Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie mam problem ze znalezieniem android auto w wersji beta bo jezeli chodzi o waze to jestem w tym beta programie i ta wersja 4.25.0.1 wyszla chyba wczoraj wiec jest najnowsza


ok dobra wszystko sie zgadza


Waze for AA is available via Play Store, if we upgrade Waze with version 4.25.0.1 we will certainly have new features and fix but we will lose the AA compatibility
Waze for AA is another dev. branch :

v4.24.0.2 ---> 4.24.0.901 ---> 4.24.0.902 ---> 4.25.0.1  (New features / fixes / NO AA)
                \--> 4.24.0.103 (AA)

All features/fixes delivered on 4.25.0.1 are not (yet) delivered on AA branch

Edytowane przez Wilku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szybkie pytanie, wczesniej uzywane tylko GM. Jak w waze usunac wczesniej ustawiony Cel Podrozy;) Nie da się?;

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka



Nie wiem, nie sprawdzę bo też mi się wyłożyło
Pozdrawiam ;)
5f7b8a6e043fc19d50c06804628cf666.jpg

taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odbiegając trochę od Waze - mam pytanie do użytkownikó SmartLinka na Srajfona. Od kilku dni sobie jeżdżę i testuję i wychodzą takie rzeczy:

1) Czy najpierw podłączać telefon czy poczekać na "zastartowanie systemu" ? Zdarzało mi się, że system chciał jeszcze raz się "parować" z telefonem.

2) Czy jest sens mieć zapamiętany jednocześnie iphone po BT ? Achhhh kiedy będzie polska siri

3) Czy da się wypróbować iphone'a po MirrorLink ? Rozumiem, że skoro sparowałem go początku przez CarPlay to teraz musiałbym go z tego wyrzucić "zapomnieć" bo tak to nie wiem jak przejść na ML

4) Mam iphone'a 5 i .... są momenty gdy system się trochę wiesza i muli (np. dzisiaj przy próbie przejścia z navi do phone miałem czarny ekran przez dłuższą chwilę). Nie wiem czy to wina oprogramowania bolero (choć bryka nufka to chyba system też powinien być najnowszy) czy też starości telefonu. Czy ktoś z nowszym iphone'em też miał takie problemy ?

Pozdrawiam

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CarPlay sssie malo funkcji. Mirrorlinka nie odpalisz bo maja to tylko telefony z Androidem.
Nie podlaczam u siebie iPhona bo wtedy tylko jeden tel dziala po kablu a BT nie da sie uzywac z drugim tel.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sethcracow napisał:

Odbiegając trochę od Waze - mam pytanie do użytkownikó SmartLinka na Srajfona. Od kilku dni sobie jeżdżę i testuję i wychodzą takie rzeczy:

1) Czy najpierw podłączać telefon czy poczekać na "zastartowanie systemu" ? Zdarzało mi się, że system chciał jeszcze raz się "parować" z telefonem.

2) Czy jest sens mieć zapamiętany jednocześnie iphone po BT ? Achhhh kiedy będzie polska siri

3) Czy da się wypróbować iphone'a po MirrorLink ? Rozumiem, że skoro sparowałem go początku przez CarPlay to teraz musiałbym go z tego wyrzucić "zapomnieć" bo tak to nie wiem jak przejść na ML

4) Mam iphone'a 5 i .... są momenty gdy system się trochę wiesza i muli (np. dzisiaj przy próbie przejścia z navi do phone miałem czarny ekran przez dłuższą chwilę). Nie wiem czy to wina oprogramowania bolero (choć bryka nufka to chyba system też powinien być najnowszy) czy też starości telefonu. Czy ktoś z nowszym iphone'em też miał takie problemy ?

Pozdrawiam

Seba

1. Podłączam zazwyczaj jak wsiadam do auta i po chwili się uruchamia, także nie miałem tego problemu.

2. Ja mam bo zazwyczaj nie podłączam kablem telefonu, i wtedy służy do rozmów. Siri polskiego raczej nigdy nie będzie.

3. Nie ma ML na iphona.

4 Mam IP 6 i 7 i na obydwu działa sprawnie i jakiejś różnicy nie widzę i też potrafi się przyciąć.

Po miesiącu stwierdziłem, że Carplay w Polsce jest bezużyteczny i aktualnie IP jako główny telefon jest podłączony po BT, a do navi, spotify używam kupionego za parę stówek androida z chin:)

Edytowane przez keaton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, keaton napisał:

1. Podłączam zazwyczaj jak wsiadam do auta i po chwili się uruchamia, także nie miałem tego problemu.

No to chyba jestem za nerwowy bo mam tak samo - myślałem, że po pierwszym sparowaniu będzie się to szybciej potem uruchamiało

58 minut temu, keaton napisał:

Siri polskiego raczej nigdy nie będzie.

Traktują nas jak trzeci świat

59 minut temu, keaton napisał:

Po miesiącu stwierdziłem, że Carplay w Polsce jest bezużyteczny i aktualnie IP jako główny telefon jest podłączony po BT, a do navi, spotify używam kupionego za parę stówek androida z chin:)


No może bez przesady, że bezużyteczny bo jednak do dzwonienia świetnie się sprawdza. Ale nie ma co ukrywać, że android jest dużo lepszym rozwiązaniem - lepsze mapy, komunikacja głosowa po polsku, więcej aplikacji. Też będę chyba musiał pomyśleć o jakiejś chińszczyźnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


będę chyba musiał pomyśleć o jakiejś chińszczyźnie :) 

AndroidAuto to chyba wszystkie nowe telefony obsluguja.
Ale MirrorLink nieliczne patrz strona www.mirrorlink.com tylo uwazaj jo tez sa rozne wersje telefokow nanrozne rynki i tego juz nie specyfikuja, gdzies czytalem ze Huwei P10 MLa ma tylko w chinskiej czy koreanskiej wersji, w E U nie ma... wiec lepisj szukac typu sprawdzonego na forum juz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, siemi1 napisał:


AndroidAuto to chyba wszystkie nowe telefony obsluguja.
Ale MirrorLink nieliczne patrz strona www.mirrorlink.com tylo uwazaj jo tez sa rozne wersje telefokow nanrozne rynki i tego juz nie specyfikuja, gdzies czytalem ze Huwei P10 MLa ma tylko w chinskiej czy koreanskiej wersji, w E U nie ma... wiec lepisj szukac typu sprawdzonego na forum juz.

mojego (HTC10) na stronie mirrolinka nie widzę a działa bardzo dobrze ale jakoś ten mirrorlink mi nie leży.
Niby mozna klonować obraz z telefonu ale trzeba najpierw właczyc jakąś apke napisana pod mirror link zbey CI ta opcja sie uaktywniła.
Ekran główny jest nieobracalny więc wygląda fatalnie a do tego cały czas świeci ekran telefonu przez co wolniej sie ładuje i mozna coś tam przypadkiem kliknąć.

Jedyne do czego ML używam to Torque jeśli podpinam OBD a robię to niezbyt często. Wcześniej miałem plany używać Sygica przy wojażach zagranicznych i ciągle mam taka opcję ale po EU nie ma sensu odkąd jest tani roaming. No ale opcja jest jakby gdzieś poza EU na chwile chciał wyskoczyć.

AA dużo lepie działa. Szybko, sprawnie, nie świeci telefonem bez sensu, ma duże wygodne ikonki i bardzo sprawne rozpoznawanie mowy, które działa także po polsku.

Edytowane przez przybysz86 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ekipo. Kto juz próbowal apdejtu do android7? Pare tygodni temu slyszalem ze z ta wesja andka AA nie chce latac. Potwierdzi ktos? Zaprzeczy?
Bo nie wiem czy ruszac aktualizacje czy olac.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • LEMUR zablokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team