Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra;) Wreszcie jakis problem!

Zmienilem telefon na Huawei P10Lite, AA chodzi, mapy chodza, spotify lata, komendy dzialaja...
Tylko nie działa "myk" z minimalizowaniem android auto. Niestety niewidoczny jest jeden przycisk w pasku nawigacji androida:(
Ktos ma pomysl jak to obejsc i zrzucic AA aby moc korzystac z telefonu?

myk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Posiadam radio Bolero z funkcją SmartLink oraz Iphona. Po podłączeniu telefonu kablem następuje automatycznie połączenie przez Apple CarPlay co powoduje, że transmisja danych przez Bluetooth jest niedostępna. Czy ktoś orientuje się czy istnieje sposób, żeby po podłączeniu kablem telefon jedynie się ładował i nie łączył się przez Apple CarPlay? Pytam, ponieważ w takiej sytuacji przestają mi działać komunikaty głosowe z Yanosika, są jedynie wyświetlane na ekranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty Y możesz zmienić w opcjach Y, aby były via telefon czy po BT (ustawienia > dźwięki > zaawansowane > wyjście > domyślnie / głośnik / BT. Ja mam aby przez telefon, wkurzało mnie jak komunikaty Y przerywają radio czy muzę. Poza tym podłączając iP kabelkiem tylko mi ładuje. Aby połączyło się z CP musisz mieć włączoną Siri w ustawieniach iP oraz włączyć na radiu SmartLink i wybrać połączenie via CarPlay - inaczej ono nie zachodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LEMUR napisał:

Komunikaty Y możesz zmienić w opcjach Y, aby były via telefon czy po BT (ustawienia > dźwięki > zaawansowane > wyjście > domyślnie / głośnik / BT. Ja mam aby przez telefon, wkurzało mnie jak komunikaty Y przerywają radio czy muzę. Poza tym podłączając iP kabelkiem tylko mi ładuje. Aby połączyło się z CP musisz mieć włączoną Siri w ustawieniach iP oraz włączyć na radiu SmartLink i wybrać połączenie via CarPlay - inaczej ono nie zachodzi.

Faktycznie. Zapomniałem o tej Siri. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiecie może jak wyświetlić ekran telefonu 1:1 na bolero po FL.

Jak podłączam swój telefon mam do wyboru, albo mirror link który to wyświetla raptem trzy aplikacje, albo android auto. W tym drugim już jest lepiej, bo mam gogle mapy, spotify...

Widziałem na YouTube jak jakiś Rosjanin wyświetlał ekran 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 8.11.2017 at 14:07, potrek napisał:

Wiecie może jak wyświetlić ekran telefonu 1:1 na bolero po FL

 

Zainstaluj z Google Play LG MirrorDrive, odbierz uprawnienia aplikacji do wyświetlania powiadomień i będziesz miał pełnego MirrorLinka.

Do szczęścia zabraknie Ci tylko VIM, ale to ogarniesz za $$$ OBDEleven (również na Google Play), albo blokadą sprzętową (Allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstaluje te aplikacje to wywala komunikat o współpracy tylko z urządzeniami LG, uprawnienia załatwiają temat? 

Mam Szajsunga 

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doopa, mój telefon na siłę chce ściągać aplikacje "car mode" a appka LG wywala ten sam komunikat o Nie kompatybilności 

Co robię źle? Na chwilę okno Messenger mi się pojawiło jednak. 

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majkel123 napisał:

Doopa, mój telefon na siłę chce ściągać aplikacje "car mode" a appka LG wywala ten sam komunikat o Nie kompatybilności 

Co robię źle? Na chwilę okno Messenger mi się pojawiło jednak. 

LG MD nie uruchamiasz na telefonie, tylko już na radiu jak się telefon połączy przez ML z radiem i wtedy działa. U mnie sama apka na telefonie też nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2017 at 15:02, roykssop napisał:

Zainstaluj z Google Play LG MirrorDrive, odbierz uprawnienia aplikacji do wyświetlania powiadomień i będziesz miał pełnego MirrorLinka.

Do szczęścia zabraknie Ci tylko VIM, ale to ogarniesz za $$$ OBDEleven (również na Google Play), albo blokadą sprzętową (Allegro).

A jak obebrac te uprawnienia w lg g6?

wchodzilem w menu potem ogólne, aplikacje wybieram lg mirror i wyłączam wszystkie uprawnienia aplikacji ( kontakty, mikrofon itp...) no i dalej nic.

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak obebrac te uprawnienia w lg g6?
wchodzilem w menu potem ogólne, aplikacje wybieram lg mirror i wyłączam wszystkie uprawnienia aplikacji ( kontakty, mikrofon itp...) no i dalej nic.
Jak masz LG to teoretycznie nie potrzebujesz zabierać uprawnień dla apki LG ;) Ta sugestia była dla telefon innych producentów.
Swoją drogą to LG G6 ogarnia MirrorLink?
Co to za burdel jest z tym MirrorLinkiem.. Dla mnie to jest parodia.
LG G6 nie ma na
https://mirrorlink.com/phones
https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/

Ja sobie juz dawno dałem spokoj z tym ML.
Najpierw kombinacje by podłączyć a potem nie jest lepiej. Nawet jak sie uda raz to przecież wypadalo by, aby łączyło sie szybko za każdym razem a nie tak, że przynajmniej kilkuminutowa rzeźba przy każdej nowej próbie.
AndroidAuto w przypadku każdego kolejnego podlaczenia jest stabilny, wywalal mi sie na dlugich trasach ale od kiedy zaznaczoną mam opcje w ustawieniach AA "wylacz WiFi jak działa AA" to już się to nie zdarza.

Pozostaje mi tylko to, że przy sluchaniu Spotify z AA zdarza się, ze ginie dźwięk, przejscie na radio i próba skorzystania z wybierania glosowego czasami go uruchamia ale niestety częściej następuje restart calego systemu infotainment..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajna aplikacja dla Mirrorlink  sam używam od dwóch dni i myślę, że może się spodobać, mozna odpalić wiele aplikacji i okien na wyświetlaczu radia, koszt appki to 29.99 ale jak ktoś dużo jeździ to myślę, że warto :-D

Sklep

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majkel123 napisał:

Fajna aplikacja dla Mirrorlink  sam używam od dwóch dni i myślę, że może się spodobać, mozna odpalić wiele aplikacji i okien na wyświetlaczu radia, koszt appki to 29.99 ale jak ktoś dużo jeździ to myślę, że warto :-D

Sklep

Ahh, skysiłem się zainstaliwałem no i doopa u mnie. Mam lg wiec smartlink 1:1 mi nie dziala wiec i apka bezużyteczna ;)

Czekam az ktos cos skleci po lg itp... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie 1:1 też nie działa, jak już odpalisz apke np. Lg albo inną to odpalasz te i z okienka wrogu wszystko uruchomisz co chcesz. 

Pisz jak coś, też się wkurwiałem strasznie

Widać to na filmie, trzeba mieć kompatybilna aplikacje, np. Rockskout i opalona apka z okienkami i wszystko działa. Nie jest to super 1:1 ale da sie odpalić wszystko co potrzebne. 

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team