Skocz do zawartości

Kodowanie vim Video in Motion oraz kontrola oświetlenia


Kaliszak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Mam pytanie czy może ma ktoś z  Was sprawdzone kodowanie do wyłączenia Video in Motion w  Columbusie ? 

Oraz kodowanie wyłączenia powiadomień dla spalonej żarówki tablicy rejestracyjnej. Led z Can-bus'em wywala błąd...

Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Kaliszu nikt nie posiada odisa .... masakra . w salonie tez powiedzieli że nie ogarną VIM. Dziwne
Nie ogarną, bo im tego nie wolno zrobić. Po To jest specjalnie tak dla bezpieczeństwa. W niektórych państwach dostajesz mandat za oglądanie filmów podczas jazdy.
Po za tym nie słyszałem by ktoś to zrobił Odis em.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kaliszak napisał:

po wsadzeniu ledów w tablice rejestracyjną wyskoczył błąd "sprawdź oświetlenie tablicy rejestracyjnej" . Nie wiesz może jakie to będzie kodowanie?

Sprawdź w dziale kodowanie VCDS, a jak nie to wpisz w Google kodowanie VCDS podświetlenie tablicy LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem , nic nie znalazłem. Dlatego założyłem ten post....

Znalazłem jedynie to. Ale ktoś pisał że nie działa.

*Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED

Wprowadzenie tej modyfikacji likwiduje błąd żarówki tablicy rejestracyjnej, po wymianie na LED nawet bez CAN-bus.

Moduł 09 BCM: 6C0 937 089 C

Security Code: 31347

Adaptation i zmiana w kanale:

(1) Leuchte25KZL HA60-Type_Of_Load_25  - z '2*5W' na 'allgemeine LED mit Open Load Diagnose'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kaliszak napisał:

po wsadzeniu ledów w tablice rejestracyjną wyskoczył błąd "sprawdź oświetlenie tablicy rejestracyjnej" . Nie wiesz może jakie to będzie kodowanie?

OK. To dajesz w sterownik 9 i zmień adaptacje. 

Tablica rejestr. LED .jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bandini  Zaciekawiłeś mnie 🙂   tylko teraz tak . kupuje np ten https://allegro.pl/oferta/obd-eleven-pro-interfejs-diagnostyczny-grupa-vag-8548932158?fromVariant=7785138323

I jeszcze dodatkowo za to co chce u siebie zrobić ( vim czy ledy) musze jakoś płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1392]Bandini[/mention]  Zaciekawiłeś mnie    tylko teraz tak . kupuje np ten https://allegro.pl/oferta/obd-eleven-pro-interfejs-diagnostyczny-grupa-vag-8548932158?fromVariant=7785138323
I jeszcze dodatkowo za to co chce u siebie zrobić ( vim czy ledy) musze jakoś płacić?
Wszystko kodujesz za free. Tylko za gotowe wsady płacisz punktami, które możesz kupić, albo zbierać za oglądanie reklam. Zobacz na stronie producenta. Jest po polsku, a czasem są ceny lepsze niż na aledrogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, czyli aby zakodować te dwie rzeczy o których pisałem  potrzebuje ( z  tego co wynika na stronie ) wersje pro? I vim zakoduje bez dodatkowych punktów lub płacenia? 🙂

Na stronie sprzedają punkty, ale nie piszą  która  apka ile kosztuje. czy to punktów czy zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team