Skocz do zawartości

Odblokowanie VCDS domykanie szyb z pilota


MORGOOTH

Rekomendowane odpowiedzi

Opuszcza, ale nie podnosi, w kolejnej A7 z USA to samo. W ustawieniach menue można odchaczyć opuszczanie szyb ale brak takiej funkcji dla podnoszenia. Tak jakby w adaptacjach i kodowaniu coś było wyłączone ale nie mogę dojść co. 

Mówimy oczywiście o pilocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego zacząłem, wszystko jest ok. Dodam że szyber otwiera się z pilota razem z szybami. Ale razem wszystko się już nie domyka. Dla pewności wsiadłem do A7 też z 2015 r i to samo. Myślę że funkcją jest zablokowana. VCDS musi to zagrać moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przytrzymasz przycisk zamykania to tak. A jeżeli mają się zamykać za pojedynczym zamknięciem z pilota to musisz dołożyć jakiś moduł który to będzie obsługiwał....

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szcz3p4n napisał:

Jeżeli przytrzymasz przycisk zamykania to tak. A jeżeli mają się zamykać za pojedynczym zamknięciem z pilota to musisz dołożyć jakiś moduł który to będzie obsługiwał....

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Po przytrzymaniu mi działa ale myślałem że można jakąś funkcje uaktywnić żeby nie trzymać naciśniętego , takie coś w golfie jest i chyba to jest opcja komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z alliexpres zapodałem sterownik do obd2 i po zamknięciu samochodu szyby same się zamykają a jak nie zamknę samochodu to po 5 minutach tez się zamykają i lusterka się składają jak ktoś nie ma opcji automatycznego składania.. Oczywiście z pilota też działają szyby w obie strony.

Edytowane przez Marek Lis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marek Lis napisał:

Witam ja z alliexpres zapodałem sterownik do obd2 i po zamknięciu samochodu szyby same się zamykają a jak nie zamknę samochodu to po 5 minutach tez się zamykają i lusterka się składają jak ktoś nie ma opcji automatycznego składania.. Oczywiście z pilota też działają szyby w obie strony.

Daj linka do tego sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko fajnie, tylko temat trochę inny. Problem jaki napotkałem to auto z USA i brak jakiejkolwiek możliwości zamknięcia szyb i szyberdachu z pilota. Trzymając przycisk otwierania szyby opadają ale nie mają już siły się podnieść. Brak funkcji w centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MORGOOTH Przejżyj dokładnie długie kodowanie może tam coś trzeba zmienić, a może spada napiecie po zaknieciu auta i dla tego się nie domykają.... Opcji może być wiele.

@milek72 Wszystko się da tylko kwestia pieniedzy i czasu. Ci co wiedzą to nie licz na to że ci za free pomoże.... Kiedyś czytałem na ten temat i wiem że trzeba dołożyć lub podmienić moduł komfortu. Chcesz się pobawić znajde ci to... Napisz do mnie na whatsapp 606 517 444.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MORGOOTH napisał:

Wszystko fajnie, tylko temat trochę inny. Problem jaki napotkałem to auto z USA i brak jakiejkolwiek możliwości zamknięcia szyb i szyberdachu z pilota. Trzymając przycisk otwierania szyby opadają ale nie mają już siły się podnieść. Brak funkcji w centrali.

Wymienić moduł komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2020 at 11:31, AdiRuti napisał:

@MORGOOTH Przejżyj dokładnie długie kodowanie może tam coś trzeba zmienić, a może spada napiecie po zaknieciu auta i dla tego się nie domykają.... Opcji może być wiele.

@milek72 Wszystko się da tylko kwestia pieniedzy i czasu. Ci co wiedzą to nie licz na to że ci za free pomoże.... Kiedyś czytałem na ten temat i wiem że trzeba dołożyć lub podmienić moduł komfortu. Chcesz się pobawić znajde ci to... Napisz do mnie na whatsapp 606 517 444.

napięcie odpada, wydaje mi się, że wersje USA tak mają, dodatkowe zabezpieczenie, u nas w UE jest teraz tak, że nie domykają się sam tylko trzeba trzymać na pilocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team