Skocz do zawartości

Wycieraczki na przód


ANGELO00

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilą, wiesioł napisał:

spróbuj wycieraczek z economy

Za trzy lata zapomnę tą nazwę i fakt, że o tym pisaliśmy. Do tego czasu oryginalne wycieraczki kupione w ASO Zagreb będą spełniały swoje zadanie a przypominały, że są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę, że wycieraczki ASO są dobre. Ale ktoś może doraźnie szukać czegoś tańszego, więc dobrze mieć alternatywę. 😉

Edytowane przez wiesioł (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że tylko org z aso. Po kilku próbach bylem zdziwiony, że różne znane firmy nie są w stanie zapewnić takiej jakości. Jednak taki jest fakt, że w tym przypadku szkoda życia. Jak ktoś chce sie przekonać to niech próbuje.. może trafi.. mi się znudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wycieraczki na przód
  • 3 tygodnie później...
Dnia 23.10.2019 at 00:01, Namo napisał:

Tylko te oryginalne z ASO. Miałem wszędzie polecane BOSCH, VALEO i jakieś jeszcze, nie dłużej jak 3 miesiące każde. Żadne nie robią tak jak oryginał.

3 miesiące ? Nie wiem gdzie kupowałeś, ale Bosch używam od ponad 10 lat w różnych samochodach (aktualnie aero twin) i jest to istny żart z tymi 3 miesiącami. Minimum 6-9 miesięcy w zależności jak intensywnie używasz oraz ile km przejedziesz.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam niewidzialnej wycieraczki caly czas fajnie dziala kazda pora. Ale co do zwyklych wycieraczek zakupilem z polskiej firmy visee i jestem zadowolony robia to co do nich należy a cena dozo nizsza od bosch ,aso itp. a dzialaja tak samo i tyle samo czasu przetestowalem wiele i nie ma sensu przepłacac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mefju napisał:

Ja następne też kupuję w ASO. Kupiłem Bosch 3 miesiące temu i już robią "kreski"...

Jaki model ? Konkrety. Gdyż zwykle Bosch są gówniane zresztą jak i wszystkie inne za 30-50 pln. Ja za aero twin płace ca. 85 pln. I te polecam z pełna świadomością. Także piszcie konkretnie jaki model bo ma to ogromne znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od stanu szyby. W O2fl miałem zawsze ori i po ok 4-5 miesiącach były do wywalenia. Ale tam szyba była masakryczna.

W O3 mam szybę jak nową i wycieraczki od kwietnia 2018 Boscha. Dziś jechałem nocą w deszczu i pięknie zbierają. Mam też podgrzewana szybę więc zimą nigdy po lodzie nie szorują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2019 at 21:45, Mefju napisał:

Szyba wymieniona w czerwcu tego roku po strzale kamienia . 

U mnie też wymieniona w ASO  i to ją zaczynam podejrzewać , zaraz po wymianie wycieraczki z ASO szlag trafił 2 tyg temu wymieniłem na dydykowane BOSCH i już źle zbierają ( praktycznie to po 6h jazdy w deszczu non stop szlag je trafił  )

Edytowane przez audik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team