Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@Namo ja kupiłem taki zestaw do czyszczenia i nasączenia filtra po wymycia i wyschnięciu. 

http://allegro.pl/pipercross-do-czyszczenia-filtrow-powietrza-c900-i6020939638.html#delivery

40 minut temu, maro napisał:

Tak, ten z vr600 się myje.

@maro myć nie trzeba, co 60 tysięcy możesz kupić nowy filtr - coś koło 600-700 zł :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.motoemi.pl/plyn-do-czyszczenia-filtrow-powietrza-castrol-foam-air-filter-cleaner

https://www.motoemi.pl/olej-do-filtrow-powietrza-castrol-foam-air-filter-oil-spray-400ml-p-5016.html

Dnia 24.02.2017 at 18:34, maro napisał:

ABSOLUTNIE NIE BRAĆ TEGO! Rozpuścił filtr powietrza ?

Edytowane przez Adriandeska (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adriandeska jak kupowałem dolot to koleś mi powiedział, żebym kupił tego Pipecrossa..

Ja tydzień temu odkręciłem dolot i było tylko kilka liści, wziąłem odkurzacz i wyczyściłem. Nie myłem go nawet bo był czysty, tylko tym natłuszczającym spray-em popsikałem, bo w niektórych miejscach był suchy.

@maro tak gdzieś czytałem że wytrzymują do 60 tysięcy, ale pewnie też zależy czy jeździsz po szutrach, czy po autostradzie. Ja przejechane miałem 12 tysięcy i nie było sensu zaglądać, ale przed odstawieniem do Witka chciałem sprawdzić. Myślę, że jak Ty jeździsz głównie po autostradach to bez problemu wytrzyma..

Edytowane przez ucho235 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na jakość powietrza na Śląsku to dobrze by raz do roku umyć i olejkiem nasączyć. Na wiosnę robię drugie podejście, bo ta opaska rozprężna jest bez odpowiedniego sprzętu nie do obejścia. 

@ucho235 cały syf jest w środku, więc jak nie wypierzesz to raczej nic nawilżenie olejkiem nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adriandeska ja wiem, bo ściągałem filtr z rury i patrzyłem od środka jak to wygląda. Nie był czyściutki, ale nie opłacało mi się go myć. Na instrukcji użycia tego olejku do nasączania czytałem, że nie można psikać na filtr jak jest włączony silnik, bo silnik może wejść na takie obroty że korba bokiem wyjdzie:). Dlatego wolałem ściągnąć nawet na wyłączonym - używam szczypce hydrauliczne do tej opaski i nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adriandeska napisał:

A te szczypce to gdzie można kupić?

Pewnie w marketach budowlanych... nie kupowałem bo u mnie tata hydraulik :D

1 godzinę temu, maro napisał:

No mi wychodzi prawie 30 tys rocznie, jakoś dziwnie coraz więcej jeżdżę. 

to chyba trzeba myśleć o szlamojadzie ;P, bo z PB98 to coraz droższy koszt kilometra ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
59 minut temu, Namo napisał:

Ok, nie ważne, znalazłem instrukcję.

2017-06-28 16.21.23.jpg

Założone, miejsce montażu wysprzątane, stara nie widziała, że za kawałek tłustek gąbki, plastiku i kilka śrubek dałem 2K.

Nie zkoda Ci kasy było?

Lepiej było włożyć IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od  http://sidmotorsport.pl/pl/ kupicie w cenach:

- dolot VWR600 1900 zł brutto,

- filtr VWR600 (wystarcza na około 50-60k) 650 zł brutto

- IC Wagner 3600 zł brutto

- Tip 550 zł brutto ( przy modzie turbo na V1)

Na wszystko wystawiane są FV.

Pewnie przy zakupach większych niż jedna sztuka coś można urwać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Filtr VWR600

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team