Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

https://gsmonline.pl/artykuly/google-maps-apple-carplay-jak-aktywowac-korzystac-opinie

Cytat

Rzecznik polskiej Automapy, Janusz M. Kamiński, poinformował nas, że jego nawigacja również już wkrótce pojawi się w Apple CarPlay. Prace są bardzo zaawansowane.

I za chwilę będzie automapa ?

Edytowane przez keaton (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, keaton napisał:

Miło słyszeć, na dzień dzisiejszy AM można używać przez Smartlink +

środek 2.jpg

Edytowane przez Langusta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2018 at 21:58, siemi1 napisał:

Ma ktoś Honora 10 smiga walnladnie AA jie rozladuje telefonu bike sie z myslimi jaki tel kupic do ~1500pln moze byc dual sim ale jie must bo mama jeszcze iphona 7


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam Huawei P20 Pro. Tu jest bateria 4000mAh i bez problemu się ładuje w aucie. W najgorszym wypadku (nie wiem jaka jest przyczyna) podtrzymuje baterię. Android Auto z Google Maps i Spotify działa fantastycznie, wybieranie głosowe, dyktowanie SMS - BAJKA ? Także moim zdaniem możesz śmiało brać honora 10 - to odpowiednik P20 (bez pro) ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, siemi1 napisał:

To ja wiem pytqnie tylko ja to smigabna kablu z ladowaniwm itd.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Przynajmniej na smartfonach Samsunga które posiadam ładowanie przy podłączonym kablu USB do radia działa prawidłowo (ładuje i używam Smartlinka+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z ładowaniem występuje na ogół gdy telefon jest grzany przez słońce podczas pracy z włączonym ekranem.
Ja mam extra telefon do Android Auto na stałe wsadzony w schowku na telefon i podłączony przez USB 10cm, ma kartę Sim, jest tam 24/7 i ma baterie ciągle pełną, nawet podczas kilkugodzinnych podróży z Google Maps.
Jedyne co to mam ustawione w taskerze aby przechodził w tryb samolotowy gdy nie ma zasilania dłużej niż 10 minut.

Stary Huawei P8 :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój huawei swoje już w życiu zrobił, ma około 4-5 lat, kojarzę że po 24 godzinach stania mial około 85% baterii, także wytrzyma telefon bardzo długo.
Bez trybu samolotowego sytuacja jest gorsza i leci 20% baterii przez jedną noc, przy krótkich dystansach i długich postojach nie nadąży się ładować :)
Ale mam rom na cyanogen a ten do optymalnych pod tym kątem nie należy, inny zrootowany telefon może mieć dużo lepsze czasy na baterii.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2018 at 16:11, Avatar napisał:

Ja mam extra telefon do Android Auto na stałe wsadzony w schowku na telefon i podłączony przez USB 10cm...
 

Avatar, czy mając jeden telefon połączony z AA, jesteś w stanie bez problemu podłączyć drugi aparat po bluetooth do zestawu głośnomówiącego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość podpięcia dwóch telefonów po BT do Bolero?

Na codzień używam iphona i brakuje mi automatycznego startu yanosika, wpadł mi do głowy pomysł żeby wrzucić jakiegoś androida do auta i na nim uruchomić yanosika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, deenbe napisał:

Jest aktualizacja WAZE.

Szkoda tylko, że nie ma aktualnej prędkości z GPS na ekranie(w AA jest).

Google Mapy, można tak ustawić wtedy będzie prędkość i radary oraz koreczki w AA 

Google Mapy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team