Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Też jestem ciekawy jak kolega wyżej :)
Btw ktoś robił przelot w benzynie? Bo myśle nad wywaleniem środka i zostawieniu tyłów 

Edytowane przez ADAMR-RS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie jeszcze bym zobaczył jak dokładnie przechodzi oryginalny tłumik w benzynie.
Chodzi mi dokładnie gdzie sie rozdwaja i czy jest różnica budowy podłogi miedzy TDI i tsi.
Czy w benzynie tez przechodzi koło baku i idzie tak wysoko poprowadzony jak kolega zrobił ? Bo fajnie by było zeby wyglądał po przeróbce podobnie do orginału.
Dowiadywał sie ktoś w ASO czy można benzynowa tylna czesc tłumika kupić i założyć w TDI.
Od momentu rozdwojenia do tylnich puszek tłumika. Przydałaby sie jeszcze osłona termiczna po prawej str
Chce zrobic mod wydechu ale nie chce wioski zrobic. Nie chce zeby to wisiało na dole i zeby nie leciały iskry na progach zwalniających :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pawelrs napisał:

Chce zrobic mod wydechu ale nie chce wioski zrobic. Nie chce zeby to wisiało na dole i zeby nie leciały iskry na progach zwalniających :)

To nie kombinuj, tylko kup albo gotowy Kat-Back albo daj sobie zrobić kompletny wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Puentując cały temat o wydechach Remusa do RS'ki wrzucam info bezpośednio od przedstawiciela remusa w PL:

1. Sportowy układ wydechowy Racing z klapami (bez homologacji). Cena: 7 200 zł brutto

Sportowy układ wydechowy Racing składający się z dwóch tłumików tylnych z klapami, przelotowego tłumika przedniego oraz kontrolera dźwięku. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą zewnętrznego pilota z 4 zaprogramowanymi ustawieniami. Produkt montowany do fabrycznych końcówek wydechu.

Film z dźwiękiem: https://www.youtube.com/watch?v=lBX2666vvBo

2. Sportowy układ wydechowy Sport z klapami (z homologacją). Cena: 7 700 zł brutto

Sportowy układ wydechowy składający się z dwóch tłumików tylnych z klapami, sportowego tłumika przedniego oraz kontrolera dźwięku. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą zewnętrznego pilota z 4 zaprogramowanymi ustawieniami. Produkt montowany do fabrycznych końcówek wydechu.

Film z dźwiękiem: https://www.youtube.com/watch?v=XH2dNyCeE8o

Wysyłka oraz montaż w naszym serwisie gratis. W razie dodatkowych pytań służę pomocą,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sporo. Ktoś może "testował" jak O3 RS TSI chodzi na pełnym przelocie? (bez środka i tyłu)


Ja testowałem, kto co lubi, wg mnie łeb urywa, nie z wrażenia tylko z hałasu



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team