Skocz do zawartości

Bolero oszalało!


Marcin Fiedorowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.03.2020 at 12:04, Winiar napisał:

Do problemu z uruchomienie całego infotainment , dziś doszedł problem z ekranem radia Bolero. System się włączył - ekran nie (jest czarny), muzyka gra, przyciski fizyczne działają, mogę włączyć muzykę z pendrive, bluetooth, DOTYK DZIAŁA - przełączam miedzy stacjami, a ekran czarny 

Moim zdaniem, aby wykluczyć uszkodzony element najprościej podstawić inne radio, ale w przypadku Panasonica problem będzie z przepisaniem aktywacji jeżeli masz nawigację. Najprościej zmienić na coś nowszego, tylko wiąże się to także z wymianą ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

@pab567    Mógłbym prosić cię o link do mstd_eu_sk_p5330. Moja navi stwierdziła, że nie wystartuje. Pojawia się logo i restart. Jak wsadzę SD z firmware to rozpocznie się instalacja czy trzeba to z menu wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie problem z wyświetlaczem w Bolero zaczynał się tak jak u autora tematu już w zeszłym roku przy niskich temperaturach. Tak więc chyba to typowa przypadłość.

W tym roku mam takie kwiatki jak na załączonym zdjęciu.

20201121_122002.jpg

Edytowane przez zmichal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospieszyłem się z zakupem panelu i kupiłem panel 5E0919605H (ma on większy ekran niż mój oryginalny), a u mnie w aucie był 5E0919605 (ma mniejszy ekran).

Czy mogę podłączyć ten panel z większym ekranem co kupiłem? Będzie chodził?

W samochodzie w schowku mam jednostkę 5E0035819A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pab567 napisał:

Nie.. kupiłeś ekran MIB2, nie będzie działać z radiem MIB1

No to pięknie 😫 Czyli czeka mnie albo wymiana jednostki w schowku, albo szukanie wyświetlacza do MIB1.

Czym różni się ogólnie MIB1 od MIB2 poza wielkością ekranu? Czy warto szukać jednostki do schowka do tego MIB2, czy raczej poszukać panelu do MIB1 i dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić jednostkę w schowku. Tylko że nie odpalisz Bluetootha bo on jest chroniony kodem FEC/SWaP a Twój samochód nie ma go aktywnego a nie znam nikogo kto te starocia MIB1 od Panasonica robi. Radzę zastanowić się nad wymianą na Bolero MIB2 - będziesz miał i telefon, i SmartLink. Przy dobrych wiatrach zmieścisz się w 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team