Skocz do zawartości

Historia edycji

pabloCUPA

pabloCUPA

Odpalam dziś. 10 stopni i co i zakręcił długo. Ale odpaliłem go  z vcds i dała mi jedna rzecz do myslenia, mianowicie temperatura płynu chłodzącego na wyjsciu z chłodnicy i na zimnym pokazywal 80 stopni 😮. Sprawdzcie to u siebie... pozniej jak pracował to wchodzę w to jeszcze raz a tak tyle samo praktycznie co temperatura płynu chlodniczego czyli 36 i 36 stopni później rosło...

Dodaje grafike po odpaleniu w trakcie pracy i przed odpaleniem do tego prąd sondy co chcieliście porównac 

20230312_144718.jpg

20230312_144653.jpg

pabloCUPA

pabloCUPA

Odpalam dziś. 10 stopni i co i zakręcił długo. Ale odpaliłem go  z vcds i dała mi jedna rzecz do myslenia, mianowicie temperatura płynu chłodzącego na wyjsciu z chłodnicy i na zimnym pokazywal 80 stopni 😮. Sprawdzcie to u siebie... pozniej jak pracował to wchodzę w to jeszcze raz a tak tyle samo praktycznie co temperatura płynu chlodniczego czyli 36 i 36 stopni później rosło...

Dodaje grafike przed odpaleniem i chwile później w trakcie pracy i do tego prąd sondy co chcieliście porównac 

20230312_144718.jpg

20230312_144653.jpg

pabloCUPA

pabloCUPA

Odpalam dziś. 10 stopni i co i zakręcił długo. Ale odpaliłem go  z vcds i dała mi jedna rzecz do myslenia, mianowicie temperatura płynu chłodzącego na wyjsciu z chłodnicy i na zimnym pokazywal 80 stopni 😮. Sprawdzcie to u siebie... pozniej jak pracował to wchodzę w to jeszcze raz a tak tyle samo praktycznie co temperatura płynu chlodniczego czyli 36 i 36 stopni później rosło...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team