Skocz do zawartości

Zdecydowanie kupie octavie RS 220


pablopicassio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim, 

jestem tu nowy, ale mam nadzieję, że pozostanę na dłużej:) 

Do tej pory jeździłem Laguna GT i jeździło mi się super, do momentu... aż jakiś typ we mnie wjechał i rozwalił mi całe auto:/ Stąd potrzebuję nowego samochodu. Po przeszukaniu internetów i przeczytaniu trochę różnych informacji - wybór padł na Octavię RS (pewnie 220, chociaż może i nowsza się trafi?). Zapewne jeszcze nie wiem całej masy rzeczy, ale jak już będzie auto to wszystko w swoim czasie (postaram się nie zadawać głupich pytań, ale jeśli już to proszę o wyrozumiałość:) )

Stąd pytam: 
może ktoś chce swoją sprzedać albo słyszał/ widział o jakiejś? Na otomoto można jakieś znaleźć, nie mniej szukam pewnego i zadbanego auta, o które ktoś dbał, a nie tylko udawał. Niestety z ogłoszeń różnie może być i pojazd bezwypadkowy po bliższym przyjrzeniu się taki już może nie być... Więc? 

Na forum widziałem auta od @Namo (oczywiście zadzwonię, żeby porozmawiać) oraz @Daab, który niestety się rozmyślił ze sprzedażą ?

Z preferencji: 
- tylko benzyna
- chyba bez różnicy czy automat czy manual (nigdy nie jeździłem automatem, więc nie wiem czy mi to pasuje. Swoją drogą należy się bać tych automatów?) 
- bezwypadkowe (szkód parkingowych nie liczę) 
- niebieski jest ładniejszy od białego; czarnego bym nie chciał
- bardziej, niż mniej (do)wyposażoną
- przebieg im niżej tym lepiej, ale max 100k km 

Ktoś, coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablopicassio napisał:

Na forum widziałem auta od @Namo

Do mnie w tej sprawie dzwoń w połowie sierpnia. Na tą chwilę kończę spłacać leasing, na razie jest decyzja, że zostaje auto u mnie ... ale w sierpniu kto wie co mi odwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dobre auta, bo po wystawieniu ludzie się rozmyslaja :)
Dzięki za informację, jednak czekać tyle raczej nie będę mógł (chyba ze juz nic nie znajdę, to wtedy może wypożycze samochód),bo będę bez auta, co w dzisiejszych czasach jest sporym utrudnieniem. Chciałbym kupić samochód powiedzmy w przeciągu miesiąca. A nóż się uda :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Po zdjęciu auta wygląda, że właśnie dziś z nim rozmawiałem:) jestem umówiony na oglądanie po majówce :)
Nie mniej przyznaję, że marzy mi się niebieska...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pablopicassio napisał:

Dzięki! Po zdjęciu auta wygląda, że właśnie dziś z nim rozmawiałem:) jestem umówiony na oglądanie po majówce ?
Nie mniej przyznaję, że marzy mi się niebieska...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Też szukałem niebieskiej, a kupiłem czarną. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też rozważam sprzedaż, ale tak jak chyba każdy właściciel RSa w benzynie się waham... w tej cenie ciężko kupić coś lepszego ?@pablopicassio rzuć okiem w garażu na szkodnika i jak będziesz zainteresowany to daj cyne na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo81 piękna ta Twoja RS-ka;) Tylko trochę za późno... W poprzednim tygodniu kupiłem prawie taką samą (nooo, przed modami jeszcze:P) ? Nie pochwaliłem się jeszcze, bo ledwo odebrałem ją od mechanika, a dodatkowo, trzeba trochę wypucować przed chwaleniem się:) Ale niedługo i moja zawita do garażu:) 

Dzięki jednak! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team