Skocz do zawartości

Bardzo lekkie felgi 19 cali


maro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia, musisz wytrzymać do poniedziałku i zadzwonić :)

A z ciekawości jaka cena na superskodzie?

Mi bardziej się podobają jednak xtreme, te z suberba jakoś nie bardzo pasują do octavii. Zaletą supernowych jest et.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1170€ za supernova na superskodzie + paypal pewnie doliczy kosmiczny kurs euro

tez nie jestem przekonany do supernovy, ale ma dobre parametry.

mam jeszcze inne felgi na oku, tylko 19x8.5 et45 i sie martwie czy to podejdzie do przodu. Taka szerokosc felgi, ze opona bedzie 235. Jak to sie bedzie prowadzic?

Edytowane przez m9n6x (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.170 to nie tak źle - czarne xtreme są za 1.300 euro. Ale dobrze też nie.

Sprawdź cenę w ASO koniecznie - np. xtreme w ASO są sporo tańsze niż na ss.

19x8.5 et45 będą wysunięte na zewnątrz o niecałe 19 mm bardziej niż ori. Standardem na przód są dystanse 15 mm.

Ale jak dla mnie to te supernowy bez szału, nie lepiej poszukać czegoś 8" w lepszej cenie i założyć 225?

Podobno przy 235 i stosunkowo niedużej mocy będzie już czuć zamulenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już kwestia gustu :) Sam mam spory problem się na coś zdecydować. Na razie skłaniam się jednak ku xtreme u siebie (+ dystanse).

U mnie wyglądałoby to dokładnie tak:

xtreme red.jpg

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2016 at 12:09, maro napisał:

GF80-121 Zawieszenie gwintowane AP Skoda Octavia Limousine 5E

Zawieszenia tej firmy troszkę się popsuły i nie są polecane - dużo reklamacji jest, bo się amorki wylewają. Lepiej kupić ST-Suspensions - budżetowe KW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ucho235 niedobrze, bo anomal z OCP założył kilka dni temu to AP. @1bizkitteż takie ma, ale nie narzeka jak na razie.

Ja póki co nie rozważam, bo mam same sprężyny z pro kitu eibacha - często podjeżdżam przednimi kołami do krawężników, więc nie szedłem w coś niższego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się nic nie działo.... Ja jestem w chwili obecnej na etapie wyboru zawieszenia.... KW, ST, Vogtland, ISC. Jak podejdzie do RS-a ISC to chyba to założę. Jeżdżą na tym driftowozy. Fajny zawias bo można sobie sprężyny dobrać, takie jak Tobie odpowiadają - jest kilkanaście rodzai. Jak założysz i jest np. za twarda albo za miękka to masz tydzień i wymieniają Ci za darmo na inną... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Koło i tak będzie schowane, no i fajne felgi z oponami można skompletować juz za niewiele ponad 5 tys. Nowe.

Bizkit u mnie nie obetrze, bo nie jeździ skodą, obciera swoje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @maro napisał koła będą schowane i bez dystansów się nie obejdzie... Jak już tyle kasy płacić to za coś co będzie z lepszym ET no i na pewne nie z Bridgestonami Potenza bo ta opona to porażka... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jeszcze jedna opcja mi przyszła do głowy po zobaczeniu tego zdjęcia:

Oklejona Skoda Octavia 3 RS (5).jpg

Nie wiem czy na te same felgi ale jeśli nie to bardzo podobne:

vermilion-regnum-black-diamond-5662-f-f-

http://www.felgi.pl/felga/vermilion/regnum-black-diamond

  • Rozmiar 8.00x19
  • Rozstaw śrub 5x112.00
  • Odsadzenie ET 35,00
  • Otwór centralny 66,60
  • Kolor czarny

Widziałem na żywo w BMW E92 i wyglądały zajebiście....   jedynie ten otwór centralny :/ trzeba pierścień zakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym stał przed wyborem kupna felg 19" i myślałbym o rs xtreme za 1300ojro (ponad 5500zł) komplet to bym nawet się nie zastanawial tylko brał te vermiliony za 5200zł - mnie się bardzo podobają.
Cena idzie za tym, że felgi się nie pokrzywią na pierwszej dziurze... znajomy kupił kiedyś za 700zł/szt 18" felgi AEZ valencia dark do bmw 3
4424.jpg
i w trakcie jedenego sezonu letniego prostował je 2 razy....  na przyszły sezon już ich nie zakładał tylko wyprostował jeszcze raz i sprzedał. A ja na ori 18" audi sline jeżdzę 4 sezon i nawet nie trzeba ich jakoś szczególnie wyważać.

Do kanciatej octavki mogą jeszcze pasować te felgi momo revenge bo też są kanciate

rev1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team