Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba 1,5 tys. jest za skrzynię i 2 tys. za silnik.

Pomijając zmiany biegów przy wyższych obrotach (u mnie nigdy nie ma poniżej 1,5 krpm), co jest zdecydowanie wygodniejsze i zdrowsze dla auta, nie wiem czy skrzynia będzie dobrze działać przy 340 KM bez zmiany softu.

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie racing na D, tylko nie będzie jeździł z obrotami poniżej 1.5 tysiąca obrotów. Będzie to elastyczniejsze, a nie ciągnął od 1.2 tys./obrotów że aż budą trzęsie.... to nie diesel

Edytowane przez ucho235 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jet racing, po prostu zamiast 1,2 masz 1,5 - z resztą, możesz sam ustalić w kompotach jak chcesz mieć. Teoretycznie możnaby zostawić E po staremu, ale on jest jakoś połączony z D, i mimo że niby go nie ruszali, i tak obroty są wyższe - praktycznie jak na D poza 5 i 6, gdzie jest ciut niżej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo Będzie szybciej zmieniał biegi w dół/górę, w trybie manualnym wyłączysz kick downa, w trybie manualnym możesz sobie włączyć twardą odcinkę

i tak jak @Adriandeska nie będzie szarpać. Zrobisz 450 niutów to i trzeba zaktualizować skrzynię do takich niutów, bo będziesz zaraz wracał z powrotem do CS. Jazda będzie przyjemniejsza :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ucho235 napisał:

Będzie szybciej zmieniał biegi

No, teraz czaję bo jak depniesz to jest taki lag, w Superbie dało się zmienić reakcję pedału gazu na Audi/VW i reagował szybciej. Za to mogę dać. Czyli 3500 papieru dopisuje do kosztów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Namo napisał:

No, teraz czaję bo jak depniesz to jest taki lag,

Dokładnie. Po programie skrzynie będzie szybciej reagować na zmianę biegu, nie będzie tak zamulać jak teraz. 

Myślę, że musisz przygotować koło 8 koła na całość z olejami i świecami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć tą rurę też się wymienia na coś lepszego. Prawda to, daje to coś?

rura.png

1 godzinę temu, ucho235 napisał:

A DP masz z katem czy bez ?

1 godzinę temu, Adriandeska napisał:

Niby z katem sportowym, tak mi coś w Frogracing Żaba mówił przy zakładaniu zawiasu.

Za 1500 zł w GTP jest Downpipe z katalizatorem, chyba Euro 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tej rurki nic nie da, efekt wizualny. Jakbyś robił stage 3+ (turbo od Peruna) to trzeba wymienić kolanko które znajduje się na końcu tej rurki. 

http://www.racingline-performance.com/vwr-turbo-inlet-elbow (kolanko łączce turbo z rurką ) - kosztuje coś koło 700 zł - tak jak wyżej napisałem konieczne jak robisz turbo w Perunie.

http://www.racingline-performance.com/vwr-turbo-inlet-pipe tu masz tą rurkę - też kosztuje coś koło 700 zł !! i jak dla mnie nic nie daje - tylko wygląda. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Filtr VWR600

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team