Skocz do zawartości

Zmiana koloru emblematu - logo


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły znaczki z superskody, z tego co lekko odklejałem taśmę to wygląda to bardzo dobrze:

X6dKuEyedlxxb5ePnY1aGXpnBEvlnIbt83gv30XM

Ja9TyvvPUsF9l8hppJznrVKFEEAk4onMkVWw6wEgnHaeJjn7QMER_My5XJWPsYmv7szd0wTc7c67flG8

Dodatkowo przyszły też czarne lusterka:

YAPhcVDa2mh0lVLb86O5AG9jDi1Z8tM1uZeCTH3qAAk2HAiotM4J7a0Q3NJSCUL2LuV7XWm9GQ=w1732-h974-no

A rozebrane znaczki pomaga mi malować kolega @ucho235, więc niedługo będzie prawie pełen pakiet black.

Ramka grilla również przyszła, ale jest lekko porysowana i chyba kupię sobie nową, a nie z allegro. 

Edytowane przez 22Tomaszz (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, gregogus napisał:

Cześć jako koszt kompletu nakładek na lusterka

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-RS-BLACK-mirror-shell-replacement-orig-Skoda-Autoas

45 EUR + wysyłka 4 EUR.

W salonie pl koszt 200 zł, ale nie ma w Europie i nie wiadomo nawet czy można zamawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie, jak zamontuję to się na pewno pochwalę albo tu albo w końcu założę temat w garażu :)

Na razie czekam na pomalowane znaczków na dwa kolory,  w którym bardzo mi pomaga @ucho235  (jeszcze raz dzięki).

Później mam nadzieję zamontować to wszystko razem i na końcu ramkę grilla spróbuję samemu ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@22Tomaszz w poniedziałek zawiozę te znaczki do malowania, więc myślę że w niedługiej przyszłości będziesz mógł się pochwalić napisami i kurami :) - oczywiście będzie zależało od Ciebie kiedy znajdziesz chwilkę czasu żeby podjechać na założenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 26.01.2017 at 07:33, matys napisał:

@22Tomaszz monotwales juz czarne napisy? Pochwal sie jak wyszło :) 

Zamontowane!!! Został tylko grill.

Zdjęcia u mnie w Garażu (tam będę dodawał kolejne, tutaj już nie):

Tutaj tylko poglądowo:

9siIAhzer17zW0ZN3gnxtriuCHcv6hhzwbaOdE1i

Edytowane przez 22Tomaszz (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2017 at 20:33, ucho235 napisał:

Kuraki oddałem do malowania :) jak będą skończone to dam znać. 

Na jaki kolor malujecie i jak to lakiernik robi , bo to plastik i nie będzie schodzić , łuszczyć się ? Wcześniej jest to jakoś matowione dla lepszego trzymania farby ?
Kolor - czarny mat , czy błyszcząca perła (Monte Carlo) tak jak lusterka czy jeszcze jakiś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło oczywiście zgodnie z kodem lakieru samochodowego. Natomiast kury i obwódka tak jak lusterka z takim barankiem. Oczywiście musi być zmatowione bo by się farba za długo nie utrzymała. Ja mam pomalowane od jakiegoś roku i ni się nie dzieje. Myje karcherem normalnie, nie omijam tych znaczków i jest ok. Tyle wiem, co mi lakiernik powiedział, a w szczegóły się nie zagłębiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, 22Tomaszz napisał:

Zamontowane!!! Został tylko grill.

Zdjęcia u mnie w Garażu (tam będę dodawał kolejne, tutaj już nie):

Tutaj tylko poglądowo:

tA5GBDp5ChvMfOlFyWcjDt6VrFdR5fvbOlsyvkdvnr9iRurs2B1QWHfKtVLTDs-FKKLc6IN2N1HesFvPy-tQZFW3jj-5UvJ0JRVatWbQya89PfrIiZ2S_iMDj-wjXLwDm-lkP5QxIsPdPgO-NTg6mKRm8EfeeDgzLMS0OOHQ4xh9Frc4Z8o_RA_g8-ZH8muPyu_vaLwQZLTUazl7OZuB3m6WEfhAA87Cu_g0PgRZ1ag7fYXW_TmbDvHoP-48Aa-iBwP0snp93zDnNJroq_K-f2W-L0KHEQd2U9R4QZdahVkIjUkjhxWkq4aW3Ualv2_YePU2m2FY_uZt-igTnDYB65C9jTlDD7gsljZSEXDdJWgMvJAjaGxqbhozs0HEYOTegfFZKIft8CXoSv83Kts9kpJev27fxovTMvutWBCheH7XllJXYQ27xN2eFBA7zwUkvY3fRsQA99QQT8ymuFMCgfHnnXYUvDOJBZHwgi5yUfmGW-4B0398xcGFbScZ9_vBr74B9v9Zcee8AmjDG-tFO3iZd1AXeTmgJus5N3WAhNzR4TIJnDg7iforf6VuzBC1KiDLswutKyfVmCpq1cPDbfXXVYzA59_-QXjRcVcVuFZIOcU=w1769-h925-no

19 godzin temu, 22Tomaszz napisał:

Zamontowane!!! Został tylko grill.

Zdjęcia u mnie w Garażu (tam będę dodawał kolejne, tutaj już nie):

Tutaj tylko poglądowo:

tA5GBDp5ChvMfOlFyWcjDt6VrFdR5fvbOlsyvkdvnr9iRurs2B1QWHfKtVLTDs-FKKLc6IN2N1HesFvPy-tQZFW3jj-5UvJ0JRVatWbQya89PfrIiZ2S_iMDj-wjXLwDm-lkP5QxIsPdPgO-NTg6mKRm8EfeeDgzLMS0OOHQ4xh9Frc4Z8o_RA_g8-ZH8muPyu_vaLwQZLTUazl7OZuB3m6WEfhAA87Cu_g0PgRZ1ag7fYXW_TmbDvHoP-48Aa-iBwP0snp93zDnNJroq_K-f2W-L0KHEQd2U9R4QZdahVkIjUkjhxWkq4aW3Ualv2_YePU2m2FY_uZt-igTnDYB65C9jTlDD7gsljZSEXDdJWgMvJAjaGxqbhozs0HEYOTegfFZKIft8CXoSv83Kts9kpJev27fxovTMvutWBCheH7XllJXYQ27xN2eFBA7zwUkvY3fRsQA99QQT8ymuFMCgfHnnXYUvDOJBZHwgi5yUfmGW-4B0398xcGFbScZ9_vBr74B9v9Zcee8AmjDG-tFO3iZd1AXeTmgJus5N3WAhNzR4TIJnDg7iforf6VuzBC1KiDLswutKyfVmCpq1cPDbfXXVYzA59_-QXjRcVcVuFZIOcU=w1769-h925-no

Nie wiem dlaczego mi się nie chcą otwierać te zdjęcia. Patrzyłem w Twoim garażu i też ich nie mogę oglądnąć .

Pozostałe działają a te nie. Zna ktoś przyczynę ?

Dzięki i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiowałem te zdjęcia i myślałem, że są zamieszczone w zasobach forum, ale faktycznie są tylko podlinkowane.

Coś zaraz spróbuję z tym zrobić. @Marz Dzięki za info, bo tak bym żył w nieświadomości :)

EDIT: Udostępniłem cały album, dajcie proszę znać czy teraz je widać.

W  razie czego link do albumu: https://goo.gl/photos/KoymgJ6bwsdonTW68

Edytowane przez 22Tomaszz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przyszła kolej i na mnie. W przyszłym tygodniu usuwam napisy z tyłu :) Widzę, że to nie jest wielki problem - zobaczymy co mnie zaskoczy ;)

Jakoś po tym przyciemnieniu lamp te napisy mi zaczęły przeszkadzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ucho235 nie dziwie Ci sie że tak szybką nasz kure...zdjęcie naklejki "skoda nr1 w Pl" to plus 10hp ale po zlocie i ja mam juz prawie 400 bo też zdjąłem

Edytowane przez wentylpit (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team