Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier*olę takie to ma być forum! Najważniejsza dyskusja to OCP i co się tam dzieję!!!

Chyba najbogatszy wątek biorąc pod uwagę ilość napisanego tekstu! Ja pier*olę - naprawdę, to jest ta wiedza o motoryzacji?

Tworzysz?, to rób to jak najlepiej potrafisz! Ludzi nie kupisz pisząc o innym forum, tylko za wiedzę jaką TU dostaną!!!

Edytowane przez FakeRS
Cenzura (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ralf napisał:

forum!

społeczność :-)

1 godzinę temu, Ralf napisał:

Najważniejsza dyskusja to OCP

Jakoś tak wyszło. Budżet nas trzyma i żony, inaczej byśmy modzili jak dziki i pisali o tym jak szaleni :-)

1 godzinę temu, Ralf napisał:

naprawdę, to jest ta wiedza o motoryzacji?

Raczej o Skodzie Octavia, staramy się utrzymać ten kierunek ale jak widzisz czasem nie wychodzi :-)

1 godzinę temu, Ralf napisał:

Ludzi nie kupisz pisząc o innym forum

To co pisałem przez te kilka stron nie było kupowaniem ludzi ale tłumaczenie się przed kolegami, że nie mam nic wspólnego z gwałtem na Purchawie. Pisałem tutaj bo tam mi nie pozwolili. Cieszę się, że moja wiadomość do nich dotarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ano, już wczoraj były problemy z połączeniem, od wczorajszego wieczora prace drogowe 

Ciekawe czy to tylko "false flag" i będzie hasło - pracowaliśmy ale baza na tyle obszerna, że się nie da. A może faktycznie jakiś progres nastąpi.

...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Shaarky napisał:

wygląda słabo

Zagapili się, nie przeskoczyli w porę na phpbb 3.0 i kolejne aktualizacje. Przestarzała baza zaczęła rosnąć i stała się kłopotliwa dla narzędzi migracyjnych. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo nie wstaną tak szybko cała ta modernizacja to Wielki szit 

kazdy niewygodny wątek zostaje usunięty ,uwagi/propozycje użytkowników są olewane ciepłym moczem ,krawaty rozdawane (nawet szkoda tego komentować ) jaki w tym cel ? Ostatnio jak na fb zadałem pytanie dla czego nie ma albo wypadałoby dać jakaś informacje na głównej stronie ze forum będzie modernizowane ,to głupszych odpowiedzi sie nie spodziewałem ,tak przynajmniej kultura mi podpowiada aby sie takich nie spodziewać ,wszyscy (moze nie wszyscy ale dużo osób ) wierzy w to co Pan P. tam pisze nie chce obrażać nikogo ale prawda w/g mnie jest inna ,a kłamstwo kierowane w nasza stronę jest brakiem szacunku do nas wszystkich i nikt mi nie powie ze jest inaczej 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że ktoś wyjaśni mi co znaczą te błędy na OCP, które już prawie tydzień nie działa. Czy to w końcu ta modernizacja, czy ataki kolejne?

Ps. Ja z tych nowych jestem, więc mam nadzieję, że mogę pisać i tu i tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@22Tomaszz jasne, pisz gdzie chcesz. My tutaj nie prowadzimy żadnych zakazów / nakazów itp. Witamy cię i baw się miło. Zaparkuj swoje auto do garażu!

Ale tutaj nie jest punkt informacyjny dlaczego tam się coś przedłuża, coś nie działa, dlaczego mają błędy. To pytanie powinno być skierowane do właścicieli. Powinni sami zadbać o poinformowanie użytkowników forum przed tym faktem - a może nie zdążyli bo po prostu padła wirtualka. Ten wątek jakiś czas temu założony miał zwrócić na coś uwagę, się zaspało, narosło i... trwa. Teraz zapewne są tego skutki.

Moim zdaniem po prostu "olali" wcześniejsze updaty na nowsze forum, bazy i teraz jest więcej roboty. Acz kolwiek albo wrócą do tego samego co było, albo dużo danych się straci. 

Tyle. A czas pokaże, ciepliwość to coś co jest potrzebne nie tylko podczas oczekiwania na odbiór O3 xD :rapid:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed długim weekendem po adresem Forum OCP pojawiała się domyślna strona z systemu zarządzania hostingiem EHCP. Można więc wnioskować, że przeinstalowany został cały system. Purchawa wspominał kiedyś, że na tym dedyku walnięty jest fizycznie dysk. Być może wymienili dysk na nowy i trzeba wszystko przenieść. Świeża instalacja systemu zawiera pewnie najnowsze biblioteki do obsługi PHP a stary skrypt forum nie jest gotowy na takie zmiany. Wyświetlane błędy wskazują problemy z komunikacją bazy danych.

@22Tomaszz bardziej treściwe informacje a nie przypuszczenia dostałbyś pewno na grupie Octavia Club Polska na Facebook. Tylko pytaj ostrożnie, żeby nie wyrwać bana :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LEMUR @Namo, dzięki za info. Pytałem tylko z ciekawości, myślałem, że ten błąd co się wyświetla to jest jakiś standardowy, poza tym Namo już wyjaśnił co to może być. Nie mam też zamiaru się o nic dopytywać się na ich facebooku, będzie jak będzie.
A do garażu niedługo furkę zaparkuję,chociaż chciałem skorzystać częściowo z opisu na OCP ale biorąc pod uwagę okoliczności chyba będę musiał zrobić go od nowa ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lec napisał:

..ale sie qwa pastwicie

Zrobiło by się ściepę od OCPków, założyło by się stowarzyszenie które było by właścicielem domeny i zawartości. Programistów zrzeszonych w tym klubie nie brakuje, ogarnęliby by modernizację i nie było by takich cyrków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia..... kolejne pokolenie naiwnych :P  pamiętaj że jak wyleciałem w 2007 z dużym hukiem w dużej grupie - też byliśmy młodzi i pełni chęci....  potem przez szereg lat sie nic nie zmienialo a finalnie banuje mnie taki Biszczu  piszac "żebym wypierdalał do siebie" za słowa któa napisałem u siebie na SCP o kims innym ale go dotknęły...

ergo jest takie że z taką "kadrą managerską" nie należy oczekiwać niczego i innego i należy robić swoje - gdzie coś od nas zależy. Takie SCP czy OctaviaTeam powstało wlaśnie przez partactwo Purchaw i spółki.

Moja rada? dać sobie z nimi siana i budować własne społeczności gdzie nie traktuje sią ludzi jak datkowiczów na własne mody. Im szybciej mentalnie sie od nich uwolnicie tym szybciej zbudujecie(my) coś wartościowego. 

pozdr

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza Panowie, ale OCP w tym momencie jest kopalnią wiedzy technicznej, bo niestety jakiekolwiek próby poluźnienia tam atmosfery skutkowały banami i idiotycznymi komentarzami. Było/jest tam kilku modów/adminów, którzy mieli zdrowe podejście.

Byłaby wielka szkoda, gdyby to forum już z kolan nie powstało. To kilkanaście lat przyniosło trochę dobrego, ale bardzo często marnowanego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lec popieram

mój przykład jest następny , niektórzy go znają

na forum OCP jestem od lipca 2007 jak dobrze pamiętam i ile dostałem kopniaków sam tylko wiem 

dlatego sobie odpuszczam tych ludzi

2 godziny temu, Milord napisał:

kopalnią wiedzy technicznej

2 godziny temu, Milord napisał:

To kilkanaście lat przyniosło trochę dobrego, ale bardzo często marnowanego

i tu się też zgodzę szkoda zapisanej wiedzy technicznej

Edytowane przez DJ MŁODY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team