Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Lukicrx

octavia 3 Sprawdź klocki hamulcowe!

Recommended Posts

O takie coś mi się zaświeciło w sobotę, domniemam że to zużyte klocki, wyglądają na jakieś 2000 km jeszcze , jakieś doświadczenia ?

IMG_0708.JPG

Reklamy dla niezalogowanych

Tak, to będzie końcówka klocków. Jak moje się skończą, pójdę w te żółte z ebc, które chwaliłeś w rajdówce.

Edytowano przez maro

401 KM / 500 Nm

Tak EBC Y.Stuff to bardzo dobry klocek, do seryjnego mocnego samochodu myślę nawet z zapasem, u mnie przeszły ciężki test i się nie spaliły, a jadąc 4-5 km z minimum 10 hamowaniami takimi że samochód dęba stawia na przednim zderzaku to klocek musi być sprawny.

No i się okazało że mam klocki od nowości 86k zrobiły, i założyli mi takie same TRW, ciekawe czy aftermarket wytrzyma tak samo

Mistrz ekodrajwingu :) Mi przy 22 tys. powiedzieli, że została 1/3 klocka, ale teraz jeżdżę jakoś spokojnie, to pewnie drugie tyle przejeżdżę..

401 KM / 500 Nm

No tak mnie wystraszyłeś tym eco @maro że zadzwoniłem do ASO i miałem wymianę przy 45 000 także nie jest ze mną tak źle :-D ufff

• Lubię to 1

U mnie 57 kkm, przymierzam się do wymiany powoli, w planach klocki HAWK HPS i tarcze zimmermanna :)

• Lubię to 1

A u mnie wpada na tył zestaw z golfa 7 R...

Nie chce mi się rzeźbić. Główna zmiana to tarcze pełne 300 mm na wentylowane 310 mm. Obaczym, co to zmieni.

Dnia 11.09.2017 at 20:42, Enriquez napisał:

A u mnie wpada na tył zestaw z golfa 7 R...

Ile płaciłeś za taki zestaw? bo chyba też będę chciał wymienić u siebie, żeby odciążyć przód...

1200 zaciski z jarzmami, 400 tarcze i klocki. Tylko nie polecam brać tarcz ani klocków, bo to seria i już je upaliłem.

Zamówiłem yellow stuff na tył. Pamiętaj, że na tyle masz zwykły ręczny a w Golfie jest elektryczny. Jakby co mam swoje 300mm pełne. Cały komplet. Oddam co łaska. Być może jakoś to można w Octavii przerobić na elektryka - nie wiem.

Nie wiem, czy nie wystarczy zmodyfikować trochę jarzma aby weszła tarcza 22mm i nie podeszłoby to do 310. Tak se głośno myślę.

poniżej fotexy:

4deb83cce9fce6cb186579ab06961982.jpg

1f1a3ef16a92a26539fe4219fd2ebe1f.jpg

a979e38f42ff7db41049c0a300fcf61f.jpg

f6c3eff64a59962a4584d3f786e67c80.jpg

a2449a07c93595e30dff374ea779dc08.jpg

• Lubię to 1

55 minut temu, Enriquez napisał:

Pamiętaj, że na tyle masz zwykły ręczny a w Golfie jest elektryczny.

Kurcze zapomniałem, że w Golfie jest ręczny elektryczny.... muszę sprawdzić jaka jest wielkość tarczy w Cuprze, bo tam był ten "normalny" ręczny i jak są większe niż u nas to kupić od Seata. Elektrycznego to za bardzo bym nie chciał, bo w zimie fajnie mieć za co pociągnąć ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.