Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

@mcq a jak "ok google" na ML bez AA? Działa?:)

Ja sie juz w sumie przyzywczialem ze na AA mam tylko spotify + navke i obsluge glosowa + telefon.
Cala reszte typu Yanosik, czy co tam mi w danej chwili potrzebne odpalam bezposrednio z telefonu.

Jakos mi ten SL przez LG nie podszedl do konca.

//
a to czy dziala 1:1 to co w telefonie to chyba zalezy od wersji ML w fonie niestety.
W moim A5 jest ML w wersji 1.1 i juz obsluguje tylko dedykowane apki dla ML, a w @mcq Z1C jest wersja 1.0 i lata jak prawdziwe lustro;)
58ea9c586e7e8_2017-04-0922_38_45-MirrorLink_CertifiedProducts.png.417f1f2fa97b59ec40fc3193fe5ca721.png

58ea9c58ae27f_2017-04-0922_38_22-MirrorLink_CertifiedProducts.png.f32106b614cc42c1c7d8b722a8a208a1.png

Edytowane przez emceg (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Google chyba nie.
Generalnie to straszna rzeźba jest ;) Zaczynam myśleć o zmianie telefonu i używaniu tego tak jak Ty z AA. Jednak zamysł był taki by nie wyciągać telefonu do navi i yanosika z kieszeni. Niestety ML nie zawsze się łączy a czasem przerywa połączenie.
Więc najgorsze w tym jest to, że
-jak mam podłączony po AA to nie mogę drugiego tel po bluetooth.
-jak już się uda połączyć ML to zdarza się rozłączyć. Niestety jeśli akurat rozmawiam przez tel to nie łączy się ponownie tylko wyświetla "pamiętaj że usługa nie działa podczas rozmowy telefonicznej" :/
Oczywiście jak nie rozmawiam to odnawia połączenie ML automatycznie.


Taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shaarky da sie zrzucic. odblokuj telefon, pojawi sie napis AA/logo na czarnym tle. pozniej kliknij lewy przycisk (wyswietlanie wlaczonych okien) a pozniej klawisz menu/pulpitu;) i masz dzialakcy w tle AA i aktywny telefon;))

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez emceg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil RS230 chodziło mi tylko o widok satelitarny. Na Yanosika w ogóle nie liczę. Prędzej na GM będą patrole oznaczone. GM już teraz pokazują wypadki i różne zdarzenia z Waze, na którym są fotoradary, patrole itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1144]22Tomaszz[/mention] chyba że tak:) Myślę że Yanosik też prędzej czy później będzie działał na AA. Ja w wolnej chwili muszę zaktualizować sobie columbusa i własne POI Point dodać.


przeciez działa;) tyle ze się nie wyswoetla5;))

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w jednej z ostatnich aktualizacji AA dali możliwość wybierania innej mapy niż GM, analogicznie jak w muzyce można wybrać Google Music, Spotify, deezer itd. Co prawda nie ma jeszcze innej mapy zgodnej z AA, ale przecież pocoś to zrobili...

Dnia 12.04.2017 at 06:56, 22Tomaszz napisał:
(...) Co prawda nie ma jeszcze innej mapy zgodnej z AA, ale przecież pocoś to zrobili...

A nie mówiłem ;)

https://9to5google.com/2017/04/04/waze-android-auto-beta-testing/

Spróbuję się zapisać na beta testy...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w jednej z ostatnich aktualizacji AA dali możliwość wybierania innej mapy niż GM, analogicznie jak w muzyce można wybrać Google Music, Spotify, deezer itd. Co prawda nie ma jeszcze innej mapy zgodnej z AA, ale przecież pocoś to zrobili...
A nie mówiłem ;)
https://9to5google.com/2017/04/04/waze-android-auto-beta-testing/
Spróbuję się zapisać na beta testy...
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

daj znac jak dostaniesz odpowiedz;) tez wrzucilem swoje zgłoszenie. moze komus sie uda;)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, emceg napisał:


daj znac jak dostaniesz odpowiedz;) tez wrzucilem swoje zgłoszenie. moze komus sie uda;)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

A ja wcale nie mogę się zalogować do tej bety. Na stronie Waze normalnie się loguję swoją nazwą użytkownika i hasłem, a na stronie bety wywala komunikat, że hasło i nazwa nieprawidłowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie mogę się zalogować do tej bety. Na stronie Waze normalnie się loguję swoją nazwą użytkownika i hasłem, a na stronie bety wywala komunikat, że hasło i nazwa nieprawidłowa.

ja nie mialem tego problemu bo tworzylem bowego usera. pozniej kilka pytan ankietka i oczekiwanie.
Moze zaloz nlwego usera ba stronie bety

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, emceg napisał:


ja nie mialem tego problemu bo tworzylem bowego usera. pozniej kilka pytan ankietka i oczekiwanie.
Moze zaloz nlwego usera ba stronie bety
 

Tak właśnie zrobiłem i ostatecznie dostałem komunikat, że:

Nie wiem tylko dlaczego wskazują tam iOS, jak zaznaczyłem androida. Może to znaczy, że w androidzie są jeszcze wolne miejsca :)

Cytat

Hello,

Thanks for applying to be a Waze Beta Tester!

We appreciate your patience as we review your application. Look out for an email from us in the upcoming week with more information.

PLEASE NOTE! We're currently out of free spots for new iOS Beta Testers, but we'd be happy to add you to our waiting list and contact you in the future.

Thanks,

The Waze Beta team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W końcu stałem się beta testerem Waze, ale niestety jeszcze nie wypuścili wersji na AA. Na szczęście mają to w planach. Na razie można natomiast nagrać własne komendy do nawigacji ;)

Druga sprawa to coś mi się zaktualizowało w telefonie (bo w aucie raczej samo nic się nie robi), bo z dnia na dzień nawigacja w AA stała się po angielsku (tylko napisy, bo wskazówki są normalne). Z pozytywów to fakt, że zdecydowanie podkręcili rozdzielczość w której teraz pracują mapy, nie ma tego ząbkowania krawędzi na ulicach i DUŻO lepiej widać korki na ulicach, którymi w danej chwili nie podróżujemy.

Najśmieszniejsze jest to, że AA był nie ruszany tzn. posiadam ostatnią wersję z 29 marca (od miesiąca), a stało się to kilka dni temu. 

Macie coś podobnego u siebie? Albo chociaż zauważyliście poprawę rozdzielczości map w AA?

PS: Ja mam zainstalowanego AA normalnie przez sklep play na inne amerykańskie konto założone przez VPN - może to dlatego, ale przez prawie miesiąc było normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu stałem się beta testerem Waze, ale niestety jeszcze nie wypuścili wersji na AA. Na szczęście mają to w planach. Na razie można natomiast nagrać własne komendy do nawigacji ;)
Druga sprawa to coś mi się zaktualizowało w telefonie (bo w aucie raczej samo nic się nie robi), bo z dnia na dzień nawigacja w AA stała się po angielsku (tylko napisy, bo wskazówki są normalne). Z pozytywów to fakt, że zdecydowanie podkręcili rozdzielczość w której teraz pracują mapy, nie ma tego ząbkowania krawędzi na ulicach i DUŻO lepiej widać korki na ulicach, którymi w danej chwili nie podróżujemy.
Najśmieszniejsze jest to, że AA był nie ruszany tzn. posiadam ostatnią wersję z 29 marca (od miesiąca), a stało się to kilka dni temu. 
Macie coś podobnego u siebie? Albo chociaż zauważyliście poprawę rozdzielczości map w AA?
PS: Ja mam zainstalowanego AA normalnie przez sklep play na inne amerykańskie konto założone przez VPN - może to dlatego, ale przez prawie miesiąc było normalnie...


Tez mam po angielsku u siebie. ale to przez altualizacje map od googla bo pamiętam ze to dokladnie od tego momentu. od tego czasu tez mi odppwiada po angielsku ;) co do rozdzielczosci to jakos nie zwrocilem uwagi ale ekran maly więc moze umknęło;))

I to na 100% nie przez vpna bo ja.mam apke z apkmirror i ten sam.kejs.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dziś udalo, w sumie nie wiem jak, odpalić AndroidAuto z telefonu w schowku i nie odpieło mi połączenia bt z moim głównym telefonem w kieszonce.. Mam nadzieję, że to się utrzyma i tak będzie mi to działać.
Super jest to ze AA wlacza się automatycznie, działa wybieranie głosowe z kierownicy, zoom prawą gałką... Szkoda tylko, że nie ma mapy satelitarnej :>

MirrorLink mnie zdenerwował.. Nie mam już pomysłów by zmusic go do stabilnej pracy.. Wywali sie zawsze w najmniej odpowiednim momencie.
Nie wiem czy to kwestia modelu radia (1wersja Smartlinka), telefonu (testowałem SamsungaA3,XperiaZ1compact i teraz HTC e8), kabla (przerzuciłem chyba juz z 15 różnych) czy poprostu tego, ze ten standard jest niedopracowany albo certyfikacja aplikacji daje stabilność połączenia..

taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team