Skocz do zawartości

Szajs z AliExpress/Allegro


rock'n'rolla

Rekomendowane odpowiedzi

Można oddzielnie kupić gore i dół https://a.aliexpress.com/_mO7ZnFR

Ciekawe tylko czy przyciski można swobodnie przekładać. 

Edytowane przez dagetto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zamontowalem w bagażniku oswietlenie LED w O3 2016 1.4 TSI. Rożnica kolosalna. Koszt 26 zł za dwie sztuki, pasują w fabryczne otwory, wtyczka również pasuje fabryczna. Plug&Play.

Przed:

DSC_0582.thumb.JPG.396e4c78ae7644fc28006925f099d6cb.JPG

Po:

DSC_0585.thumb.JPG.c8cf766deba186c4f0d39a53b8726237.JPG

Link do aliexpress: https://a.aliexpress.com/_BOX3tQ

DSC_0581.JPG

Edytowane przez wawu1991 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wawu1991 napisał:

Dzisiaj zamontowalem w bagażniku oswietlenie LED w O3 2016 1.4 TSI. Rożnica kolosalna. Koszt 26 zł za dwie sztuki, pasują w fabryczne otwory, wtyczka rownież pasuje fabryczna. Plug&Play.

DSC_0585.thumb.JPG.c8cf766deba186c4f0d39a53b8726237.JPG

Link do aliexpress: https://a.aliexpress.com/_BOX3tQ

DSC_0581.JPG

Ja założyłem podobne do octavi 2 lift, jest niesamowicie jasno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2020 at 14:44, rock'n'rolla napisał:

Model żarówki to H8, barwa 6000K.

I jak to świeci ? Mam już jakieś zamienniki ledowe ale zbyt dużego skoku w oświetleniu nie ma przy skrętnym xenonie. Widać znaczącą poprawę przy doświetlaniu ? Podają, że niby to ma 3800LM/żarówkę - czy faktycznie tak może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lukas345 napisał:

I jak to świeci ? Mam już jakieś zamienniki ledowe ale zbyt dużego skoku w oświetleniu nie ma przy skrętnym xenonie. Widać znaczącą poprawę przy doświetlaniu ? Podają, że niby to ma 3800LM/żarówkę - czy faktycznie tak może być ?

Chyba nie oczekujesz, że będzie doświetlać z mocą xenonu 😂 doświetlanie zakrętu to tylko bajer a chodzi o to żeby kolor światła był identyczny jak w światłach mijania. Jako przeciwmgłowe również dobrze spełniają swoją rolę. 

@wawu1991 szkoda, że wcześniej tego nie widziałem. Właśnie czegoś takiego potrzebuję a zwykłe LEDy nie podołały. Zamawiam!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wawu1991 napisał:

Dzisiaj zamontowalem w bagażniku oswietlenie LED w O3 2016 1.4 TSI. Rożnica kolosalna. Koszt 26 zł za dwie sztuki, pasują w fabryczne otwory, wtyczka również pasuje fabryczna. Plug&Play.

Przed:

DSC_0582.thumb.JPG.396e4c78ae7644fc28006925f099d6cb.JPG

Po:

DSC_0585.thumb.JPG.c8cf766deba186c4f0d39a53b8726237.JPG

Link do aliexpress: https://a.aliexpress.com/_BOX3tQ

DSC_0581.JPG

Wrzuć proszę link do tych ledów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dorzucę z wygodnym uchwytem aligator na telefon montowany na 3m. Telefon jedną ręką wygodnie się wsadza i wyciąga. U mnie w telefonie Yanosik robi za rejestrator więc w miarę fajnie zbiera też wizję z drogi 😉 Uchwyt Aligator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, mcq napisał:


Bardzo dobry szajs, bardzo dobry 😉 Doleciał w...8 dni zamowilem 30.12 paczka przyszła 7.01

Ciesze się że pasuje. Jak otwieram bagaznik to jest jasno jak w dzien. Ciekaw jestem trwalosci tych ledow.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem i wrzucę do polecanych aczkolwiek w porównaniu do LEDów, które są już w zestawieniu ogromnej różnicy nie ma. 

IMG-MIX2-S-20210109-221920.jpg

IMG-MIX2-S-20210109-221900.jpg

Edytowane przez rock'n'rolla (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, rock'n'rolla napisał:

Sam kupiłem i wrzucę do polecanych aczkolwiek w porównaniu do LEDów, które są już w zestawieniu ogromnej różnicy nie ma. 

IMG-MIX2-S-20210109-221920.jpg

A masz fote jak swiecilo przed zmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, wawu1991 napisał:

A masz fote jak swiecilo przed zmiana?

Jest fota, ale porównanie nie będzie obiektywne bo robiłem w garażu przy lekkim oświetleniu z zewnątrz i co prawda wygląda gorzej na foto ale jest naprawdę podobnie. Jutro wieczorem wrzucę foto jak świecą żarówki LED na zewnątrz, w ciemności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

Jest fota, ale porównanie nie będzie obiektywne bo robiłem w garażu przy lekkim oświetleniu z zewnątrz i co prawda wygląda gorzej na foto ale jest naprawdę podobnie. Jutro wieczorem wrzucę foto jak świecą żarówki LED na zewnątrz, w ciemności. 

Z ledow to jeszcze mozna dolozyc oswietlenie tablicy rejestracyjnej w wersji OEM 3AF943021A. Koszt nie jest duzy bo to 50 zl a jest oryginal. Uwaga, wymaga kodowania VCDS'em zeby nie sypalo bledem spalonej zarowki. Jutro zrobie fote jak to wyglada po zmianie bo mam juz zamontowane w samochodzie.

https://allegro.pl/oferta/nowa-lampka-led-tablicy-rejestracyjnej-vw-tiguan-8832256053?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Wymiana:

Kodowanie:

Edytowane przez wawu1991 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

2 tyg. temu przesiadłam się na Skodę Octavię 3 z 2014 r. i raczej pozostanie u mnie na dłużej więc chciałabym ją nieco dopieścić :). Przymierzam się do zakupu polecanych tu siłowników do klapy bagażnika (pkt. 15 w pierwszym poście)... zastanawiam się tylko nad trzema rzeczami:

- jak trwałe są? bo ktoś napisał, że po pół roku zardzewiały co nieco mnie dziwi, skoro są schowane...

- czy ktoś bez doświadczenia (średnio manualny) poradzi sobie z ich wymianą czy raczej potem szukać warsztatu?

- czy bardzo się potem walczy ze ściągnięciem klapy na dól i zamknięciem bagażnika?

zamówiłam już też żarówki do bagażnika polecane przez wawu1991, z których wymianą powinnam sobie poradzić 🙂 ciekawe kiedy "przyjdą"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wawu1991 

Mam już fabrycznie LED, więc nie szukałem zamiennika.

@majdara

- Mam dłużej niż pół roku i jest OK.

- Wymiana jest banalna, ogarniesz.

- Jak jesteś 50 kilową pizdeczką w rurkach to tak.

[Edit]

Dopiero doczytałem, że jesteś kobietą 😆 Moja żona daje radę a jest tzw. patykiem.

Edytowane przez rock'n'rolla (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, majdara napisał:

witam,

2 tyg. temu przesiadłam się na Skodę Octavię 3 z 2014 r. i raczej pozostanie u mnie na dłużej więc chciałabym ją nieco dopieścić :). Przymierzam się do zakupu polecanych tu siłowników do klapy bagażnika (pkt. 15 w pierwszym poście)... zastanawiam się tylko nad trzema rzeczami:

- jak trwałe są? bo ktoś napisał, że po pół roku zardzewiały co nieco mnie dziwi, skoro są schowane...

- czy ktoś bez doświadczenia (średnio manualny) poradzi sobie z ich wymianą czy raczej potem szukać warsztatu?

- czy bardzo się potem walczy ze ściągnięciem klapy na dól i zamknięciem bagażnika?

zamówiłam już też żarówki do bagażnika polecane przez wawu1991, z których wymianą powinnam sobie poradzić 🙂 ciekawe kiedy "przyjdą"..

Wymiana nie jest problemem. Sa tutoriale na youtube wiec na spokojnie da sie to zrobic samemu. Wiele opinii na temat tych sprezyn/silownikow do otwierania czytalem i sobie darowalem ten mod. Zima z dzialaniem jest roznie. No i wlasnie to ze lubi zardzewiec. Podejrzewam ze ten problem wystepuje wtedy kiedy lakier z tych sprezyn odejdzie i zostaje goly metal. To nie wystapi po 2 czy 3 miesiacach. Ale w dluzszej perspektywnie moze to byc realny problem. 

Edytowane przez wawu1991 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wawu1991

Fakt, zimą potrafią zamulić ale to nie powód żeby z nich rezygnować. Czasem wystarczy lekko popchnąć palcem. Temperatura i tak musi zejść mocno poniżej 0'C. 

Lakier ze sprężyn nie odchodzi, nie wiem ile minie jeszcze czasu ale wtedy wystarczy wymienić sprężyny. Obecnie jest dostępna nowsza wersja siłowników z ukrytymi sprężynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rock'n'rolla napisał:

@wawu1991

Fakt, zimą potrafią zamulić ale to nie powód żeby z nich rezygnować. Czasem wystarczy lekko popchnąć palcem. Temperatura i tak musi zejść mocno poniżej 0'C. 

Lakier ze sprężyn nie odchodzi, nie wiem ile minie jeszcze czasu ale wtedy wystarczy wymienić sprężyny. Obecnie jest dostępna nowsza wersja siłowników z ukrytymi sprężynami.

Podasz link do tych ukrytych proszę?

Edytowane przez wawu1991 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wawu1991 napisał:

Podasz link proszę?

Właśnie chciałem w międzyczasie podać link ale chyba wycofali ten model. A był na pewno i kosztowały 180zł. 

Za to sprężyny na wymianę są wciąż dostępne i kosztują ok. 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rock'n'rolla

ale mnie ubawiłeś z tą 50kg pizdeczką... bo czytam i myślę: "z wagą się wstrzelił.. może rurki nie zawsze... szowinista się trafił?"  🤣

ale siłę mam 🙂 więc powinnam dać radę w takim razie 🙂

@rock'n'rolla @wawu1991

dzięki Chłopaki za odpowiedź, chyba się skuszę... w razie czego zawsze oryginalne będzie można z powrotem założyć. a do pomocy, któregoś z kumpli poproszę, choć ja to akurat lubię majsterkować 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team