Skocz do zawartości

Dołożenie wiązek i nowego panelu Climatronic


Jezykowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem ?

Kupiłem grzane fotele (W końcu Dynamic..) jednak u mnie tego grzania fabrycznie nie było, a więc wiązki i panel od klimy jest bardzo ubogi. Zima się zbliża, czas robić grzane stołki.

Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą jaką wiązkę (i najlepiej podać nr/namiar gdzie kupić), jaki panel Climatronica kupić i czy wymaga to dodatkowego kodowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2019 at 09:07, rrobert napisał:

Najpierw pytanie jaki nasz bordnez czy on obsługuje stołki? A schemat jest ma forum. Wiązki kup gotowe na Ali lub Allegro 

A skąd mogę sie dowiedzieć jaki bordnez? - jak się domyślam to przez VCDS odpowiem sobie na to pytanie wchodząc do rozdziału 09? 

No i dodatkowo, moja wersja Elegance wychodziła też w wersji z grzanymi stołkami, a moje wyposażenie jest dla mnie naprawdę spore - nie powinno być chyba problemu.. ale i tak chciałbym wiedzieć w jaki sposób mogę się upewnić że będzie ona wystarczająca.

Co do schematu - "Heating, Air conditioning" i tylko to mi pasuje na schemat do ogrzewania, ale tam nic nie ma o grzanych stołkach

Edytowane przez Jezykowaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rrobert napisał:

ze zdjęcia widzę ze nasz xenony wiec jest ok. poszukaj seat heating 

Nadal oprócz panelu klimatyzacji żadnego schematu nie widzę. Generalnie powiedz mi czy wystarczy mi zakup panelu plus wiązki czy muszę coś kodować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rrobert napisał:

jak masz czym to mozemy zdalnie

Zorganizuje. Kupiłem panel 5E0907044A, do tego potrzebuje jeszcze wiązke - no i tu są schody bo nie mam schematu jak podokładać piny w kostce aby to działało. No i czy nie trzeba przypadkiem przekaźnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rrobert napisał:

wystarczy poszukać w schematach 

seat.pdf 2 MB · 0 downloads

Za skarby nie znalazłem tego w dziale O3. Dziękuje bardzo, jak się tym zajme (ucze się czytania ze schematów dopiero) i już zrobie co trzeba, poproszę o pomoc przy kodowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie z innej beczki ale tytuł pasuje, czy kostki panelu nawiewów są takie same w vw jak w skodzie. Wykopałem u majfrendów taki panel i sie zastanawiam czy warto ruszać temat ale oprócz tych foto z ogłoszenia nie mogę znaleźć żadnego foto jak to wygląda "na żywo" w aucie.

H7653de1646244bc3a8f6b5c4397bbc55A.jpg_640x640q90.jpg

H30dd37b6cf8b48718f745601a59be019L.jpg_640x640q90.jpg

Edytowane przez Cloud (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team