Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, pab567 napisał:

Można próbować wymiany jednostki. Ale ja Ci zaproponuję dołożenie modułu Android który doda Ci funkcjonalność tableta na ekranie Bolero. Mam to w Fabii

jaki jest koszt ?? ale to pewnie tylko android i nie obsługuje iphona ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pab567 napisał:

To jest osobny moduł na Androidzie, jest mu zupełnie obojętne jaki masz telefon.

będę wdzięczny jak podpowiesz mi jak gdzie kiedy i za ile będę mógł cos takiego zamontować ...u Ciebie sprawdza się to rozwiązanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2017 at 10:47, zabagz napisał:

Pomiar wykonany. Usb w aucie ładuje max. 380mA ale są duże skoki od 34mA do 380mA. Jak załącze android auto to wartość się zmniejsza do max 270mA. Przy uruchomionym tylko programie eliksir na telefonie (odłączony od ładowania) pokazuje 26mA.

Wracając na chwilę do tematu ładowania portem USB. Powyższe moje pomiary były bardzo niedokładne aplikacją na telefonie. Dokonałem pomiary raz jeszcze ale tym razem zewnętrznym miernikiem prądu. Podpinając LG G2 do portu USB prąd 0,46A, podpinając Samsunga J5 prąd 0,9A. Podejrzewam że 0,9A to jest właśnie max. prąd jaki podaje gniazdo USB w octavi. Zostaje jeszcze jedna zagadka do rozwiązania dlaczego Lg G2 nie pobiera więcej prądu.

Edytowane przez zabagz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lutego mam Mirror linka w swojej Oktavce3, jestem bardzo zadowolony z działania. W tle fajnie janosik, cena ciut za wysoka za coś takiego. Warto mieć, polecam :-D.


Z jakim telefonem/androidem uzywasz mirror linka?
U mnie tylko SmartLink przez Android Auto dziala ale rowbiez jestem zadowolony.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, emceg napisał:

@ooioo a jaki android tam drzemie?
Bo niestety aktualnie z tego co widze (a sprawdzalem 3 telefony na Androidzie 6.0) jest problem z podlaczeniem do samego mirror linka.

Grunt ze dziala AA :)

Mi na S7 z androidem 6.0 mirror link działa, chociaż na początku nie działał, dopiero jak skonfigurowałem AA to mirror link zaczął działać.

Tyle tylko, że tam nic ciekawego nie ma. W nowszych octaviach jest już mirror link 2.0 (czy coś) i tam nawet youtube na postoju nie działa. 

Mam dostępne tylko 3 aplikacje (przez cały czas) - audioteka, skoda drive (czy tam mydrive), MFA Pro. Nic więcej się pojawia. Oczywiście mógłbym zainstalować sygica, ale w grę wchodzi tylko płatna wersja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, Maliniak napisał:

Troche zaluje, ze nie doplacilem tych 600 zl przy zamawianiu auta. Bo SmartLink to jednak fajny bajer. W poniedzialek bede gadal ze znajomym w ASO i zobaczymy ile beda chcieli.

Zapytaj w Jaki sposob to aktywuja? Przez kod z karty SD Czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@22Tomaszz ale instalowales LG Mirror Drive?
Ja właśnie się zastanawiam czy jest jakaś różnica w działaniu z użyciem LG MD a z odblokowanym VIM...
Jutro postaram się podjechać do@majkel123 aby odblokować VIM i się przekonam ;)

Taptap XZ3C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy użyciu LG MD mamy dostępny cały wyświetlacz telefonu i wszytskie opjcie łącznie z robieniem zdjęć, oglądaniem YT itd. samo odblokowanie VIM pozwala oglądać filmy z kardy albo pena i to tylko w Columbusie bo w Amundsenie to nie działa mimo aktywacji VIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team