Skocz do zawartości

Ładowarka indukcyjna w schowku


Namo
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez zuber,

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

podaje numery zamówieniowe do ładowarki

- ladowarka 3v0035502
- schowek - 5e1863071k - chrom 
- guma 5e0863589b
- wtyczka - szukam jeszcze - nr 4B0971978B + piny 000979009e

 schemat instalacji jest tu 

telefon.pdf

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzisiaj zamontowałem ładowarkę i działa tylko brak informacji na ekranie o ładowaniu muszę to jeszcze sprawdzić

do zamiany schowka konieczne jest wycięcie kawałka plastika w tunelu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia wiem, że jak już ktoś chce się bawić w dokładanie tego do auta, to niech posiada telefon z funkcją ładowania indukcyjnego. Są specjalne "przystawki" do telefonu żeby był ładowany indukcyjnie, coś takiego: QI chip. Minus taki, że telefonu nie podłączymy do zwykłej ładowarki sieciowej... Miałem używałem i słabo się to spisuje. Telefon leży, ładuje się bardzo wolno, do tego co chwile wyłącza się ładowanie. W telefonie znajomej Samsung S7 ładuje cały czas, ale jak wyżej napisałem, wolno... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamontowałem ładowarkę i działa tylko brak informacji na ekranie o ładowaniu muszę to jeszcze sprawdzić
do zamiany schowka konieczne jest wycięcie kawałka plastika w tunelu.   
Rozumiem, że prócz ładowania indukcyjnego jest też wzmacniacz sygnału telefonu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2017 at 02:31, Bandini napisał:

Ok. Dziękuję
Wiesz może czy jeśli ja posiadam wzmacniacz to po wymianie na indukcję typu plug and play, wszystko będzie działać poprawnie? Czy trzeba coś jeszcze przerabiać?

trzeba wyciąć  dziurę i po sprawie. ale sądzę z w wersji ze wzmacniaczem masz to zrobione. może być tak ze masz tylko podpięcie anteny to musisz dołożyć instalację do ładowarki

@Namo gdzie znalazłeś te zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrze myślisz. Wycinać nic nie trzeba, zastanawia mnie tylko różnica w zasilaniu tych dwóch różnych urządzeń. Na schematach jak dobrze pamiętam wygląda to podobnie. Będę chyba musiał wymontować moją płytkę ze wzmacniaczem i obczaić jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie wygląda to trochę inaczej dlatego pytam. Jak wrócę po urlopie do domu to sprawdzę dokładnie ten schowek i zrobię zdjęcia dla porównania. Poki co fura 2500 km od mnie i wiele nie zdziałam. Dzieki @rrobert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siemka, mam taką ładowarkę na stanie, sprawdzę ją i jak nie założę jej do siebie to będzie do zabrania za rozsądne $$$ :)

Potrzebuję rozpiskę pinów z kostki T6ay 6 pinów. 

Ładowarka 3V0035502

Edytowane przez szefu55 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Dnia 25.06.2017 at 22:56, Mil3k6 napisał:

Ja u siebie mam jeszcze wzmacniacz sygnału + ładowarkę indukcyjną - sygnał wzmacnia o około 20 % 

i faktycznie działa sprawdziłem 

Powiedz proszę jaki masz telefon?
Mam tą ładowarkę w swoim samochodzie, ale Hujawiem p9lite nie ładuje.
Zakładam (może błędnie), że nie każdy telefon będzie się ładował przez tą funkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mario448 napisał:

A Huawei ma lądowanie indukcyjne? Jeśli nie to już wiesz dlaczego nie ładuje.

Jeżeli chodzi o takie rzeczy to jestem typowym Januszem - "Pioter kiedyś to było".

Ale zakładam, że Huawei tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz wiesz dlaczego nie działa. Telefon musi mieć możliwość ladowania indukcyjnego, można dokupić jakieś dokladki do tel z petla indukcyjna ale nie ćwiczyłem takiego czegoś. Może ktoś ze znajomych u Ciebie ma taki tel. Np. samsung galaxy s6, 7,8,9. Niech położy i sprawdźcie czy działa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team