Skocz do zawartości

Zmiana koloru emblematu - logo


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Akcja Skody

logo-img.jpg

Kup dwa emblematy (znaczki) Skody w cenie jednego. Wystarczy wypełnić formularz, wybrać emblematy. Do kilku godzin w dni robocze kontaktuje się z nami call center centrali w Poznaniu i ustala gdzie chcemy je odebrać - w którym ASO.

Kupon przychodzi listownie, w między czasie umawia się z nami ASO.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to jeszcze pytania - gdzie znajde kod koloru mojej fury i tego czarnego metalicznego co mam lusterka np?
drugie pytanie - szukać lakiernika raczej tradycyjnego czyli podkład, akryl i bezbarwny? a nie proszkowo? Ten plastik malowany proszkiem to się stopi w piecu chyba...
trzecie pytanie - jak zdejmę napisy ŚKODA , OCTAVIA i VRS to jak po lakierowaniu zamontować je znowu, żeby było rowno? O.o  szkoda mi czasu na plastdip, jesli mają być czarny połysk to tylko lakierowanie razem z kurą tym samym lakierem, jak tego nie ogarnę to albo zostaną srebrne albo ich nie będzie.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to taśma malarska, zaznaczyć krawędzie boczne górną i dolną, ale później musiałbym auto trzymać pod kocem żeby deszcz brud i wiatr nie zdmuchnely mi taśmy, więc musiałbym nie jeździć autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, matys napisał:


trzecie pytanie - jak zdejmę napisy ŚKODA , OCTAVIA i VRS to jak po lakierowaniu zamontować je znowu, żeby było rowno? O.o  (...) ale później musiałbym auto trzymać pod kocem żeby deszcz brud i wiatr nie zdmuchnely mi taśmy, więc musiałbym nie jeździć autem.

Ja bym to zrobił tak.

Pomierzył odległości pomiędzy literami, naniósł to na papier milimetrowy, nakleił później na szeroką taśmę od zewnątrz na litery tak aby tworzyły już gotowy do naklejenia napis, taśma dość gruba ew, podklejona na coś elastycznego, od spodu oczywiście taśmę dwustronną. Aby wyglądało jak fabrycznie nowe. 

Co do oznaczenia samochodu. Taśma lub wyciąłbym na papierze taki szablon gdzie ma być emblemat, punkty orientacyjne są fajne - przełamanie klapy - wycinam odpowiedniej szerokości pasek, później przed klejeniem stanowi "linijkę" odległość lewo / prawo od krawędzi bagażnika w podobny sposób.

Samo naklejenie to, gdybym zrobił to na takim elastycznym coścosiu, to przypasowałbym, nadkleił później to od góry (coś jak się klei duże powierzchnie) aby można było to odchylić do góry, odkleić następnie zabezpieczenie taśmy i przyłożyć. Czaisz jak? Bo dzisiaj mam ciężki dzień na tłumaczenia :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, zamówiłem i ja :)

Telefon dostałem już po godzinie.

Akurat przez zimę oddam je do lakiernika i na wiosnę montaż. U mnie niebieskie tło i czarny znaczek będzie albo może niebieskie tło i zostawić srebrny, ciekawe jak by to wyglądało, ale pewnie specjalnie nie byłoby widać różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
17 minut temu, LEMUR napisał:

dzisiaj dotarł do mnie kupon na "wymianę" znaczków, czas na zakup i kombinowanie z kolorystyką i podmianka.

Pewnie wyjdzie na to że środek zrobisz w kolor auta a resztę czarną (kura + obwódka) - tak pewnie najlepiej będzie pasowało :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team