Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kamil RS230 napisał:

bo tu

Zabiła ich grupka na fb. Na jednym fejkowym koncie jestem jej członkiem, faktycznie, mózg się odkleja od większości postów. Producent skryptu naszego forum IPS ciągle wrzuca w kolejnych aktualnościach podobne funkcjonalności co ma Facebook jak reakcje czy grupy, żeby mieć jakąś moc konkurowania z największym serwisem społecznościowym, o wygodzie korzystania nie wspominając. Jaranie się ikonkami na OCP które stoją w poprzek jakiemukolwiek usability czy funkcjonalności to już jest totalny dramat.

ikonki ocp.png

22 minuty temu, Namo napisał:

Nic mi się w życiu tak nie udało

Do listy dorzucę jeszcze córki ... i radar :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Maliniak napisał:

u nas się to nie powtórzy

Dopóki w strojach kowbojskich nie zaczniemy jeździć po śląskich knajpach to nie grozi :-P

nie.png

@klarus nie, to nie ja. Ja siedzę na koncie Puchacz bo to w końcu vBulletin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo, a ja myślałem, że ty mądrzejszy jesteś... :-D przyznaję, nawet przez dłuższą chwilę... a ty dzieciak jesteś jeszcze, któremu szczeniackie wojenki w głowie... :-) i na chuj ci one... B-|

To pisałem ja, nie ukrywając się pod żadnymi nickami :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, klarus napisał:

nie ukrywając się pod żadnymi nickami

Weź się ogarnij, tak samo jak wasze domysły, zarzuty, domniemania, plany sprzed lat były dla was autorytatywne tak dziś gówno warte, co pokazał czas. Jesteście jeszcze w większej dupie z tym OCP niż byliście rok temu, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę.

28 minut temu, klarus napisał:

ty dzieciak jesteś jeszcze

Może i macie tam na tym OCP owłosienie ale dziećmi we mgle to was a nie mnie można nazwać. W dodatku ktoś wam sika na ryj a wy się cieszycie, że pada deszcz (ikonki). Skończcie się kompromitować i kontynuować pomawianie mnie bo ... nigdy mnie tonie bawiło. Nigdy się również nie okazało. Ludzką naturą jest szukanie winowajcy swojego nieszczęścia, wy wybraliście mnie na to stanowisko.

28 minut temu, klarus napisał:

nie ukrywając się pod żadnymi nickami

Jaranie się tym, że ktoś kto was krytykuje to ciągle "namolny" ukrywający się pod jakimś nickiem jest typowe dla pokolenia "offline". Serio, jesteś tak naiwny, że w to wierzysz? Ja to rozumiem, ciągle sobie tłumaczycie, że jedyny krytyk sytuacji na OCP to jestem ja, reszta wam kibicuje, szczególnie ci którzy porzucili drukowanie na forum OCP. Swoją nieobecnością dają wam o tym znać, ale wy tego nie rozumiecie i szukacie winnego.

Ja dostałem wsparcie na rozwijanie tego forum donejta w kwocie 2500 zł od kogoś kogo ... zdenerwowaliście na OCP i sponiewieraliście. Jesteś na tyle naiwny, że myślisz, że OCP ma samych popleczników, serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo, szkoda gadać... spójrz na moje posty na poprzedniej stronie tego wątku... ja cię nawet polubiłem :-) myślałem rzeczywiście że masz wizję, cel, i może wojenki uda się zakończyć, słowem że rozsądny i rzeczowy gość jesteś... a ty masz dzisiaj jakiś "nawrót...", co widać nie tylko na tym forum i w tym wątku... Wybacz, stary... ja Tobie w tym stanie nie pomogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, klarus napisał:

ja cię nawet polubiłem

Ja nie jestem zupa pomidorowa żeby mnie lubić.

18 minut temu, klarus napisał:

nie tylko na tym forum i w tym wątku...

Dziwisz się? Nie tylko ja zawiodłem się na OCP i jego wielkich planach. Administracja OCP musi banować użytkowników i zamykać wam wątki żebyście przestali narzekać. Teraz jakiś OCPek którego bierzecie za mnie musi na założonym multi-koncie pisać co mu leży na wątrobie. Gorzej jak za PRL-u.

18 minut temu, klarus napisał:

ty masz dzisiaj jakiś "nawrót..."

Taki z ciebie kolega, znowu pomawiają mnie twoi kumple a ty nawet słowem nie wpłyniesz na zaprzestanie dalszego szkalowania mnie?

18 minut temu, klarus napisał:

na poprzedniej stronie

... umawialiśmy się na wódkę a ty teraz pomawiasz mnie na OCP?

namolny to ty.png

Dobrze, że do niczego nie doszło bo takich kumpli jak ty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej brachu ,Ty sie wszędzie musisz pokazać ,po co Ci to ? ,czy Ty wszędzie na wszystko musisz odpowiadać ,wszystko komentować? ,ja rozumiem ,że chcesz dobrze ,że ze wszystkimi chciałbyś dobrze ,ale prawdą jest że OCP zdycha ,również przez głupie gadki między użytkownikami ,ja rzadko tu zaglądam ,ale widać ,że działa tu wszystko w jak najlepszym porządku. Jedno jest pewne nikt NAMO za rękę nie złapał i rozumiem ,że irytuje go to ciągłe obwinianie go za wszystko zło co dzieje się z forum OCP ,więc nie taktowne jest pisać ,że ktoś ma "nawrót" ,bo ja bym nie wytrzymał i wszystkich nawyzywał bez żadnych zahamowań.

Nie zrozum mnie źle ,ale milczenie jest złotem ,i choć sam czasem daje się wkręcić w różne sytuacje ,to niekoniecznie za wszelką cenę muszę udowodnić swoja rację.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team