Skocz do zawartości

Gleba zrobiona


ufek

Rekomendowane odpowiedzi

I 40 mm mozna zroboc na takim zestawie https://mtstechnik.com/pl/products/sprezyny-obnizajace-skoda-octavia-iii-sedan-18388.html

Pisalem di nich i smailo mozna zrobic na amortyzatorach seryjnych. Ja sam planuje je wrzucic ale najpierw musze poszukac takich felg za jakas fajna cene 🙂

http://www.felgi.pl/felga/oz/superturismo-gt-black/skoda/octavia/hatchback/iii-fl/1-0-tsi-85kw/18/7-50%2c8-00%2c8-50%2c9-00/p%3d102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety octavia 3 ma to do siebie ze jak sie ma opony 18 i profil 40 to jak sie ja obnizy troszke to lepiej uwazac z ET. Ja sam zastanawialem sie nad ET 35 a mam 51 ale jak sie przyjrzalem to przy obnizce o 40mm naprawde wlniewiele zostaje miejsca. Najbardizej jak mozna zejsc to chyba 45 42 et dalej juz jest ryzyko. A wazna jest nie tylko paszcza u gory ale tez po bokach 

Moja na 18 et 51 7.5" jeszcze bez obnizenia 

20190330_175622.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szwedzik ET musisz też uzależnić od szerokości felgi. Ja mam założony zestaw Sportline B12 i felgi 8.5J ET42. Z przodu zszedł by spokojnie do 40 na tyle do 38 jakby znalazł taką felge. Tyle że mam przed lifta jak @ufek A w polifcie ośka z tyłu jest szersza. Więc inna zabawa. A przy feldze 8J chłopaki zakładają ET35 i jakoś nie ma problemu. 

Edytowane przez -skaler- (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szerokosc felgi tez jest bardzo wazna. Ja mierzylem u siebie i z 18" szer felgi 8 i et 35 i obnizeniu o 40 mm to nie ma szans bym nie ocieral. Chyba ze wrzucic gwinta to tak ale nie chce tracic na komforcie wiec zostaje przy et 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Szwedzik napisał:

Tak szerokosc felgi tez jest bardzo wazna. Ja mierzylem u siebie i z 18" szer felgi 8 i et 35 i obnizeniu o 40 mm to nie ma szans bym nie ocieral. Chyba ze wrzucic gwinta to tak ale nie chce tracic na komforcie wiec zostaje przy et 51

To były 20 " i chyba 265 na -40

Jedyny problem  to tylko szerokość,  ale tylko trochę czyli na tym et (którego niestety nie pamiętam) felgi ideał 

ef957827d84ed79c4351945bcd7273df.0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde przy takiej szerokości to jedynie profil 25😅😅 Do tego pytanie czy nie obcierało o nadkole przy pełnym skręcie? Ja w jednym aucie to przerabialem. Póki nie wymieniłem wszystkich elementów zawieszenia na takie z mocniejszej odmiany danego modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team