Skocz do zawartości

czy to problem ze sprzęgłem


nib

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od 3 dni wyczuwam moment ślizgnięcia się sprzęgła na 4,5,6 biegu przy dynamicznym przyspieszaniu. Obroty na jakąś 1 sekunde zwiekszają się ( z 2300na 2500 tak plus minus). Nie wiem czy to dobrze interpretuję?? Jeśli tak to pytanie nr 2 czy mogę jeszcze chwilę na takim sprzęgle pojeździc?? za tydzień mamy wakacje i problem bedzie na szybko znaleźć termin u mechanika. 3 pytanie jakie sprzęgło wybrać?? czy wtedy wymienia się całość czy tylko jakiś podzespół?? z góry dziękuję za wszelkie porady.

p.s. przy tworzeniu profilu musiałem wybrać rodzaj silnika, wiem tyle ze to 1.4 tsi 150km ale jakie tam jest dalsze oznaczenie to nie wiem więc wybrałem pierwsze z brzegu

Edytowane przez nib (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzę że szukasz pomocy w sprawie sprzęgła, dobrze znam temat bo już borykałam się z tym, teraz niestety mam problem z klimą i właśnie szukam czy może ktoś coś... ale jak zobaczyłem twój wpis to najpierw ja pomogę. Powiem tak jak pisze Zgredos SACHS lub LUK będzie idealne, ja na twoim miejscu w daleką podróż bym się nie wybierał, temat należy załatwić w miarę szybko, nie wiem czy sam będziesz się za to czy zlecisz mechanikowi to już twój wybór, ja z mojej strony mogę podpowiedzieć w dobrej cenie i już sprawdzone są u https://www.sprzegla24.pl/samochod/sprzeglo-kompletne-skoda-octavia-3-1-4-tsi-benzyna-150-km-od-2014/11615156 jak dobrze podałeś to dla twojego modelu. Ja wymieniałem sam nie jest to takie proste ale dałem radę i oczywiście jestem kilka stówek do przodu, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team