Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Onie2aż zmieniłem tel na S7 to się trochę pobawiem AAandroidAuto z Wazem na MIB w ten sposób że Janosik działa mi na telefonie i moge wyjsc z czarnego ekranu do pulpety teefonu i kozystac ze wszystkich jego funkcji przy cay czas uruchomionej navi na AA.
Nienwiem czy tak mieliście ale takie rozwiazanie nawet mi pasi bo po MirrorLink wlierza mniebwyciszanie sie radia.
Czyi teraz mam wygodną obsuge po AA a jak musze cs zerknac w te na swiatacz /w korku czy na parkingu to teefon nie ma zablokowanego ekranu na stale z info ze AA dziala.

Co do Waze wydaje sie ok. Wkurza mnie troche to ze jak sie jedzie to ciezk jest wrowadzic adres bo jest pojawiajace sie okienko zeby sie zatrzymac wiec druga osba obok nie ma do końca możliwości wybrania z listy adresu.
Kolejnym ale mnjejszym mankamentem jest to ze nie mozna ukryc tego okna z manewrami o lewej wiec spora czesc ekranu jest zasoniona i nje zawsze widac mae gdzie se jedzie jak to sie ma w ekranie teefonu jak jest w pionie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

LG Mirror v1.2.1.2 uruchomiony na S5 Neo v6.0.1 w Bolero 8 "   działa AutoMapa  w czasie jazdy sprawdzone ? oraz inne apk.  wyświetla które są zainstalowane w smartfonie.

Mogę wreszcie zapomnieć o uchwycie na szybę do smartfona ???

Bolero 8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Shaarky napisał:

Huawei wciąż bez MirrorLink ;/

Samsung S5 Neo i nawi działa ? można i tak zależy kto co woli ?

fetch-1.jpg

Edytowane przez Langusta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sethcracow napisał:

Przepraszam ale nie jestem w stanie całego wątku prześledzić - czy ktoś próbował działania AndroidAuto z Xiaomi Redmi ? Może jakiś konkretny model ? 

U mnie działa na Redmi 4Pro. Wcześniej krótko testowałem na Redmi 3S i też nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie: ktoś może potwierdzić czy LG G6 ma problemy z AA? W kółko się rozłącza, z Oneplus 3 nigdy nie miałem takich problemów. Czasami po rozłączeniu nie ma możliwości ponownego połączenia telefonu że smartlink AA.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat
58 minut temu, Sebdar napisał:

Panowie pytanie: ktoś może potwierdzić czy LG G6 ma problemy z AA? W kółko się rozłącza, z Oneplus 3 nigdy nie miałem takich problemów. Czasami po rozłączeniu nie ma możliwości ponownego połączenia telefonu że smartlink AA.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Zobacz czy działa z apk. LG Mirror do łączenia z radiem po kablu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy działa z apk. LG Mirror do łączenia z radiem po kablu
LG Mirror jest do mirror linka, którego nie chce używać i który po zainstalowaniu apki łączy przez mirror link ale wywala połączenie po paru sekundach. Mam ustawione domyślnie AA i tak ma łączyć, ale tego nie robi. Poddaje się z G6, telefon dostaje żona

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebdar a masz możliwość przywrócenia G6 do danych fabrycznych i zainstalowania apk AA.
Ewentualnie jeszcze Smartlinka w radiu też.
Miałem tak z Z3 jak kombinowałem z ML a potem już nie mogłem włączyć AA.
Dopiero jak zresetowalem całkowicie telefon AA zadziałał.
Myślałem na zakupem G6 więc wolałbym byś się nie poddawał ;)
Moja teoria jest taka że AA działa na każdym telefonie z Androidem wyższym niż 6..
Jedyny problem jaki może się zdarzyć to słaby kabel bądź wtracanie się ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem 3 różne, oryginał LG, ten na którym OP3 śmiga bez problemu i dodatkowo 3ci kabel Aukey. Na każdym jest to samo. AA potrafi się połączyć na 5-10min i w pewnym momencie go wywala. Czasami jest to zmiana piosenki w Spotify za pomocą klawiszy na kierownicy, czasami rozmowa telefoniczna. Poddaje się, nacieszylem się telefonem 3 dni :)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje zapytac tutaj https://productforums.google.com/forum/m/#!forum/android-auto

Bądź poczekac na nowa wersje, wczoraj wrzucili ale tylko arm64 dzis pewnoe bedzie reszta.

Sprawdź jeszcze z wyłączonym wifi. Mi np na włączonym wifi wysyłał sie spotify. Ktos poradził zeby wyłączyć- i od tamtej pory zero problemu.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team