Skocz do zawartości

Octa 3 FL 2.0 TSI 190 hp 4x4 DSG7 kombi


RotS4

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Od paru dni ujeżdżam Octę w konfigu jak powyżej i chętnie nawiąże kontakt z userami takiego setupu z okolic Wawy. Auto ma być zwykłym daily na codzień i taki był cel ćwiczenia, natomiast lubię jak auto "się odpycha".

Zakup trochę przypadkowy, w grę wchodziły inne marki nawet i modele, natomiast trafiła się taka sierotka i ja przygarnąłem. Z tego co wiem takich konfigów poszło w Polsce kilka/kilkanascie od momentu wypuszczenia w 2018.

Najbardziej interesują mnie aspekty tuningu mechanicznego od stage1 w górę.

Zapraszam do konwersacji.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć

Nikt nie odpisuje bo może każdy zazdrości potencjału 😉

2.0 TSI 4x4 w Octavii to w Stage 1 240KM

Większa turbina z golfa R + standardowo downpipe, intercooler, dolot i będzie ponad 400 KM.

Pytanie tylko jest czy ten silnik jest tak samo wytrzymały jak np 2.0 CHH, ponieważ krążą plotki że jest on delikatniejszy od poprzedników.

Możesz być pierwszy na tym forum który spróbuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cdqba napisał:

Cześć

Nikt nie odpisuje bo może każdy zazdrości potencjału 😉

2.0 TSI 4x4 w Octavii to w Stage 1 240KM

Większa turbina z golfa R + standardowo downpipe, intercooler, dolot i będzie ponad 400 KM.

Pytanie tylko jest czy ten silnik jest tak samo wytrzymały jak np 2.0 CHH, ponieważ krążą plotki że jest on delikatniejszy od poprzedników.

Możesz być pierwszy na tym forum który spróbuje 🙂

Wytrzymały tak -400 nie bedzie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Roberto795 napisał:

Wytrzymały tak -400 nie bedzie 😜

Podobno.... to niesprawdzona informacja ale inne wałki na niż bardziej męskie 2.0 TSI i gorsze napełnianie, ponadto turbinka mała "pizdeczka" - natomiast organoleptycznie wiem, że seria spod świateł robi..... Mini 2.0 192hp 🙂 i kilka innych mocniejszych wózów, pretendujących do miana ulicznych morderców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team