Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Artur Nastarowicz

sprzedam Sprzedam Octavia 3 RS ( mocno doinwestowana )

Recommended Posts

Witam .

Zacząłem się zastanawiać nad sprzedażą mojego prywatnego nie " leasingowego " rsa  ( przyszedł czas na zmianę ) 😢 

Auto konfigurowałem u dilera Skody pod siebie i oczywiście jestem pierwszym właścicielem , dbałem o nie jak o dziecko 😊 oczywiście jest garażowane .

Serwisy robione na bieżąco co 10 tys . Olej jaki jest lany od nowości to MILLERS OILS MOTORSPORT CFS , który jest przeznaczony do dłubniętych aut . Samochód został porządnie doinwestowany , ale nie będę się rozpisywał szczegółowo co i gdzie bo większość możecie znaleźć tutaj :

http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/57134-octa-3-vrs-332hp-450-nm

Auto zostało doinwestowane w okolicach 30tys. nigdy nie brało udziału w wypadku a sprzedaję je ponieważ będę zmieniał na coś dużo mocniejszego ;-)

Auto ma aktualnie przejechane 113 tys i jest w ciągłej eksploatacji . Większość kilometrów robione na autostradzie , jedynie mały procent na naszych świetnych drogach ze względu pracy w Belgii .

Poniżej umieszczam wyposażenie dodatkowe i jeszcze niżej to co zostało zrobione przeze mnie :

MODEL:Skoda Octavia 3 RS Liftback wyprodukowany w 2014 ( modelowo 2015 )
SILNIK: 2.0 TSI - 332 HP
UKŁAD DOLOTOWY: Seria
UKŁAD WYDECHOWY: Seria
ELEKTRONIKA: Maxi-DOT
UKŁAD NAPĘDOWY: Seria
ZAWIESZENIE: Gwint KW Variant 2
UKŁAD HAMULCOWY: Seria
ŚRODEK: Standard + czerwonymi wstawkami
CAR-AUDIO: Columbus
INNE: sunset, podgrzewana przednia szyba, gniazdo 220,Podgrzewane . fotele przednie i zew. miejsca tylnej kanapy , GSM z obsługa głosową,Oświetlenie przestrzeni wokół nóg z przodu i tyłu,Boczne poduszki powietrzne z tyłu,Alarm z monitorowaniem wnętrza,System nawigacji Columbus,Elektrycznie sterowane okno dachowe,System niezależnego ogrzewania i wentylacji,Pakiet Simply Clever dla GSM,Gniazdo 230 V,CREW PROTECT ASSISTANT,Przednie światła przeciwmgłowe z funkcją Corner,DSG

Większość grubszych zmian wykonanych przeze mnie :

- Zawieszenie Gwint KW Variant 2 z regulacją wysokości i siły odbicia .

- dystanse firmy eibach 

-felgi z od producenta OZ (wzór dedykowany do rs6 ) 

-pełny wydech sportowy MG motorsport ze sportowym katem , downpipem i przepustnicami sterowanymi pilotem .

-blow off firmy forge 

-grill honey cube 

-lampy i maska zabezpieczone folią ochronną ( w tym swiatła przyciemnione )

-oklejony dach 

-sportowy filtr powietrza 

-dodatkowo przyciemnione szyby ( 3 tygodnie temu ) 

-zmiana oświetlenia wewnętrznego na led oraz w lusterkach 

- no i oczywiście program w Comp Sporcie na 332KM i 450Nm lecz to było przed założeniem sportowego wydechu , filtra i downpipa . Nie robiłem korekty bo w planach było dużo więcej , ale koncepcja mi się zmieniła i będę zmieniał na auto z większą mocą bazową.  Być może coś pominąłem lub zapomniałem bo dużo tego było . Poniżej dodaje foty zewnętrzne przed oklejeniem szyb dodatkowo i aktualne zdjęcia środka robione wczoraj i wideo . 

Niunie wyceniam na 76,999zł .  Cena nie jest sztywna :) 

Ogłoszenie wystawiam tylko tutaj i być może na OCP i będzie ważne prawdopodobnie przez tydz bo właśnie za tydzień jestem umówiony na oględziny auta na wymianę które mnie interesuje ;-) No chyba , że mi się nie spodoba na miejscu wtedy ogłoszenie będzie dalej aktualne . Pozdrawiam Team 

20190712_173121.jpg

20190712_173128.jpg

20190712_173135.jpg

20190712_173144.jpg

20190712_173150.jpg

20190712_173157.jpg

20190712_173211.jpg

20190712_173215.jpg

20190712_173236.jpg

IMG_20180623_165841_080.jpg

20200119_171934.jpg

20150822_182123.jpg

20150823_204744.jpg

20190803_153717.jpg

IMG_4220.JPG

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.