Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Grizli napisał:

Wczoraj wieczorem. Jednak nie wiem nadal czemu po podłączeniu telefonu kablem, radio wyswietla komunikat ..błąd USB. System nie może czytac z tego urządzenia.

Czy masz zrootowany telefon?

U mnie występuje podobny problem gdy uruchamiam AA pierwszy raz po instalacji, przy włączonym superuserze.  Coś jakby superuser uniemożliwiał inicjację pierwszego połączenia SL<>telefon... Nie potrafię tego wytłumaczyć, bo się na tym nie znam, problem rozwiązałem metodą prób i błędów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuee, telefon nie ma roota. 

edit

Błąd: urządzenie USB

Taki komunikat wyświetla się po podłączeniu telefonu do radia. Próbowałem zmiany ustawień w telefonie łączności, nic to nie pomaga. Czy ktokolwiek miał podobne doświadczenia? Czy moze to być wina kabla USB-C,bo takim łączę telefon? A może to, że zamiast karty pamieci w telefonie jest druga karta SIM i telefon korzysta obecnie tylko z pamięci wewnętrznej ? 

Edytowane przez Grizli (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłęm na czacie ze wsparciem hyuawei, oczywiście okazało się, zę mam wyłączony tryb programistyczny i debugowanie USB. Po właczeniu, teraz Bolero od razu widzi i czyta pliki multimedialne z telefonu ale...ten błąd USB jeszcze występuje gdy ręcznie wybieram w mediach USB a Android auto, nie wykrywa i nie dodaje w menu  radia samochodu. 

Czy ktoś używałtego na telefonie Hyuawei lub Honor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starym Huawei P8 działa bez problemu ale z romem Cyanogen Mod więc jeżeli używasz fabrycznego romu to niewiele Ci to da.
Działa AA, AAmirror i dotyk przez Bolero dla innych aplikacji niż mapy Google itp

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłęm na czacie ze wsparciem hyuawei, oczywiście okazało się, zę mam wyłączony tryb programistyczny i debugowanie USB. Po właczeniu, teraz Bolero od razu widzi i czyta pliki multimedialne z telefonu ale...ten błąd USB jeszcze występuje gdy ręcznie wybieram w mediach USB a Android auto, nie wykrywa i nie dodaje w menu  radia samochodu. 
Czy ktoś używałtego na telefonie Hyuawei lub Honor?
Używam Huawei P20Pro (wcześniej P9 i Mate 10 Pro) i z żadnym nie miałem problemów.
Ja co prawda mam O3Fl z nowym Bolero, ale ja robię tak:
1. Paruję po bluetooth telefon z radiem
2. Podłączam telefon kablem USB-C do auta
3. Po włączeniu zapłonu telefon łączy się po bluetooth z telefonem, uruchamia się w telefonie Android Auto
4. Wybieram na radiu App, następnie AndroidAuto i już.

Jak chcę słuchać muzyki z pamięci telefonu, to wybieram Media, bluetooth i już.

Nie wiem czy u Ciebie będzie tak samo, ale Huawei bardzo dobrze współpracuje z Bolero.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli laczysz sie przez bluta. Ja chce polaczyc przez AA , ktory mam zainstalowany w Honorze abym mogl korzystac np z navi na bolero. Z polaczeniem  bluetooth problemow nie mam, telefon ladnie wspolpracuje z. Bolero. Sprobuje Twojej metody ale mysle, ze po usb normalnie powinie tez aie połaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2018 at 12:03, rrobert napisał:

Telefon znajduje ale jak chce go wybrać to pyta czy rozłączyć z bt potwierdzam i koniec i dale to samo 

Sorki, zapomniałem o Tobie @rrobert

zobacz na liście sparowanych telefonów czy nie masz już za dużo (chyba nie, bo piszesz, że po BT ci "łapie")

siri musi być włączona

tel sparowany po BT z radiem

kabelek podłączony (spróbuj z innym, rozumiem, że ORI lub MFI?)

sprawdź też w iP > ustawienia > ogólne > carplay - czy masz tam samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mikko1 napisał:

Używam Huawei P20Pro (wcześniej P9 i Mate 10 Pro) i z żadnym nie miałem problemów.
Ja co prawda mam O3Fl z nowym Bolero, ale ja robię tak:
1. Paruję po bluetooth telefon z radiem
2. Podłączam telefon kablem USB-C do auta
3. Po włączeniu zapłonu telefon łączy się po bluetooth z telefonem, uruchamia się w telefonie Android Auto
4. Wybieram na radiu App, następnie AndroidAuto i już.

Jak chcę słuchać muzyki z pamięci telefonu, to wybieram Media, bluetooth i już.

Nie wiem czy u Ciebie będzie tak samo, ale Huawei bardzo dobrze współpracuje z Bolero.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

ad. 3 ten punkt mozna pominąć.

Jesli masz zainatlowane AA w telefonie nie musisz parować telefonu po BT ani uruchamiać aplikacji w telefonie. Wystarczy ze wepniesz kabal od telefonu do usb radia i sama ci AA wystartuje. Wystarczy tylko wowczas nacisnąć App na radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Wiem, w sumie trochę połączyłem instrukcje pierwszego parowania z każdorazowym użyciem. Normalnie jak już mam raz połączony telefon z autem po bt, to wystarczy podłączyć kabel i AA uruchamia się automatycznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pieer napisał:

ad. 3 ten punkt mozna pominąć.

Jesli masz zainatlowane AA w telefonie nie musisz parować telefonu po BT ani uruchamiać aplikacji w telefonie. Wystarczy ze wepniesz kabal od telefonu do usb radia i sama ci AA wystartuje. Wystarczy tylko wowczas nacisnąć App na radiu

No właśnie, mi się nic na radiu nie wyświetla po połączeniu. Tylko wyskakuje łąćzenie USB.....kilka sekund kręci i komunikat-BŁąd urzadzenia USB. Czyli radio widzi tel, zresztą kobinowałem z telefonem w opcjach programistycznych i nagle wyświeliło mi cały katalog plików w telefonie - systemowy jak z menadżera Windows. Mogłęm sobie radiem grzebać w telefonie. Jednak, to o co mi chodzi, nie chce działczyć. Jutro spróbuję na P9LITE, kolega ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung S8 i Amundsen w Octavii 3 po lifcie nie daje rady odpalić zawartości telefonu na wyświetlaczu radia...Przerobiłem wszystkie możliwe chyba tutoriale i połączenia  min z LG mirrordrive i rockscoutem...jedyne co udalo mi się osiągnąć to chwilowe ukazanie się zawartości wyświetlacza telefonu w radiu i zonk.Prosze o pomoc krok po kroku

Edytowane przez Wentylator
Gramatyka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia Thursday, June 21, 2018 at 20:13, Wentylator napisał:

Samsung S8 i Amundsen w Octavii 3 po lifcie nie daje rady odpalić zawartości telefonu na wyświetlaczu radia...Przerobiłem wszystkie możliwe chyba tutoriale i połączenia  min z LG mirrordrive i rockscoutem...jedyne co udalo mi się osiągnąć to chwilowe ukazanie się zawartości wyświetlacza telefonu w radiu i zonk.Prosze o pomoc krok po kroku

Jest problem chciałem odpalić na Samsungu S7 i A5 z Oreo 8 tylko działa AA i Car Mode słabo.

Natomiast Samsung S5 i S5Neo antek 6.1.0 dziala ML i AA i tych smartwonów używam z LG Mirror Drive 1.2.1.2.

Mam co potrzebuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team