Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

@Namo Mogłem to domówić (650zł) jak zamawiałem nówkę, ale pomyślałem że mi to nie potrzebne, więc zrezygnowałem... Także może to być kwestia samego oprogromowania i jak by tak było to pewnie nie tak prędko dadzą to razem z aktualizacją ( ze względu że trzeba zapłacić 650 za to )

Edytowane przez WM66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja a na tym dotykowym ekraniku Columbusa chciałbym mieć Windows 10 z dostępem do internetu. Radio online, teledyski i filmy dysku SSD albo z Youtube, mapy z Automapy albo Google Google Earth, Yanosik, wideorejestrator 4k. Więcej zabawy :zajebiste:

Jakbym nie miał stacji multimedialnej to takie coś bym kombinował. Ekran dotykowy 2 din + micro-pecet w bagażniku, spoko.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny przypadek który kusi mnie żeby spróbować z portem Win 10 na RPi2. Z pewnością przetestuję w domu. w tym przypadku tylko rezygnujesz z kompletnej integracji z autem na rzecz podłączenia multimediów do car audio - ale to kwestia potrzeb jak wspomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lubik napisał:

rezygnujesz z kompletnej integracji z autem

Dlaczego? Przez ODB bluetooth program zainstalowany na WIndows 10 pokazuje Ci nawet więcej parametrów niż komputer pokładowy. Jakimś VCDS-em w wersji Touch mógłbyś zmieniać kodowanie w trakcie jazdy. O tym, że dzieci mogły by grać w Minecraft Xbox Edition na monitorkach z tyłu za pomocą bezprzewodowych padów z Xbox One, po sieci już nie wspomnę :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Namo Teraz tak patrzę na swoją konfigurację i widzę że SmartLink jest już u mnie przy radiu -  System nawigacji Columbus z mapą Europy (kolorowy ekran dotykowy 8”, DVD, kolorowy Maxi-DOT, SmartLink) (PNE)

Edytowane przez WM66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wtrącę tylko, iż niestety Windows10 na Raspberry to nie normalny system który obsługuje aplikacje typu Skype, Gmail, IE, YT itd., a środowisko developerskie i nic poza tym. Więc żeby mieć Windowsa z obsługą aplikacji umilających życie i to wszystko sterowane głosem to najprościej jest zamontować smartphone lub tablet wyższej klasy z Windowsem na pokładzie ;) Tylko uwaga - jedyne urządzenie Microsoftu z obsługą głosową jakie testowałem to komputer. Microsoft nazwał swój produkt 'Cortana' i niestety nie obsługuje on języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • LEMUR zablokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team