Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę ogarnąć. Jak wpierw włączę ta apkę co podałes to nie mogę odpalić na bolero ani mirror drive lg lub np, coyote. 

Wiec jak włączyć ta apke jak już odpalę np mirror drive?

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw odpalasz tę od multitaskingu na telefonie (jest o tyle dobrze, że usadawia się w pasku) pojawia się skrót w gornym lewym górnym rogu i wówczas podpinasz fona, mozna jej w ogóle nie wyłączać nie jest pradozerna i potem już dowolnie, brzmi skomplikowanie ale nie jest. Pobaw się chwilę i załapiesz moment. 

Tutaj widać? 

Screenshot_Samsung Experience Home_20171222-044843.jpg

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalę ta apke to nie mogę uruchomic na bolero żadnej aplikacji. Próbowałem już kilku różnych. Na telefonie się odpala, np coyote itp, ale w najlepszym przypadku na bolero widzę tylko czarny ekran. Słyszę dźwięk itp, działa nawet dotyk, ale ekran czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, mirrorlink z p10lite niestety nie bangla.
Ale dobra wiadomosc, @potrek jesli nie wyjdzie nic z tego, zawsze mozesz "oddac" apke do sklepu i zwroca hajs.

Nie pozostaje nic innego jak wrocic do Samsunga A6 i sprawdzic;) a poki co musi starczyc AndroidAuto;)

Edytowane przez emceg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba, wymaga co prawda konfiguracji ale efekt zajebisty.
Co mnie wnerwia, to jak na przykład zaczynam pisać na Messenger z radia to się dźwięk wyłącza.
Kupiłem i przetestowałem na Galaxy S8..
Pomysl fajny ale denerwuje mnie ta plywajaca ikona.. Wyciaganie z boki slabo dziala.
Niestety ogolnie nie jest w stanie wyświetlić innej aplikacji przy CarMode od Samsunga.. Np jest ikona plywajaca Yanosika ale juz samej apki na wierzch nie wyciaga...
Jak nie mam CarMode for Galaxy to wcina sie apka systemowa SCM i wymusza instalacje CarMode. @majkel123 ale do czego to stosujesz?
YouTube klatkuje, strony przegladac nie potrzebuje.. Na WhatsApp pisze glosowo z AndroidAuto..
oho! Zaraz testuje! :)
Chociaz.... na samsungu A6 ten mirror dzialal, ciekawe jak na Huaweiu.
Na Huawei z założenia nie ma Mirrorlink z tego co mi sie wydaje.. Ta apka tego nie zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie klatkuje, YouTube działa super w pełnoekranowym, strony też znacznie lepiej się czyta, tak jak pisalem, bawiłem się dopiero trochę. Myślę jednak, że możliwość otworzenia okien obok siebie jest przydatne. Będzie teraz trochę czasu to się pobawie. 

Kiepsko jest z kolei z odpaleniem aplikacji z launchera, chyba w ogóle nie można odpalić, w jakim celu ta opcja jest dodana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1324]majkel123[/mention] [mention=70]mcq[/mention] na tej apce Yanosik pójdzie?

Właśnie nie wiem.. Czytam akurat czy przypadkiem tutaj S8 nie jest w tym temacie za nowy..

Albo moje Bolero MY16 za stare

Latwiej by było po angielsku niż czesku ;) 9173274cd6a43cf59145d3903dd77c22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potestowalem trochę Samsunga S8 z Bolero MY16 i nadal uważam ze MirrorLink jest do bani i szkoda na niego czasu ;)

Podczas pracy w trybie Android Auto na S8 juz nie da sie wyjsc pogrzebać cos w telefonie np w korku. Słyszałem ze wymusza to Android 7 a nie konkretny tel.
Tutaj pomocna stała sie apka wrzucona przez@majkel123 THX!
Dzięki niej możemy wejść do innej apki bez problemu.
Yanosika zawsze odpalam tylko wedlug potrzeby i bylo tak ze jak zapomniałem włączyć przed podlaczeniem do auta w tryb AA bylem zmuszony wypinać jeszcze na chwile tel.
Ta apka rozwiązuje sprawę. Zawsze w rogu mam możliwość odwarcia belki z apkami ;) Na codzień przycisk mi w miare nie przeszkadza..
Tak więc dla mnie ta apka bardziej niz do MirrorLink przydała sie przy AndroidAuto :) b27b2895577283645c8ecd9765a2f23a.jpgc8b770f306d26bcd99737260429af1c0.jpg29d76a899ff8f0bf7cafb6bc580cf2f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcq wiesz co, to w takim razie wystarczyła by dla Ciebie ta wersja bezpłatna. Mnie też wnerwiało odpinanie fona by najpierw odpalić na przykład yanosik, używałem wówczas takiej appki z plywajacym guzikiem. Ja mialem pobawić się z tym wszystkim i w końcu gówno z tego wyszło.

BTW ten pepiczkowy twórca aplikacji oferuje instrukcje obsługi za pięć lub minimum cztery ⭐⭐⭐⭐ oceny w sklepie ale w swoim języku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lg g6 nie działa ta apka. Jak odpalę tą od pepiczka to żadna apka od mirror linka nie wyświetla się na bolero. Jak wyłącze ta apke, czyli ta pływająca ikonę, bez problemu odpala się się mirror lg itp...

nie wiem w czym problem ...

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel123 z tym też próbowałem. Coś blokuje przesył obrazu do bolero. Jak tylko wyłącze floating apps odpala od strzała. A z włączonym mogę klikać i klikać na różne apki od mirror link i się nie wyświetlają. Jedynie co to przełączają się na telefonie, a na bolero cisza.

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem wysłałem, nie ma pomysłów ;)

jedynie jak mogę odpali ta apke to: włączenie floating apps, potem reset telefonu, jak tylko telefon się odpali to włączam poprzez bolero np. tego scouta, on się odpala, i po chwili wskakuje ta pływająca ikona i wtedy działa. W innym przypadku, tzn jeśli wpierw uruchomi się FA nie ma szans na uruchomienie.

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team