Skocz do zawartości

Nowa Octavia 4 2020


mcq

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wyborkierowcow.pl/skoda-octavia-iv-2020-pierwsze-wrazenia-z-jazdy/?fbclid=IwAR0JYtgzqKBFadbyRQlAps_fRn_zzoF1IjF2TUaMdgfaYIjglDCmNFpYazY

Czekamy na oficjalną prezentację 11.11 ale zapowiada się ciekawie.

W tej lampie widzę delikatne nawiązanie do podzielonych lamp z tej brzydkiej aktualnej ;)

Za takie Simply Clever niezmiennie szanuje

"jeden z portów USB-C znajdzie się nad lusterkiem, aby ułatwić podłączanie rejestratora"

c70b4cd46506fc5646267d7a29a2090b.jpg2cea60e969ffdc0fbdc0022dfe738d0c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.skoda-auto.com/news/news-detail/octavia

Widać mniej wiecej jak będą wygladały swiatła dzienne.

I kolejna ciekawostka... Nareszczie 4 drzwi z bezkluczykowym dostępem.

"When equipped with the KESSY keyless entry system, any one of the OCTAVIA’s four doors can be opened first"46ccaee731ec87400099e9f85fd2da62.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego fotele z wentylacją i masażem:) Sam czekam na to co pokażą. A najbardziej na środek, czy wyrzucą ekran radia nad deskę rozdzielczą - co teraz moim zdaniem jest sporym rozpraszaczem w tym miejscu w którym jest. 

No i wyciszenie przede wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wielkie rozczarowanie, po trzech Octaviach chyba w końcu będzie spełnione życzenie mojej żony i przy następnej zamianie będzie Superb. Jeszcze tli się trochę nadzieji że RS będzie lepiej wyglądać. 

Ten przód to jakieś takie skrzyżowanie Audi A5 z Kia Ceed, tył zaś skopiowany z Volvo. W środku ten paskudny doklejony na środku wyświetlacz,  za to fajnie wyglądają te fotele z masażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeden jeszcze plus dla brzydala 😁

"Wiemy zatem, że Octavia numer 4 jest autem innym stylistycznie i przestronniejszym, a po pierwszych jazdach możemy powiedzieć też, że jest dużo lepiej wyciszona od poprzednika. Nawet w egzemplarzach z dwulitrową jednostką wysokoprężną, w kabinie było cicho i przyjemnie, a jedyną uciążliwością był hałas toczących się opon po równych, choć mocno zmiennych, włoskich asfaltach. Oczywiście w kwestii wyciszenia kabiny musimy wziąć poprawkę na to, że do sekretnych jazd podstawiono auta w najwyższej konfiguracji, jednak nawet w tych tańszych też powinniśmy odczuć znaczącą poprawę.

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/premiery/news-oto-skoda-octavia-2020-uwaga-calkiem-nowa-a-nie-zmodernizowa,nId,3329329#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać na filmikach, że dodali dodatkową uszczelkę po stronie drzwi, ktorej aktualnie nie ma..
Mi sie nie do konca podoba grill (conajmniej jak w BMW) oraz może kierownica..ale jest ciekawa.
Reszta to same plusy..takie drobnostki... elektryka klapy w liftbacku, kessy na wszystkich klamkach, duzo miejsca po środku foteli.. skrzynia, ręczny, wygodna półka na telefon, oba fotele z pamięcią i wentylacja, zasłonki szyb, szyba przednia jak w S3.. mam nadzieję ze grzanie na folii.. itd
Oj ładnie można będzie doposażyć O4 ;)
Liczę na RS z alcantarą jak w S3 Sportline...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy według mnie:

- cały tył, bardzo podobają mi się lampy i zastąpienie znaczka długim napisem,

- przetłoczenia na masce i bokach,

- środek: kierownica i tunel środkowy (poza wyświetlaczem)

Minusy:

- grill totalnie do mnie nie przemawia,

- wyświetlacz, nie podoba mi się takie "doklejenie" telewizorka na desce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team