Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.06.2017 at 17:57, Mil3k6 napisał:

jest jakiś sposób ? VCDS ? 

20170602_172046.jpg

pewnie kosztuje toto 100ke w ASO ale spytaj. Ja musze swojego spytać czy ogarnął kod na rozpoznawanie mowy bo mnie wkurza, że mam przycisk, który jedyne co robi to rzuca podobnym tekstem jak u CIebie. w ASO mówili, że się dowiedzą ale "będzie to kosztowało parędziesiąt złoty zapewne"

Z mojej perspektywy - testowałem  zarówno AA jak i ML i AA wygrywa a ML tylko jak serio potrzebujesz coś co nie działa na AA (dla mnie jest to np Sygic przy ewentualnym wypadzie za granice).

AA dużo lepiej ogarnia Google Mapsy i Spotify i choć co prawda nie wyświetla Yanosika ale głos idzie a obecna wersja tej aplikacji ma opcje rozpoznawania urządzeń BT i ustawiłem tak, że sama się włącza jak wykryje, że telefon sparował się z samochodem po BT*.

*I wyłącza jak wykryje zerwanie połączenia.

Edytowane przez przybysz86 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 22Tomaszz napisał:

W końcu działa WAZE na AA - ale tylko dla beta testerów (wrzucałem link w tej sprawie jakiś czas temu). Na razie nie zdążyłem przetestować, ale wygląda spoko:

20170607_160248.jpg

20170607_160254.jpg

20170607_160312.jpg

Dobrze się zapowiada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na apkmirror jest apka ale jeszcze nie testowałem. Nie będzie działać jak nie ma się ogarniętego konta beta testera?

http://www.apkmirror.com/apk/waze/waze-waze/waze-waze-4-24-0-113-release/

https://www.google.pl/amp/s/amp.reddit.com/r/Android/comments/6fm0w9/if_youre_in_the_waze_beta_program_invites_to_the/

Known Issues:

- Voice commands: Custom Waze voice actions, like “Report Accident", “Send ETA", “Stop Navigation" are not yet supported.
- Waze voice prompts are not muted while Android Auto speaks.
Auto zoom issues on high resolution screens.
- Noticeable lag when triggering an Android Auto voice command when Waze is not opened on the head unit yet.
- Waze terms need to be accepted on the phone after each new install (need notice on car screen instead of crash).
- In some cases of car camera turning on (reverse, etc..) Waze closes and needs to be reopened again.

taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Waze (w tle i tak yanosik) i powiem, że jest trochę lepsze od Ryśka jeśli chodzi o policje. Fajnie pokazuje remonty, korki tak samo jak GM czyli z dużym opóźnieniem. Prowadzi podobnie jak GM, może trochę słabiej, do NaviExperta nie ma startu. Cukierkowy ładny wygląd ale jeszcze dużo za mało użytkowników. Na Warszawa w miarę ok ale jak pojedziesz gdzieś to bez Yanosika ani rusz. Jeżdżę często na Podlasie, bo moja dziewczyna jest z tych okolic to nawet Yanosik ledwo daję radę, często pierwszy zaznaczam ale znam trasę bardzo dobrze, więc wiem gdzie stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Warszawa w miarę ok ale jak pojedziesz gdzieś to bez Yanosika ani rusz. Jeżdżę często na Podlasie, bo moja dziewczyna jest z tych okolic to nawet Yanosik ledwo daję radę, często pierwszy zaznaczam ale znam trasę bardzo dobrze, więc wiem gdzie stoją.

Też mam dosłownie identyczną sytuację z tamtym kierunkiem ;)
Ale tutaj dochodzi jeszcze drugi problem.. Slaby zasięg. Zdarza się, ze Yanosik coś wie ale telefon leżący w schowku pod radiem nie utrzymał zasiegu i stąd brak ostrzeżenia.
Ciekawy jestem jakie są techniczne możliwości czegoś na wzór PhoneBox ze wzmacnianiem sygnału..

Testował ktoś wcześniej trochę dłużej Waze?
Generalnie to Waze opiera sie na Google Maps, więc oprócz innego wyglądu i dodatku w postaci ostrzegania mamy to samo?
Propozycje trasy, korki, punkty docelowe wybierane głosowo.. działa tak samo.. Dobrze rozumiem?

taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spoko, widać mniej korków, ale w apce też tak jest. Ona chyba pokazuje tylko duże korki. Dobre jest to, że przynajmniej na tą chwilą, waze działa równolegle do GM czyli GM może być nawigacją, a Waze może tylko ostrzegać.

Mam nadzieję, że waze będzie cały czas się rozwijał i będzie mu przybywało użytkowników, bo jest/będzie to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie. W trasie za granicą WAZE sprawdził się doskonale, wszystkie kontrole i radary były zaznaczone.

@mcq to jest ta wersja. W beta testach trzeba go ściągnąć przez google play store, ale najpierw muszą Twojego maila do bazy dodać. 

Waze działa jednak troche inaczej, i wybieranie głosowe jest słabsze, przynajmniej na razie. W sumie to waze mało używałem, tylko w trasie kilka razy, ale bez nawigacji...

@mcq chyba nie pójdzie, takie coś znalazłem (w twoim linku):

Even if you had the APK you couldn't use it. AA doesn't recognize sideloaded APKs, hence the move from Centercode to Google Play Beta Channel.

Edytowane przez 22Tomaszz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu korzystam z Wave + Yanosik w tle. Sprawdza się bardzo dobrze chociaż faktycznie ogarnianie zmian w trasie czasami działa zbyt wolno i przy kolejnym wyborze trasy okazuje się, że jest szybsza dostępna. Wykupienie Waze przez Google na pewno na plus, bo będzie coraz lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Even if you had the APK you couldn't use it. AA doesn't recognize sideloaded APKs, hence the move from Centercode to Google Play Beta Channel.

Ale w odpowiedzi na to znalazlem
"Just tried side loading and it did not work in the android app version of Android Auto, but it works in my vehicle"
"Also sideloaded and it works on my head unit. Couldn't wait for my email"

Ale co tam, przetestuje osobiście to sie przekonam ;)



taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja i nie konkurencja;) z jednej firmy wiec.... kolejnie miejsce gdzie mozemy swiecix reklamy, kolejne ktore zbiera nasze dane, kolejne cenne informacje;) a nie kazdy uzytkownik opuszczajacy waze uzytkoaby GM. więc interes w utrzymaniu jest waze jest spory. w rozwijaniu pewnie tez.

Patrz Facebook z messangerem i whatsappem.

Ja zapisywalem sie do bety po Tomku, dostalem info ze chwilowo nie maja slotów ale nowe beda przyznawac od nastepnego tygodnia.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało instalować z apkmirror ;)

Zgodnie z zaleceniami usunąć starą przed instalacją a nową odpalić przed podłączeniem do auta, zaakceptować licencje i ustawić.. Na ekranie w aucie nie widzę żadnych ustawień.. Jutro przetestuje jak to zagra wszystko razem z GoogleMaps i Spotify.

45fb1bb4749b92e6211015ca981b1709.jpg

taptap

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Probowalem i niestety nie moge urochomic waze na AA. przy jakies wersji AA mialem możliwość wyboru mapy tzn do wyboru byly tylko mapy google a teraz nic

moja wersja waze to 4.25.0.1 , android auto : 2.3.716604

Edytowane przez Wilku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team