Skocz do zawartości

CA w Octavii 3 gdy Canton to za mało


Dariusz Nowakowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pierwszy temat jaki zakładam więc mam nadzieję że dobry dział wybrałem😂

Czytam od jakiegoś czasu forum i nie do końca widzę odpowiedź na moje pytanie. 

Do rzeczy. 

Mam octavie 3 z ori cantonem. Według moich odczuć nie jest najgorzej po wygluszaniu drzwi powinno być wystarczająco, oprócz jednej rzeczy - subwoofer który tak na prawdę nie robi tam nic, czuć że jest na tylnej kanapie a czasami zamiast grać to trzeszczy. 

Dlatego postanowiłem go wymienić na coś lepszego, i teraz kilka pytań. 

Jaki jest najlepszy sposób na podpięcie dodatkowego wzmacniacza, sygnał muszę wziąć z głośnika czy jak najlepiej żeby nie było szumów i cyrkow. 

Robił ktoś takie coś u siebie? 

Czy to ze mam cantona nie będzie przeszkodą do podłączenia dodatkowego sprzętu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na CA w Octavii 3 gdy Canton to za mało

Canton ma wzmacniacz pod siedzeniem kierowcy. Nie wystarczy moc abyś się połączył pod inny subwoofer? Skoro charczy to może jest uszkodzony albo źle dokrecony i plastikiem obudowy uderza o blachę . Ja nie doświadczyłem charczenia ale mogę sprawdzić. Masz taki efekt przy max vol? Max basy max subwoofer.? Przy jakich ustawieniach? 

Edytowane przez Rafco (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może za ostro, wszystko się trzyma, ale nie wyrabia. poprostu nie spełnia moich oczekiwań ;d tu nie chodzi o ustawienia, poprostu chce znacznie znacznie więcej 😁 

Wiem, że ori wzmacniacz jest pod siedzeniem ale on nie uciagnie tyle ;d potrzebny mi dodatkowy 

Wygluszac będę, jak wpadnie trochę wolnego czasu. Wiem, że zacząłem od złej strony 🤔

To jedno pytanie jeszcze, ma ktoś rozpiskę pinów w oryginalnym  wzmacniaczu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy ktoś orienruje się, czy w cantonie, woofery i tweetry sa podłączone pod osobne kanały we wzmacniaczu, chodzi, o to czy jak wymienię głośniki, musze montować zwrotnice, czy tylko wchodzi w gre wymiana głośników 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team