Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem dlaczego u mnie nic nie chce działać. :/. 
Google w najnowszej wersji Android Auto 3.0 zablokowało możliwość instalacji dodatkowych wtyczek.
Zainstaluj 2.9 z apkmirror

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, siemi1 napisał:

Zainstaluj 2.9 z apkmirror

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

W sumie można, ale niedługo AA będzie wspomagało transmisję prze Wifi. Niepotrzebne będzie wtedy podłączanie kabelka co jest nieco uciążliwe jak się jeździ na krótkich trasach i często wysiada. Chciałbym coś takiego u siebie, więc nie wiem czy mi się opłaca instalowanie starszych wersji. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie można, ale niedługo AA będzie wspomagało transmisję prze Wifi. Niepotrzebne będzie wtedy podłączanie kabelka co jest nieco uciążliwe jak się jeździ na krótkich trasach i często wysiada. Chciałbym coś takiego u siebie, więc nie wiem czy mi się opłaca instalowanie starszych wersji. :/
AA może będzie działało po wifi, ale obawiam się, że nasze radia tego nie łykną tak czy siak.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby komuś przypadkiem wpadła aktualizacja do najnowszej wersji LG mirrordrive (brak możliwości wyłączenia powiadomień, uniemożliwia używanie na innym telefonie niż LG) to daje link do ściągnięcia poprzedniej wersji, która działa na każdym telefonie:

1.2.1.2 (12102) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

https://apkpure.com/lg-mirrordrive/com.lge.mirrordrive

Ściągamy plik, instalujemy i się cieszymy ;)

Il1ScJ4.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolf napisał:

Gdyby komuś przypadkiem wpadła aktualizacja do najnowszej wersji LG mirrordrive (brak możliwości wyłączenia powiadomień, uniemożliwia używanie na innym telefonie niż LG) to daje link do ściągnięcia poprzedniej wersji, która działa na każdym telefonie:

1.2.1.2 (12102) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

https://apkpure.com/lg-mirrordrive/com.lge.mirrordrive

Ściągamy plik, instalujemy i się cieszymy ;)

Il1ScJ4.jpg

Dokładnie też wróciłem do starszej wersji  ML LG i działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=70]mcq[/mention] u mnie trwa to tyle co włączenie AA więc na jedno wychodzi a przynajmniej mam dostęp do całej zawartości telefonu :)
Jaki masz telefon? Jestes w stanie zsunać belke powiadomień z góry? Nie masz kłopotów z dźwiękiem, nie zrywa połączenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belki nie da się ruszyć, ale poza tym działa wszystko, telefony do S6 edge i S7 :) połączeń nie zrywa, dzwięk też działa bez problemów. Nigdy nie zdażyło mi się żeby się rozłączyło czy zawiesiło cokolwiek :) Problematyczne jest tylko pisanie bo klawiatura z telefony ma dosyć drobne przyciski ale to też da się ogarnąć nawet w rękawiczkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy HTC ONE M9 którego wożę w aucie pod kątem stabilności połączenia też nie mam problemów. Największą wadą ML to audio focus, który uniemożliwia słuchanie radia przy korzystaniu z nawigacji, to samo przy odtwarzaniu muzyki z MP3. Z MP3kami można sobie poradzić przez odtwarzanie ich z poziomu telefonu, bo sterowanie na kierownicy działa w odtwarzaczu uruchomionym na telefonie. Co do samej stabilności i rozłączania, to proponuję zrobić testy z innymi kablami. Ja kupiłem krótki kabel żeby nie było problemu z chowaniem nadmiaru w schowku i na nim przy połączeniu Android Auto zdarzało się że przerywało połączenie. Na kolejnym kupionym nie mam takiego problemu, ani nigdy nie miałem na poprzednim jaki używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team