Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
spin

szukam Blacharnia/lakiernia - Kraków

Recommended Posts

Cześć,

szukam jak w temacie dobrej lakierni/blacharni w Krakowie. Dzisiaj miałem bliskie spotkanie z jakimś bliżej niezidentyfikowanym elementem nadwozia ciężarówki i została brzydka wgniotka i rysy na progu + ubytek na feldze. Zastanawiam się czy nie robić tego z AC, ale mam kilka aut w firmie i obawiam się że zwyżka może być droższa niż naprawa.  Wiem, że progi to nie jest prosta rzecz, ale być może ktoś poleci firmę, która jest w stanie to ugryźć i doprowadzić do ładu za rozsądne pieniądze.

Przy okazji sprawdzona firma do renowacji felg też się przyda, bo mam kilka rys, które mnie denerwują.

Dzięki ! 

IMG_20200617_194424.jpg

IMG_20200617_194443.jpg

IMG_20200617_194406.jpg

Reklamy dla niezalogowanych

Zadzwoń zapytaj. Ja robiłem tam trzy razy felgi i za każdym razem były jak funkiel nówki ze sklepu mimo iż jedna nadawała się tylko na szrot.
Chlopaki robią nawet felgi dla chłopaków z rajdów samochodowych. Mogę szczerze polecić. Na wylocie z Krakowa do Wieliczki.
Nr telefonu: 602138246

Co do progu to może warto spróbować najpierw go wyciągnąć metodą PDR.
Zawsze to będzie bez szpachli i są szanse, że nawet Ty nie będziesz wiedzieć gdzie to było.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.