Skocz do zawartości

Bi-xenon oraz demontaż


Wnk12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Uderzam tutaj na forum bo mam problem z wyjęciem żarówki Xenonowej która się skończyła ? w Octavii 3 a że robię to po raz pierwszy w przypadku tego rodzaju żarówek to chcę poradę czy mam po zdjęciu dekielka plastikowego ciągnąć od razu żarnik do wyjścia czy muszę jakoś przekręcić ? proszę o wskasówkę.

Drugi temat jest taki że nie potrafię odczytać (o ile się da) z nalepki jaki to model żarówki? ewentualnie co możecie polecić od siebie.

Proszę o pomoc bo pogoda nie rozpieszcza a bezpieczeństwo ponad wszystko.

20190520_103318-907x1612.jpg

Edytowane przez Wnk12 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adrian napisał:

D3S. Kup jakieś oryginały ale nie ma co przesadzać z opcja +100 czy inne. Philips albo Osram będzie dobry.

Ok niby posiadam 4300k temperaturę barwy, jeżeli wezmę te co niżej (one mają 5000k) to będą dobre? posiadam ledy więc nie wiem czy nie będzie się gryzło to.

Wiem że tutaj padają banalne pytania ale wolę mieć dopięte na ostatni guzik, tym bardziej że auto zamierzam sprzedawać wkrótce i wolę wszystko porobić co trzeba.

Przechwytywanie222.PNG

Edytowane przez Wnk12 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdiRuti napisał:

Będzie b.dobrze ja jak będę zmieniał to również będę całował w ok.5k

Bomba, dziękuję za pomoc, jak zwykle mogę na was liczyć. To klikam Kup Teraz i czekam na obie sztuki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Adrian napisał:

Musiał byś przy wyjmowaniu ją rozbić ale to byś miał jakiś opór i na siłę wyjmować, ale to byś też słyszał że coś poszło nie tak. Widocznie eksplodowała podczas użytkowania.

No raczej bez siły nie da się jej wyjąć bo trzeba mocno przekręcić w bok z tego co czytam na "internetach" i youtubach ?  złapałem mocno przekręciłem tak jak ten dekielek w tą stronę co się otwiera. Tylko najgorsze jest to że teraz pewnie siedzi szkło w reflektorze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojtek2626 napisał:

Ja miałem kiedyś taka sytuacje w Lexusie ze tez w takim stanie wyjąłem żarówkę, pękła sama z siebie

No już jestem po wymianie, dla tych którzy mieli problem z rozwaloną żarówką, proszę olać te pozostałości szkła w lampie, i po prostu włożyć nową dużo osób które tak zrobiło żadnych problemów nie mają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team