Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nic jeszcze nie grzebałem. Ma zamiar kupić obdeleven i pokodować to i tamto. 

Myslisz że to może być to ?

Edit:

w moim przypadku aktywacja VIM jak i mirror link in motion nic nie zmianiła.

pewnie sam telefon jest tutaj winny.

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bomba widze ze Dean z VW niezle to ogarnoł no i wyłączenie BT w telefonie uzywanym do AA bomba! Enri daj znac jak to u Ciebie śmiga. Da rade aby nawigacja z gogle chodziła i yanosik jednocześnie czy nie ma opcji na pływające meny Yanosika?
Wyskoczą powiadomienia na mapach Google/Waze ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem aktualizacje Android Auto na apkmirror do 3.0 pierwsze co pomyślałem, że zablokują te dodatkowe aplikacje.. Po akcjach z blokowaniem YouTubeAuto było to wręcz pewne :/

Ciekawe co wnosi 3.0 że trzeba będzie z niej zrezygnować :D

Widzieliście opis 3.0 na apkmirror.859fb421dfe0cbe1be47ab5b4f265d90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcq co masz na mysli, bedzie dzialalo wspolnie, zassalem ale nie podpinalem do auta jeszcze.

Taki zarcik, sprawdzales co sie zmienilo ?

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem@majkel123 o co pytasz?
Zassałeś ta AA Mirror, tak? Ona działa na podobnej zasadzie jak YouTubeAuto.. Tylko udostepnia lustro ekranu.. to co ma nie działać ;)
Pojawiły się jednak informacje, że w AA 3.0 nie będzie możliwości odpalenia innych apek, ale aktualizacji do 3.0 jeszcze nie ma na apkmirror

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ogarniam.

AA 3.0 zassalem, z tego co widac ma dzialac po WiFi a AA Mirror to co innego ?

Wyjasnij laikowi :)

Albo na spocie, co bys pisac nie musial.

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyjasnij laikowi :)
Albo na spocie, co bys pisac nie musial.

To jakiś przytyk :> Nie mam problemu z pisaniem na forum, tylko nie po raz kolejny o tym samym w prywatnej wiadomości :>

Chyba nie ogarniam.
AA 3.0 zassalem, z tego co widac ma dzialac po WiFi a AA Mirror to co innego ?


AA Mirror to apka pod AndroidAuto jak każda inna "nieznane źródło".
Tak jak się spodziewałem..tak jak MirrorLink ogarnia Twój telefon, tak będzie działać to... czyli częściej slabo. Na moim S8 w Yanosiku nie mogę nic zgłosić, nie wyświetla sie to okno z wyborem zgloszenia.. Belki z góry też nie jestem w stanie ściągnąć.. Może to kwestia lunchera ale na MirrorLink szkoda mi czasu juz dawno. Super jednak, że są ludzie którzy takie apki piszą.

Myślałem, że AA 3.0 jeszcze nie ma do ściągnięcia.
Są jakieś info o wifi, było pokazywane na ostanich targach ale sami twierdzili, że to na krótki dystans bo bateria.
To nas pewnie i tak nie dotyczy.. Nasze radia nie maja wifi :>
Szkoda bo już bym modził phone boxa z ładowarką indukcyjną.

Yanosik w AA Mirror66e13f11a63c31451618693e343b95e5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze nie udało uruchomić AA mirror. Jak włączam wyskakuje na tel prośba o wyrażenie zgody na nagrywanie ekranu czy coś i nie da się jej zatwierdzić. Co ciekawe przycisk obok anuluj działa.

Musze z tym bardziej pokombinować :)

@mcq A u Ciebie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na teraz tak, ale Google może zrobić nam kuku przez aktualizację Google Play Services. Ja korzystam z dedykowanego telefonu pod AA więc mogę wyłączyć wszystkie aktualizacje i pewnie dłuższy czas pociągnę na takim rozwiązaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdamT napisał:

Na teraz tak, ale Google może zrobić nam kuku przez aktualizację Google Play Services. Ja korzystam z dedykowanego telefonu pod AA więc mogę wyłączyć wszystkie aktualizacje i pewnie dłuższy czas pociągnę na takim rozwiązaniu...

Używam przemiennie AA i Mirrorlink+ dodatkowo inne apki, szczególnie nawigację i taki zestaw działa zadawalająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, AdamT napisał:

Na teraz tak, ale Google może zrobić nam kuku przez aktualizację Google Play Services. Ja korzystam z dedykowanego telefonu pod AA więc mogę wyłączyć wszystkie aktualizacje i pewnie dłuższy czas pociągnę na takim rozwiązaniu...

Mialem raz sytuacje, ze AA napisal "nieaktualna wersja" i nie ruszyl. Akurat nastepnego dnia wleciala wersja na apkmirror i znow moglem sie cieszyc tym udogodnieniem ale strach byl!;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie dobra wiadomość.

Tez wróciłem do 2.9 bo w sumie ten Android Auto z AA Mirror w połączeniu z AAutoLauncher jest calkiem przyjemny.

Dzięki takiemu połączeniu używam AA jak zawsze, a jak tylko mam ochote z ekranu radia jestem w stanie włączyć Yanosika i go wyświetlić. Niestety nie działa dotyk na ekranie radia, a ekran telefonu nie może być wylaczony tylko sie przyciemnia. Moge jednak w kazdej chwili na tel potwierdzic zgloszenie lub ustawic trase w Yanosiku.

Po ustawieniu kanalu audio Yanosika na alarmy ostrzeżenia wychodzą na głośnik telefonu, moge na ekranie radia miec mape Yanosika, ustawiona nawigacje Google lub Waze(wyskakujaca belka u góry i komunikaty glosowe) i sluchac sobie np. Spotify.

A to wszystko stabilne i dziejszego dnia zawsze dzialajace.. A nie tak jak sam czysty MirrorLink bez Android Auto.. Jakies wtopy przy probie polaczenia kilka razy dziennie.

Dodatkowo oczywiście jak wypinam telefon to wylacza sie caly AndroidAuto, a ze Yanosika mam ustawionego na wylaczanie automatyczne bo utracie polaczenia z bluetooth samochodu, po wypieciu kabla nie musze robić nic.

Dla takich rzeczy nic nie robiłem ;) 225114f3d33d3d69bd7b7005a9417697.jpg4ed98be7c5c3d25b772ff5ba796ed454.jpg

PS. Oczywiście ten brak dotyku to skutek nie posiadania zrootowanego telefonu..

Az sie teraz zastanawiam czy nie wrocic z pomyslem - drugi tel w aucie. Kiedyś z MirrorLink to nie wyszło bo wolalem AndroidAuto.. Ale jesli wezmę swoj stary tel, zrootuje, wywale bluetooth by moc podłączyć drugi tel... Dzieki root, może zadzialac AA Mirror z dotykiem.. Miło :>

Tylko ten Google wszystko popsuł 3.0 :/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team