Skocz do zawartości

Kodowanie vim Video in Motion oraz kontrola oświetlenia


Kaliszak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taki mam plan 🙂  Formuowicze z okolic zgłaszać się 😄   A ten wsad do vim to jaki koszt?  Bo na stronie jest info że koszta w  sekcji obsługiwane pojazdy, a jednak tam nie widze... jest lista wsadów ale bez cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do odblokowania VIM potrzeba 100 "punktów/ kredytów" można je kupić za 50zł lub klikając kilka dni w  reklamy. czyli gdybym chciał odblokować vim komuś z forum to musiał bym za kazdym razem płacić za to 50zł? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do odblokowania VIM potrzeba 100 "punktów/ kredytów" można je kupić za 50zł lub klikając kilka dni w  reklamy. czyli gdybym chciał odblokować vim komuś z forum to musiał bym za kazdym razem płacić za to 50zł?
Wszysto się zgadza. Za VIM w OBD eleven się płaci lub ogląda się reklamy.
Inna opcja to VCP, ale tu już inne koszta i inne możliwości.
Uwierz mi, że do celów amatorskich OBD eleven wystarczy Ci w zupelnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje za pomoc Na początek kupie za 230zł, pro zawsze moge dokupić. Ledy i VIM da rade bez pro. punkty juz zbieram w  apce
Nie ma problemu. Oczywiści jak piszesz za dwadzieścia dni będziesz miał 120 punktów i to Ci wystarczy na VIM. Reszta za free tylko pamiętaj by zawsze zrobić sobie kopię sterownika zanim zaczniesz modzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obd eleven pro zamówione Podpowiesz mi jeszcze jak zapisać ten backup przed dokonywaniem zmian?

Wszysto masz po polsku. Wchodzisz w sterownik, w którym będziesz modził i wybierasz kopia.

Wszystko jest proste i intuicyjne. Jaka już będziesz miał obd to się odezwij.

Na forum jest też cały wątek o OBD eleven jak dobrze kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ! prawie wszystko juz zakodowane, na vim zbieram jeszcze punkty 🙂  

Chcialem jeszcze zakodować rzęsy reflektora, ale pomimo  komunikatu KODOWANIE PRZYJĘTE, nie działa 😞

Postępowałem zgodnie z instrukcją. U mnie nie ma "światła do jazdy dziennej", wiec zaznaczyłem"tagfahrlicht.

*Rzęsy leflektora  

Uwaga: Wymaga reflektorów SLA

Aby sprawdzić, czy masz zamontowane SLA, a zatem rzęsy, które się zapalą, upewnij się, że numery części reflektorów kończą się na B, a nie na A ... 3V * 941 01 * B, * określa, czy samochód jest LHD lub RHD i niezależnie od tego, czy jest to lewy czy prawy reflektor.

Kontroler 09 - Central Electronics 16 - Dostęp bezpieczeństwa - wprowadź 31347

10-Adaptacje Przejdź do:

Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Lichtfunktion C 17 Zmień na „Światła do jazdy dziennej”

Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Dimmwert CD 17 Zmień na „100”

Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Lichtfunktion C 16 Zmień na „Światła do jazdy dziennej”

Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Dimmwert CD 16 Zmień na „100”

Macie może jakiś  pomysł dlaczego nie działa? może reflektory są  bez tej możliwości 🙂

20200703_162943.jpg

20200709_194315.jpg

Screenshot_20200709-200034_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200709-200045_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200709-200049_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200709-200108_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200709-200111_OBDeleven.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kaliszak napisał:

Czesc ! prawie wszystko juz zakodowane, na vim zbieram jeszcze punkty 🙂  

Chcialem jeszcze zakodować rzęsy reflektora, ale pomimo  komunikatu KODOWANIE PRZYJĘTE, nie działa 😞

Postępowałem zgodnie z instrukcją. U mnie nie ma "światła do jazdy dziennej", wiec zaznaczyłem"tagfahrlicht.

*Rzęsy leflektora  

Uwaga: Wymaga reflektorów SLA

Aby sprawdzić, czy masz zamontowane SLA, a zatem rzęsy, które się zapalą, upewnij się, że numery części reflektorów kończą się na B, a nie na A ... 3V * 941 01 * B, * określa, czy samochód jest LHD lub RHD i niezależnie od tego, czy jest to lewy czy prawy reflektor.

Kontroler 09 - Central Electronics 16 - Dostęp bezpieczeństwa - wprowadź 31347

10-Adaptacje Przejdź do:

Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Lichtfunktion C 17 Zmień na „Światła do jazdy dziennej”

Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Dimmwert CD 17 Zmień na „100”

Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Lichtfunktion C 16 Zmień na „Światła do jazdy dziennej”

Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Dimmwert CD 16 Zmień na „100”

Macie może jakiś  pomysł dlaczego nie działa? może reflektory są  bez tej możliwości 🙂

20200703_162943.jpg

20200709_194315.jpg

Screenshot_20200709-200034_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200709-200045_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200709-200049_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200709-200108_OBDeleven.jpg

Screenshot_20200709-200111_OBDeleven.jpg

Co to są rzęsy reflektora ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej, Jaką żarówkę zastosowałeś do podświetlenia pasków. Chodzi mi o wygląd bo jest masę różnych. Szukam takiej która da najlepszy efekt jeśli to w ogóle możliwe 🤣 A jeśli chodzi o lusterko to jakiś gotowy zestaw zamawiałeś od "majfrendów" 😅 czy na allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz gotowe zestawy do lusterek. Są mocniejsze. Pamiętaj tylko by zakleić tę dziurę z której wystaje kabelek. Najlepiej zalać klejem na gorąco. Inaczej dostaje się tam wilgoc i lampka gasnie na wieki. 

Postojowe dałem Philipsa ledy. Są na allegro po 40 zeta. Super jakość, nie przepalają się od dwóch lat. 

Edytowane przez dagetto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team