Skocz do zawartości

Sprężyny obniżajace Eibach Sportline


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Na dole masz do jakich pojazdów pasuje ty masz octavie 2 a tam posze że do 1. Musisz szukac do swojego po specyfikacji wejdź na oficjalna strone eibach i tam poszukaj do twojego potem po numerze szukaj na stronach lub zamow na eibach praktycznie powinna buc ta sama cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym obniżyć tą koze, czy pro kity dadzą rade cos tu pomóć?
131933397_1197990480602455_8833370814990943637_n.thumb.jpg.c51e137711402dfe70f8d9a8df7bb873.jpg
Przecież to gołym okiem widać, że tam jest wsadzone coś nie do tego samochodu. Taka koza to seryjnie nie wyjeżdżała! Takim czymś to nawet niebezpiecznie jeździć.

Wiem, bo kiedyś mi wsadzili na dwa dni do mojego starego auta (Mondeo) sprężyny od disla twierdząc, że nie będzie różnicy. Już na pierwsze spojrzenie wyglądał jak dłubnięty terenowy wóz drabiniasty. Nie dało się tym jeździć. Szybko mi wymieniali za free. Tak ich objechałem, że nawet słowa nie powiedzieli.

Na pro kitach będziesz miał i normalne wyglądające auto i komfort.
Sport line może być troszkę twardo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszła wymiana na eibach pro kit, wrażenia z jazdy to na pewno jest sztywniej czeka mnie jeszcze geometria kół 😓
wrzucam zdjęcia przed i po i oczywiście różnice w sprężynach co były a jakie teraz są 😫

#podobno jeszcze maja sie ułożyć 

przed.jpg

po.jpg

diff.jpg

Edytowane przez Marcyss (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dorzucam zdjęcie jak to wygląda po założeniu Eibach Pro Kit, zawieszenie seria. Może będzie dla kogoś pomocne w przyszłości dla porównania. 
 
760CB934-E6B0-4540-AEA3-AA9618431735.thumb.jpeg.005b728fb0f2419cb8ec0a45b74e810b.jpeg
No i super wygląda!
Jak trakcja i komfort jazdy? Jakieś drastyczne zmiany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kilometrów nie zrobiłem, ale to nie pierwsze moje auto z Pro Kit. Drastycznych zmian nie ma, jeżeli chodzi o komfort to powiedziałbym, że porównywalnie, na nierównościach czuć, że jest może trochę twardziej, ale nie jest to jakoś mocno odczuwalne i nie przeszkadza. Jak jest mega dziurawa droga to przy niskim profilu wiadomo, że trzeba uważać. Poza tym jest sztywniej i jedzie się lepiej. No i wizualnie lepiej, nie jest to jakaś gleba, ale przynajmniej już tak nie sterczy 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej panowie taki problem ,że zakupiłem sprężyny do octavi 3 combi . Wlasciel mial je założone w takiej samej z takim samym silnikiem ,ale ja szukając po numerach niemoge znaleźć ,że pasują . Z tego co widzę wasze sportline trochę inaczej wyglądają u mnie 3 zwoje są bardzo blisko siebie .Proszę o o poradę czy mogę je zakladac , oraz nie będę wymieniał amorów seryjnych narazie brak kasy czy amory będą dobijać do końca ? Czy mogę śmiało jedzoc ? Załączam zdjęcia sprężyn i auta. Dziękuje za pomoc 

IMG_20210425_174126.jpg

IMG_20210425_174122.jpg

IMG_20210425_174103.jpg

IMG_20210425_174129.jpg

Edytowane przez Piona (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alocet widzisz jak kupiłem amory ale seryjne blistein oo numerach org amorów bo mi wylały i cos mi lekko puka jak skręcam kierownica i z tego co mechanik mi mówił to możliwe że praktycznie siadło na odboju . We wtorek będę na warsztacie to będę coś wiedział więcej ,ale zatstanwiam się czy wsadzać jakieś gumy czy zmieniać odboje . Może masz jakiś pomysł kolego ? 

IMG_20210429_134153.thumb.jpg.3fc20eb9cff1a2eeca2accad3f7ec726.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ktoś miał sprężyny od MTS technik? Jak leżą na aucie? Mają niby do RSa 3 rodzaje obniżenia, 25/20; 35/25 i 40/40. 

https://mtstechnik.com/pl/products/sprezyny-obnizajace-skoda-octavia-iii-kombi-36266.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team