Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, FakeRS napisał:

Forum już działa!!

z tym działa to bez szaleństw, w showroomie niezly pierdelnik, pierwszy post w każdym temacie napisy przez kogoś innego a nie przez założyciela a na dodatek nie da się przejść na kolejny strony tematu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Namo napisał:

To jest przestarzała funkcja. Na nowoczesnych skryptach już się ich nie używa :-) A tak serio, musieliby zainstalować takiego moda.

Hahaha, nie dość, że chodzi to jakby po GPRS to jeszcze tak ważnej rzeczy nie ma...

Z drugie strony to dobrze, bo rozwinie się mocno Octavia Team!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wpłynie na rozwój Octavia.team :-) Wszak jest fajną alternatywą jeżeli ktoś chce popisać o samochodach a nie co jadł na obiad lub czy jest po porannej kawusi. Nie ma co konkurować z kilkunastoletnim brandem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LEMUR napisał:

czasy GPRS-a

Ja też, miał być za darmo w Idea przez pół roku w mojej Nokii 6510 a po miesiącu przyszła faktura na 2600 zł za transmisję danych.

32 minuty temu, LEMUR napisał:

w razie czego pomogę

A wiesz, że chcę to robić w formie video? Pomysł kozak a zrobić .... :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Przed chwilą, klarus napisał:

kolo...

spoko

1 minutę temu, klarus napisał:

był najpoczytniejszy, o ile nie najważniejszy na tym forum...

Szkoda, że u Was nie miał on takiej rangi, pewno uniknęlibyście wielu błędów które wychodzą po czasie. Czasem warto jest słuchać ludzi (nie piszę tutaj o sobie), nawet jeśli wydaje nam się, że wiemy lepiej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż zycie... luz... ty wiesz, jak sam pisałeś, ja z pokolenia off-line jestem... :-) a dla takich zagadnienia sieciowe nie są tak ważne, jak więzi z ludźmi... a pod tym względem nic u mnie i gronie moich przyjaciół z klubu się nie zmieniło... Pozdrówka...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, klarus napisał:

zagadnienia sieciowe nie są tak ważne, jak więzi z ludźmi...

Dlatego przychodzi Wam z pomocą Facebook, tam się o wiele wygodniej utrzymuje kontakt w

25 minut temu, klarus napisał:

gronie moich przyjaciół z klubu

bez ryzyka, że jakiś partacz uniemożliwi Wam komunikację. Wszystkiego dobrego, trzymajcie tam się :-)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team