Skocz do zawartości

Doposażenie Skody Octavia z RetrofitCar


rrobert

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Dorzucam swój pozytywny komentarz. Kto poszukuje porządnego serwisu z czystym sumieniem polecam @rrobert ostatnio dokładał u mnie bi-xenon. Mimo tego, że nieświadomie kupiłem reflektor z uszkodzonym LED, podjął się jego naprawy. Wszystko kompleksowo, sprawnie, przystępnie cenowo. Dodatkowo, podpowiedział kilka propozycji rozbudowy, których brakuje w moim modelu, co z pewnością rozważę. Dodatkowo podmieniliśmy przeciwmgielne na LED, aby lepiej doświetlały i lepiej komponowały się z xenonem + kodowanie CH/LH z xenonu na przeciwmgielne. Super robota! Wielkie dzięki Robert!

IMG_0679.JPG

Edytowane przez Visterio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Doposażenie Skody Octavia z RetrofitCar
Radar pACC, asystenta pasa i rozpoznawanie znaków dołożone u [mention=45]rrobert[/mention]
Jak działa pokazane w pierwszej części vloga.
Też ostatnio uruchomiłem pACC (Travel Assist) i uważam, że jest to must have na długie podróże. Nie wiem jak w Polsce to działa przy milionach znaków wszędzie, ale w Irlandii idealnie. Można się zrelaksować po ciężkim dniu.
Walczę teraz z ustawieniem tolerancji prędkości po rozpoznaniu znaków. Fajnie jest czasem dołożyć parę km/h i po rozpoznaniu nowego znaku niech sam dalej dokłada zapamiętana tolerancję.
Jak znajdę czas to wrzucę parę fotek dla potomnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zapamiętuje jak dodam dychę, dwie wajchą w górę. Każdy kolejny znak zczyta i doda tyle, co miałem więcej poprzednio.
Ja robię tak by zapiamietywało każdy kilometr. Chcę 4 więcej to później dodaje zawsze cztery i tak dalej. Dycha, dwie, trzy pełna płynność musi być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzięki. Wszystkie graty już były zamontowane. Problem był w kodowaniu BCM. Po prostu pomocnik kodowania VCDS nie podpowiadał właściwego kodowania i trzeba to było zrobić "z palca". Teraz już wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team