Skocz do zawartości

Amundsen/bolero - zgasł w trakcie jazdy


100ciastek

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliście się z czymś takim ? Po prostu zgasł. Czarny ekran i brak reakcji i dźwięku. Wyłączenie i włączenie samochodu nic nie daje. Reset w serwisie i odpalił. Po 30 sek. wetknąłem kabel do wejścia usb i znów zgasł. Wyciągam kabel i odpala po minucie. I tak w kółko. Po kilku godzinach działa normalnie. Serwis twierdzi że to przez pogodę... że mgła... że temperatury ... że wilgoć ...itd. Znaczy lanie wody. Umówiłem się na czwartek na dokładniejsze badanie. Moze ktoś już coś takiego miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ty masz trójkę? Do ASO na wymianę wal tak jak koledzy. U ciebie widać dodatkowe atrakcje w postaci wyłączania się. Sprawdź też z pochłaniaczem wilgoci bo wiesz, materiałowe dywaniki bardzo dużo jej produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na Facebooku pisałem u mnie panel dotykowy nie działa i dopiero jak się auto nagrzeje to zaczyna działać. Nie robi się to za każdym razem, ale czasami się zdarza. Dobrze, że akurat wczoraj panel nie działał i udało się podjechać do ASO i przy panu serwisancie nie działało. W poniedziałek odstawiam do ASO i będą robić....zobaczymy z jakim efektem. Jak się będzie powtarzało to będę "ich" męczył, bo trochę to irytując, a po drugie nie było to tanie...
Na zimę akurat mam gumowe dywaniki, więc na pewno to nie to. Jedynie co to garaż jest nieogrzewany i jest tam wilgotno, ale moim zdaniem to i tak powinno to działać....Przy zakupie mogli powiedzieć, że jak będzie mgła, wilgoć i będzie zimno to może to nie działać, tak to bym tego nie dobierał do wyposażenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ucho235 napisał:

przy panu serwisancie nie działało

Niezły fart, zazwyczaj pod ASO wszystko działa B|

W sumie racja, bo auta nie trzyma się w salonie koło kominka. Ciśnij ich o wymianę panelu na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team