Skocz do zawartości

Sprężyny obniżajace Eibach Sportline


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Faktycznie zapomnialem zajrzec do magicznej kuli, a przeciez to oczywista oczywistosc, ze Twoje pytanie odnosi sie do Sportline...

30mm na strone, czy 30mm razem?

2x15mm to za malo, 2x30mm moim zdaniem za duzo. Ja mam 2x20, bo na zime. (Ale ja mam gwint)

2x22 (moim zdaniem optymalnie) lub 2x25

Szczegolnie jesli chodzi o wakacje i zaladowany bagaznik.

A na przod polecam 2x10, albo 2x12, max. 2x15mm

Edytowane przez Hubee (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie oba zestawy podejdą do Ciebie z tym że Sportline obniży Ci furę bardziej niż pro kit.

Pamietaj jednak że przy 20 mm na koło jak zglebisz bardzo to będzie ci koło przy dobijaniu obcierało o nadkole -  w miejscu przykręcania nadkola do błotnika.

Edytowane przez Lukii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@maro Przy springach pro-line lub sport-line i felgach 8j ET 35 nic mi nie przytrze? Lub 7,5 J ET 51 i 15mm Dyst. przód i 25mm tył.?

Edytowane przez Kamil RS230 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5 / 51 - ja mam do tego 15 i 25 mm i jest OK - znaczy jak pisałem, jak skręcę na maksa koła w jedną stronę (ale tylko w jedną) i dam w palnik, to przytrze po przeciwnej stronie. Ale ja mam dość nisko.

Natomiast 8 / 35 to masz już tak, jakby dystans 22,4 mm...może być problem z przodem na sportline, nie wiem jak bardzo one obniżają w porównaniu z moim gwintem...

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil RS230 Z tego co wiem, to @maro ma 330mm, ja mam 325mm i mam 8,5 ET45 na 19 calach, jest cacy. Przy Sportline mialem 345mm (TSI + DSG). Im wyzej, tym mniejsze prawdopodobienstwo obcierania.

Jaka wielkosc felgi te 8J na ET35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej kwestia została poruszona..ale dopytam. Te springi które wyrzucacie ze swoich RSek są takie same jak w zupełnie seryjnym dieslu?
Wrzucam 17, widziałem je wcześniej na aucie z pakietem Dynamic a tam chyba jest kilka mm niżej, podobnie jak RS??
Bo to na tym zdjęciu to jest totalna seria (JOY) ale jeszcze z dodatkowo nie wyjetymi zabezpieczeniami transportowymi, prawda? Masakra:>
3bcrx5vo.jpg
5zob7sz2.jpg

Taptap XZ3C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Sprężyny obniżajace Eibach Sportline

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team