Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ma S7 ten LG MD w ogóle się nie uruchamia. Wyskakuje komunikaty, że działa tylko na telefonach Lg z mirrolink. Ściągnąłem wersję normalnie że sklepu play.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@22Tomasz wejdź w menadżer aplikacji i w tą aplikację i wyłącz jej powiadomienia to się zamknie ;)

To nie prawda że nie dziala :>

I pamiętaj żeby w ustawieniach w radiu przełączyć typ połączenia AndroidAuto na MirrorLink. Czasami podmiana mi nie zalapala i uparcie łączył AA. W ostateczności wywal AA na chwilę z telefonu.

Po 1 dniu używania moim zdaniem używanie MirrorLinka ma sens wtedy kiedy w schowku wyląduje drugi telefon.

Dla głównego lepszy jest AA.

Myślę tak ponieważ nie znalazłem opcji by podłączyć drugi tel po bluetooth jak już jeden jest po AA. Druga sprawa ze w trybie ML wyświetlacz w telefonie jest nieaktywny. W AA możemy wziąść tel do ręki i normalnie go używać bez odpinania.

W trybie ML nie widziałem też plywajcej ikony wiec nie wiem czy nakładają się komunikaty z Yanosika na Mapy Google. Na szczęście komunikaty o skretach jak już ustawimy cel nakładają się na Yanosika więc to będzie moje rozwiązanie na tą chwilę ;)

021af2167db98fb28923dfe360a52b5d.jpg

72185e6c3a75e2657d86430a885179a9.jpg

Taptap XZ3C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o baterii telefonu czy baterii auta?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Bo jesli o poborze z telefonu to dziwna sprawa. u mnie z odpalonym AA telefon laduje sie od 20 do 100% w jakas godzine jazdy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któremuś z was działa ML na Sony Z3 ?

Kiedys działał mi ML na tym tel bez problemu ( bodajże był android 5.x.x) po automatycznej aktualizacji androida do wersji 6.0.1 nie idzie się połączyć z autem (AA  działa bez problemowo), zrobiłem flashboot do wersji 5.1.1 i dalej nie można się połączyć.

Moze ma ktoś rozwiązanie na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapewne telefon musi być na liście MirrorLink ale już ktoś pisał że nie jest to regułą.
Tej aplikacji LG MD nie odpala się na telefonie. Ja się tylko instaluje a radiu zmieniamy przez co ma się łączyć podpinany tel np z AA na ML

Taptap XZ3C

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daab szkoda ze nie podpielismy Twojego telfonu do mojego SL na spocie. wtedy wiedzialbys czy to na 100pro wina telefonu.
A mirror na 99% nie pojdzie jesli nie obslugiwany w tel jest.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa LG MD na S7, a też wcześniej pisałem, ze nie działa :)

Trzeba zablokować te powiadomienia i podłączyć telefon do auta przez ML i dopiero wtedy uruchomić LG MD. I tak pewnie się nie odpali, ale później wystarczy włączyć przycisk 1:1 i pokazuje się nam zniekształcony pulpit

Niestety (przynajmniej na S7) przy kliknięciu każdej aplikacji wywala mnie do głównego menu ML, ale wystarczy znów raz kliknąć LG MD (nic się nie dzieje), później 1:1 i pojawia się nasza apka.

Dzisiaj testowałem na postoju Youtube, gmail, Google Earth i wszystko działa

Jest trochę trudności, ale potencjał jest. Dzięki temu już szukam na allegro wyświetlacza z columbusa :)

Ps. U mnie przy włączonym AA telefon się bez problemu ładuje, nawet jeśli wymuszę ma telefonie odpalony ekran np. z ryśkiem, wazem czy yanosikiem, a wtedy zapotrzebowanie na energię jest naprawdę spore.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet takie cuda można na S7 z LG MD wyprawiać :) Jedynie co to górne belki nie da się ściągnąć na dół...

20170404_171706.jpg

20170404_171731.jpg

Dodatkowo zauważyłem, że Android Auto robi jakieś przymiarki do google street view, bo dzisiaj po zakończeniu trasy takie coś mi się wyświetliło. Te czarne plamy to drzewa, które widać w mapach googlach (Jolly Med, ul. Waflowa) - https://www.google.pl/maps/place/Jolly+Med/@52.1168463,21.1088364,17z/data=!4m5!3m4!1s0x47192c4fafb05967:0xb16d5ca873e06775!8m2!3d52.1162403!4d21.1083735?hl=pl

20170404_182035.jpg

Edytowane przez 22Tomaszz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj automatycznie zaktualizowało mi Android System WebView i szlag trafił połączenie po MirrorLink.

Mimo wyrzuconej apki AA po próbie połączenia via ML uparcie chciał łączyć po AA. Nawet wyswietlało na telefonie, że połączono z samochodem po AA.

Na końcu odrzucalo połączenie po ML. Ciśnienie mi się podniosło z samego rana :>

Pozostało mi wyrzucić tą aktualizacje i działa po staremu..

Taptap XZ3C

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy android auto będzie dostępne w Polsce bez kombinacji :/

Pozdrawiam

Ja teraz zrobiłem tak

"Lepiej ściągnąć z Google Play aplikację do darmowego VPN, np. Opera VPN. Uruchomić ją i ustawić na serwer w USA. Będąc cały czas połączonym przez VPN założyć sobie nowe konto Google (tylko po to żeby móc instalować apki niedostępne dla naszego regionu). Będąc cały czas podłączony przez VPN zalogować się do Google Play za pomocą nowego konta i bez problemu zainstalować Android Auto czy jakiekolwiek inne apki niedostępne dla Polski. Potem można już się przelogować w Google Play na swoje bieżące konto, wyłączyć VPN i Android Auto czy inne apki będą się bez problemu w przyszłości aktualizować. Nie należy tylko z telefonu usuwać tego nowego konta. Można natomiast śmiało dla nowego konta wyłączyć synchronizację kontaktów, kalendarza i całej reszty z wyjątkiem 'Synchronizuj Dane aplikacji'.

Ja tak zrobiłem i wszystko śmiga a Android Auto automatycznie instaluje sobie aktualizacje.

G"

Info od Gikey z forum superba. U mnie działa i teraz mam normalnie AA widoczne w sklepie play, na swoim normalnym koncie. Aktualizacje powinny normalnie działać.

http://www.superbclub.pl/viewtopic.php?p=315409#p315409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MirrorLink
Z1 Compact czysty bez żadnej apki dodatkowej
To jest właśnie pełny ML. Wszystko to co na telefonie.
Na Samsungu A3 2016 z apka LG Mirordrive mialem ograniczoną funkcjonalność (brak plywajacej ikony Yanosika, brak możliwości ściągnięcia belki od góry, nie działajace wybieranie głosowe, wygaszony ekran telefonu)
Tutaj to wszystko działa tak jak na telefonie. Niestety przy dużym obciążeniu zdarzyło mu się rozłaczyc więc testy trwają ;) Potem już nie, może to kwestia kabelka. Plus taki ze wraca z połączeniem samoczynnie.
Ogólnie przynajmniej zawsze łączy się bez problemu co w tamtej konfiguracji z Samsungiem i LG MD nie było regułą.
Oczywiście wszystko działa w czasie jazdy.. Odblokowalem ostatnio VIM z użyciem OBD11.
cf77259c398a8850530d0a7d3be763db.jpg886dc37f3cf62612500f3ea866a1c2f3.jpge4b3f8d52fefdc490d5b2f8cca8ebdd4.jpg


Taptap

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team