Skocz do zawartości

Nowa Octavia 4 2020


mcq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja sprawdziłem ceny na stronie Czeskiej i cena zbliżona do Superba baaardzo zbliżona ( 2-3 tys), jeśli te ceny będą u nas to moim zdaniem Octavia mocno straci na rzecz Superba. Fakt ze konfigurowałem Superba LB a Octavia w kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Wczoraj oglądałem z zewnątrz i wewnątrz nową O4 RS 245 i powiem Wam, że petarda.

Nie jeździłem jeszcze bo długa kolejka ale czekam cierpliwie. 

Z fajnych rzeczy miała fotele z masażem przeszyte czerwoną nitką (wyglądają naprawdę bardzo dobrze i już chcę je mieć) oraz head-up.

VC nie świeci mocno po oczach, head-up bardzo czytelny na szybie chociaż pod kątem jak spojrzysz to widać prostokąt na szybie od tego wynalazku i trochę to drażni.

Zdjęć wewnątrz nie zrobiłem bo zrobiło się ciemno ale nie spodziewałem się, że aż takie wrażenie zrobią na mnie te fotele oraz deska obszyta alkantarą i czerwoną nitką.

Generalnie po przesiadce z mojej przedliftowej 230tki to samochód sprawia wrażenie o klasę wyższego.

Wydechy ma dwa 🙂

Tym razem po raz pierwszy od dwóch generacji (żona jeździ O2RS kombi a ja O3RS kombi) będę chyba celował w liftback-a za jakiś czas.

IMG_20201123_151317.jpg

IMG_20201123_151345.jpg

IMG_20201123_151358.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to wszystko "kosmetyka" do poprawienia 😉

Ja mam założone pro kity i ta czerwona również aż się prosi o obniżenie. Jak oni mogą to tak sprzedawać? 

Ja mam fotele w elektryce i spód fotela wygląda identycznie jak w mojej. Już będę przeszukiwał czeluści internetów i może uda się znaleźć takie fotele. 

Ciekawe czy będą pasowały? 

Pamiętam jak pojawił się polift RS i komplet foteli z alkantary razem z boczkami był do kupienia na popularnym portalu aukcyjnym za 9999 zł. To było chyba z miesiąc po premierze. 

Fotele mnie przekonały - w mojej ocenie warto dopłacić chociaż kosztują bardzo drogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nawet bardzo, ale ja już jakiś czas temu postanowiłem, że do póki w benzynce nie dadzą 4x4 to niestety będzie to pierwszy i ostatni RS ze stajni Skody. Bardzo będzie mi się przykro pożegnać z tą marką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team