Skocz do zawartości

Naprawa felgi - Octavia III


Wnk12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W dniu dzisiejszym żona przywitała się z krawężnikiem ? i potrzebuje się dowiedzieć czy da się takie coś naprawić i czy są to duże koszta napraw. ?? Felga jest jak widać w dwóch kolorach

20190422_180732-1612x907.jpg

Edytowane przez Wnk12 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zyga_wr napisał:

Kup nową lub używaną w ładnym stanie i będziesz zadowolony. Wszelkie naprawy będą widoczne...

Masakra! jestem mega wkurzony!! Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Wnk12 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, jeszcze zapytam się innych firm które robią takie naprawy ale nie będę ukrywać że również po głowie się drapałem czy da się to naprawić oraz wątpiłem w efekt tej naprawy ale dziękuję ci za pomoc. Ważne dla mnie było info jakie kroki mam podjąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czym sie stresowac bedzie jak nowka. Firmy majace tokarke cnc i lakiernie daja rade juz nie takie felgi robili. Ludzie dawaja spekane z urwanymi rantami a wychodza jak nowe. Koszt malowania kompletu to 600-800zl a jednej nie wyjdzie drogo tylko czas czekania bedzie. Zobacz sobie co oni robia z niektorymi felami.

Renowacja Felg - Firma Deloch - Strona główna | Facebook
https://pl-pl.facebook.com/RenowacjaFelgFirmaDeloch/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, alocet napisał:

Nie ma czym sie stresowac bedzie jak nowka. Firmy majace tokarke cnc i lakiernie daja rade juz nie takie felgi robili. Ludzie dawaja spekane z urwanymi rantami a wychodza jak nowe. Koszt malowania kompletu to 600-800zl a jednej nie wyjdzie drogo tylko czas czekania bedzie. Zobacz sobie co oni robia z niektorymi felami.

Renowacja Felg - Firma Deloch - Strona główna | Facebook
https://pl-pl.facebook.com/RenowacjaFelgFirmaDeloch/

Jesteś moim światełkiem w tunelu! ? z chęcią do nich "przydzwonie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam przedstawiam wam felgi ktore zakupilem na zime gemini 18 vrs po renowacji cnc + lakier bezbarwny proszkowo. Regenerowane byly w firmie FELGEN GARAGE w Kętach na slasku umia sie zająć fachowo felgami warto zobaczyc na facebooku ich prace. Robia pelne renowacje jak i takie jak na moich, ranty itp. Letnie wpadna tez do nich na cnc i zmiane koloru.

20190918_183053.thumb.jpg.22d76ea7472106aa985ecb4a5a5246aa.jpg20190918_183252.thumb.jpg.3b90b195e3b9d1f78020b99840d9e52f.jpg20190918_183057.thumb.jpg.918eedfc3f530702ea5729bd6c710a58.jpg

Edytowane przez alocet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze tak ja od niego kupowalem te felgi to cena byla inna ,ale pelna regeneracja piaskowanie ,mycie, cnc, malowanie proszkowe kolor, bezbarwny ma za 1300zl w gore za komplet przy rozmiarze 18.

Edytowane przez alocet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team