Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, 22Tomaszz napisał:

Yanosik ani Rysiek nie działa w AA, ALE można go normalnie uruchomić na telefonie i komunikaty słychać z głośników w aucie (muza się przycisza itd.), brak tylko podglądu na wyświetlaczu w aucie. 

A potem radio wraca do normy? Bo mojemu bratu na IPhonie wyłącza yabosik radio i już do niego nie wraca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil RS230 powiem ci tak, ma iP6s i za cholere nie potrafię dojść do tego, że pomimo braku zmiany ustawień w Bolero czy Yanosiku lub iPhonie raz mi posyła komunikaty z telefonu po BT na głośnomówiący i przycisza muzę (co mnie wkurza) - tak, przycisza i wraca do wcześniejszej emisji (radio, media itp), czasami wysyła przez telefon dźwięk (i tak chcę, muza sobie, komunikaty z telefonu sobie). Natomiast zawsze dzieje się to dla jednego połączenia po BT z radiem. Tzn losowo jakby. Y miał teraz aktualizację na iOS i dalej to samo, zmieniam w Y ustawienia dźwięku. Raz dobrze, raz źle. 

Kilka razy miałem tak jak opisywałeś, że Y wysłał mi przez głośnomówiący i pojawiła się słuchawka połączenia (tak jak nawiązujesz) i tylko rozłączenie BT pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kamil RS230 napisał:

A potem radio wraca do normy? Bo mojemu bratu na IPhonie wyłącza yabosik radio i już do niego nie wraca. 

Tak, ale specjalnie jeszcze jutro pojeżdżę z AA i Ryskiem i poobserwuje to dokładniej.

Generalnie w trybie AA słychać wszystkie puszczane dźwięki przez głośniki np. włączam audiotekę i wszystko ładnie słychać. Oczywiście głośność komunikatów z AA oraz innych można dowolnie regulować. Jednym przyciskiem można też je wyciszyć całkowicie (te z AA, z Ryśką lub Audioteki można wyłączyć tylko przez tel.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy ktoś z was może robił unlocka do smart linka przez serwis ?? Ja wiem że koszt klucza + wgrania tego cuda to 930zł . Czy potrafi ktoś z forumowiczów, ewentualnie namiar na magika aby odblokować (anmundsen z navi) taniej ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wolfi0 napisał:

czy ktoś z was może robił unlocka do smart linka przez serwis ?? Ja wiem że koszt klucza + wgrania tego cuda to 930zł . Czy potrafi ktoś z forumowiczów, ewentualnie namiar na magika aby odblokować (anmundsen z navi) taniej ? ;p

Najlepsze że znalazłem to w VCDS i aktywowałem ale nic sie nie zmieniło. Pewnie trzeba coś dograć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chciał to aktywować w dwóch octaviach wiec zastanawiam sie czy najpierw nie kupić jednej. Wtedy przy pomocy Gparted zrobilbym kopie tej karty... 

BTW. Testowalem w columbusie i działało rewelacyjnie. mapy google działały płynnie. wszystko ok. Yanosika nie udalo mi sie zaladowac ale sam dzwiek byl wiec i tak dobrze. wczesniej byl problem ze mapy google po prostu sie blokowaly przy przekoczeniu pewnej predkosci. teraz ten problem nie wystepuje. do oblusgi uzywalem apki android auto z apk mirror poniewaz narazie nie jest dotepna dla polskiego playstore


AAA i jeszcze jedno. Jest tam jeszcze taki dodatkowy system do funkcji glosowych (taki rzycisk z mordką na kierownicy). sterowanie radiem i takie tam pierdoly. Aktywacja takiego czegos ok 1500zl w salonie ;)

Edytowane przez wolfi0 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wolfi0 napisał:

Ja będę chciał to aktywować w dwóch octaviach wiec zastanawiam sie czy najpierw nie kupić jednej. Wtedy przy pomocy Gparted zrobilbym kopie tej karty... 

Jeśli Ci się uda tą kartę tak skopiować aby wgrać w kolejny aucie - a przy użyciu odpowiedniego programu da się to zrobić :) to z chęcią dorzucę się do inwestycji.  Auto nie jest połączone z netem i nie ma opcji żeby wgrać w jedno auto tylko.  Pewnie działa to za zasadzie kasowania danych z karty po wgraniu softu i z tond jednorazowość zastosowania.

http://www.ebay.pl/itm/191960525059

obczajcie To!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chciał to aktywować w dwóch octaviach wiec zastanawiam sie czy najpierw nie kupić jednej. Wtedy przy pomocy Gparted zrobilbym kopie tej karty... 

BTW. Testowalem w columbusie i działało rewelacyjnie. mapy google działały płynnie. wszystko ok. Yanosika nie udalo mi sie zaladowac ale sam dzwiek byl wiec i tak dobrze. wczesniej byl problem ze mapy google po prostu sie blokowaly przy przekoczeniu pewnej predkosci. teraz ten problem nie wystepuje. do oblusgi uzywalem apki android auto z apk mirror poniewaz narazie nie jest dotepna dla polskiego playstore

AAA i jeszcze jedno. Jest tam jeszcze taki dodatkowy system do funkcji glosowych (taki rzycisk z mordką na kierownicy). sterowanie radiem i takie tam pierdoly. Aktywacja takiego czegos ok 1500zl w salonie ;)

Spokojnie odblokujesz sobie mirrorlink podczas jazdy w Bolero Amundsen i Columbus przez obd11 tu link opisujący działanie tego gadżetu.

http://www.superbclub.pl/viewtopic.php?p=299512#p299512

U mnie czasami mirrorlink się rozłączął ale kupiłem oryginalny kabel w skoda za 90 zł i po problemie. Mirrorlink chodzi płynnie wyszysko masz na ekranie radia jak na telefonie " kopia lustrzana " do tego np w deezer mogę przełączać między utworami przyciskiem z kierownicy. Dodam radio Bolero telefon Sony Xperia Z3

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Namo napisał:

Na Mirror Link jest tylko Sygic, trzeba mieć nowszy Smart Link żeby Android Auto odpalić.

Mam Smartlink, ale pytam czy da się odpalić kopię ekranu telefonu na radiu przy użyciu jakiegoś specjalnego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Shaarky napisał:

To jakie ja mam? Odebrane auto w grudniu 2016.

I o jakich cudach mówisz? :D

masz MIB II  
zoabcz tutaj:
http://octavia-rs.com/index.php/thread/22207-mib-2-im-o3-und-anderen-mqb-fahrzeugen/?pageNo=8

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team