Skocz do zawartości

Octavia 2.0 TDI - rzeczoznawca prawie zamówiony, pojawiło sie 1 "ale"


trixxx17

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od jakiegoś czasu, szukam 4-5 letnie Skody RS przed liftem, jak na moje trasy koniecznie z silnikiem 2.0 TdI.

Wpadło nowe ciekawe auto 3,5 letni na Otomoto. Wiem od razu, rzuca się w oczy mini przebieg jak na TDI. Rozmowa przeprowadzona, auto sprowadzone jako 2 latek z DE przy ok 37k km, win został mi dosłany, ale historia tylko od granicy.

Większość rzeczy się w miarę ima. Przez 2 lata przejechał w PL 22k km. Miałem już nawet wstępnie ustawionego rzeczoznawce, żeby nie jechać na darmo 150km. Ale przy przesyłaniu mu oferty wpadło mi w oko pewne niezgodności. Auto rzekomo tylko z lakierowany, fragmentem zderzaka, a maska ( nie jestem znawcą) ale chyba delikatnie źle spasowana, i to samo z przednimi prawymi drzwiami., przy słupku. Przewrażliwienie czy wg Was też, jakaś lipa. Dodatkowo, wg danych z https://historiapojazdu.gov.pl/, auto sprowadzone w Lipcu a pierwsza rejestracja grudzień tego samego roku, też lekko dziwne.


https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-vrs-2-0tdi-nadro-grey-canton-xenon-ID6CMllw.html?

Z góry dzięki za pomoc i waszą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, trixxx17 napisał:

win został mi dosłany, ale historia tylko od granicy

Nie ma historii wcześniej w de? Czy nie masz jak sprawdzić? 

Ja Ci powiem tak.. miałem kupić Octavię 3 z 2014 r, przebieg 150 tys. Silnik 1.6 TDI. Pojechałem zobaczyłem auto ok. Miałem znajomego w ASO.... Sprawdził i pyta ile auto ma przebiegu. Mówię 150 tys z groszem. A on do mnie że 3 miesiące temu w Holandii miało 367 tys km ... Pan się zapierał że nie mozliwe. Prawie zostałem wydymany na 50k zł... Może warto pojechać do ASO sprawdzić ze sprzedającym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość w Aso pewnie jest tylko mam spory kawałek do auta. Ale pytanie czy będą mieli coś do powiedzenie czy tylko wydam z 500 stów i tyle. Mam brata w De, z tamtej strony oprócz jakiś podstawowych danych, to co sam widzę z Vin dekodera nie ma. Może być to przyczyna że w De chyba nowe auto pierwszy przegląd przy 3 latach mają, więc jak przy 2 wyjechał do PL to możliwe, że nic nie zarejestrowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team