Skocz do zawartości

Szajs z AliExpress/Allegro


rock'n'rolla

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam dość długo na LEDy ale często mi się zdarzało, że towar wysyłany najtańszym przewoźnikiem długo dochodził.

Co do pakowania w jedną paczkę to potwierdzam. Już w aplikacji AliExpress można to zobaczyć:

IMG_20200515_200105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do tytułowego wątku dorzucę moje zakupy:

Półka do podłokietnika

0df3132b078a575721262ff251f6ad74.jpg

Listwy LED do bagażnika:

ed38ada75dd3f98aa31b1dc54a28d075.jpg

Przydatne narzędzia:

16e206bb75c320036174d059c61e7568.jpg

Na dniach doszły od majfrendów dynamiczne kierunki w lustra i nowe lampki w lustra

po niedizeli montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, bo mam pare rzeczy do zamowienia, a wlasnie specjalnie sie wstrzymywalem:) 

Dorzuce pare rzeczy ode mnie co zamowilem i co polecam (zdjecia rzeczywiste moge pozniej zrobic) 🙂

Oraz pare co nie polecam:) 

Przy okazji pytanie do @dzida : jak montowales COBy u siebie? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



https://pl.aliexpress.com/item/33026908967.html - uchwyt na telefon, do szybkiego przytrzymania ok, ale na ostrzejszym zakrecie wylatuje tel. Dodatkowo nie bardzo jest jak go wlozyc stabilnie w kratke zeby ekranu radia nie zaslanial. Wiec takie pol polecam, a pol nie


Posiadam taki uchwyt w O3 i w służbowym i nigdy mi się nie zdarzyło żeby mi telefon wyleciał. W O3 mam tak ustawiony że ani trochę nie zasłania mi radia.


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szcz3p4n No to albo cos zle zrobilem, albo felerny uchwyt mam. Zamontowalem na lewej, srodkowej kratce. Fakt, ekranu nie zaslania, ale kratka sie rusza, wiec uchwyt rowniez. Poza tym przy kilku szybkich skretach (a'a test losia), to telefon wylatuje u mnie bez najmniejszego problemu. U Ciebie tak nie ma? Moze masz inaczej zamontowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego używam i polecam uchwyt magnetyczny, który podałem powyżej. Przetestowałem łącznie jakieś 4 czy 5 modeli i ten nigdy mnie nie zawiódł. Chyba tylko dachowanie byłoby w stanie zerwać telefon z uchwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam android 9 na fabrycznym radiu z amundsen i szkło ochronne.

https://pl.aliexpress.com/item/4000569425624.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fAGP1GL

20200426_123857.jpg

20200426_124809.jpg

20200425_164344.jpg

U50949645f77e4d57bf1a346e9c42f673y.jpg

Uf521d3a25f5b47de907e9743310a86a16.jpg

U783e1d661d3742ca8ce8c5308ea988cfV.jpg

Edytowane przez Marek Lis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYTRZYMUJE SIĘ DŁUŻEJ MENU  LUB PRZYCISK OBSŁUGI GŁOSOWEJ ALBO MOGĘ PRZEJECHAĆ DWOMA PALCAMI PO EKRANIE I SIĘ PRZEŁĄCZA NA ANDROIDA. WYSYŁKĘ MIAŁEM Z NIEMIEC 5 DNI.

Zielony przycisk jest do resetuj androida. Kabelki weszły.

Jak chcesz uruchomić oryginalne radio to nna ekranie klikasz ikonkę ory car. Lub jak poprzednio dołączając na androida.

Edytowane przez Marek Lis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2020 at 20:11, rock'n'rolla napisał:

UPDATE - punkty 7-9. Enjoy! 🙂

Niedługo wieszak magnetyczny, wieszak na ubrania, sitaka do bagażnika, czarny emblemat, etc.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę jeszcze polecić dobre LEDy.

A co polecisz na kierunkowskazy przód i tył, halogeny i światła cofania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2020 at 13:33, dagetto napisał:

Te sprężyny do klapy to może być dobry bajer. Ciekawe jak z żywotnością. 

Po pół roku sprężyny zardzewiały......a i w zimie ciężko z otwarciem klapy   :(

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team